Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 21. červen 2007 10:49
No že kolegové neřeší a udělají a daří se jim! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 21. červen 2007 11:41
Beat napsal:
...ale mnohé drahé má hafo funcí které nikdy neupotřebíš.

S tými funkciami to nieje až taká pravda, drahé nemusí mať priveľa zbytočných fnkcií, ale môže mať, hlavne, lepšiu kvalitu prevedenia, čistejší zvuk a dlhšiu výdrž na baterky. Záleží to hlavne od značky. Určite neodporúčam investovať peniaze do Sencoru alebo Oravy, hrozné značky.

To Maka: Kto už dnes používa CD a vo všeobecnosti okrúhle optické médiá? Máme tu na zálohovanie kvalitné flash disky a pamäťové karty, ktoré vydržia omnoho viac než nejaké to CD.
Aj preto mám v PSP zložku safe, v ktorej si aktualizujem tie najdôležitejšie dáta. Na zbytočné dáta(filmy, hudba, hry) sú CD ešte ako-tak dobré, ale na zálohu by som ich už určite nepoužíval.
Na počiatku bola prázdna množina.

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 21. červen 2007 12:00
Na "menší zálohy" máš pravdu,ale kolik procent dat toho co máš v počítači tvoří takové "malé zálohy"?Většinou potřebuješ archivovat právě větší oběmy dat a pro ty vychází nejlíp poměrem cena/MB DVDčka.A konstrukce je stejná jak u CD,takže bych optické disky ještě za hlavu neházel. Wink

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 21. červen 2007 12:10
Filmy, hudba a hry, podľa mňa cenné dáta niesú(pokiaĺ si ich nerobil ty). Dajú sa opäť nadobudnúť, za pár minút.
Na tieto bezvýznamné dáta sú ešte CD dobré, ale dáta, na ktorých si pracoval, nad ktorými si strávil hodiny a hodiny denne, dáta, ktoré si skutočne cením(vlastná tvorba vlastné texty) by som už(v dnešnej dobe) na CD/DVD/HDDVD/BD určite nedal.
Na počiatku bola prázdna množina.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 21. červen 2007 12:23
souhlasim s borixem.. ty věci kterých si vážně cením a strávil jsem nad nimi nějaký čas zálohuju jedině na MMC kartu.. ta podle mne vydrží nejdéle, nepoškrábe se, je velmi skladná, nemusím na ni vypalovat a data tam jsou uložena během vteřinky a má to ještě spousty dalších výhod.. Wink

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 21. červen 2007 12:39
No ale cena je stále vysoká na zálohu běžných dat a v autě bych si muziku asi těžko přehrál a o filmu ani nemluvím. Nebo jsem zas 10let za opicema. Rád se poučím.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 21. červen 2007 12:48
Beat napsal:
pecanz napsal:
a nikdo ste mi ani pořádně neporadili stím mp3 přehrávačem.. Sad


Ihned "borix" Wink Jinak je již dnes taková spousta přehrávačů že je těžký poradit. Máš net a tam hledej. Hlavně neber ten co má disk!!! pokud to chceš ke sportu. Dcera má jeden, ale ten stál kolem 3500Kč. Většinou levné je ve finále drahé, ale mnohé drahé má hafo funcí které nikdy neupotřebíš.

Ten co má dcera Zatím spokojena a že je náročná. Wink Mr. Green

No a k Makavelíně, to je sice brtus, ale pokud je vemeš lehce hadřičkou, tak jim v podstatě nemůžeš ublížit. To ne nikdy nenapadlo. Leštím hadříkem co mám na brejle.
jo sansy taky prodavame u nas na krame maji vyhodu ceskeho menu sou i po strance stavby celkem povedeny jen mne osobne u nich vadi slaba vydrz baterie...
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 21. červen 2007 13:14
No ale co když máš třeba 70giga dat o který nechceš přijít a chceš si to pustit v DVD přehrávači a chceš to i vozit s sebou když někam jedeš? Mr. Green to už je spíš diskuze na jíné téma, ale to neva, mě šlo jen o to jestli disky namáčet nebo ne Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 21. červen 2007 13:36
Asi jim to nevadí, podle toho co jsem tu četl a je to i můj názor. Když je nevemeš drátěnkou........ Wink Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 21. červen 2007 13:45
To Maki: na to je nejlepsi externi hadr, aspon tak 300GB Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 57 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna