Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 438, 439, 440 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 18. duben 2016 21:13
na tom mě odradilo že to má jen 1 GB RAM... v současné době to sice stačí, ale za rok už na tom třeba nespustí ani blbou facebook aplikaci, která naposled žrala snad 200MB Zvracím , než jsem ji smazal i z tabletu... vím, jaké je to utrpení žít s 512 MB RAM... na tom se dnes nedá spustit vůbec nic... Very Happy ale když tam mám jen čistý systém, tak je to tak krásně rychlé... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 18. duben 2016 21:39
No to je pravda. A taky záleží na tom, jak je optimalizovanej systém.
Ono je sice hezký říct, že ten telefon nebude moc jako "smart" využívat, ale pak může být časem problém, že se to zanese a neudrží to ani jednu aplikaci... Laughing d'oh!

Jo, mimochodem, na G2 mám 2 GB RAM, podle systémovýho monitorovátka to snad vždycky hlásí 750 MB RAM volno, ale stejně to neudrží v paměti víc než 2 aplikace. A když v Chrome otevřu 2-3 taby, tak už to starší taby znova načítá a po přepnutí na jinou aplikaci je taky všechno ukončený. Stačí blbě zoptimalizovanej systém a je fuk, kolik má telefon paměti. A LG na G2 Lollipop fakt hodně zkazilo a moc nepomáhá ani ta upravená ROM, kde se to nejhorší pokusili XDAci opravit.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 18. duben 2016 22:54
hmm... to jo... Sad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 18. duben 2016 23:48
Jak jsem mluvil o těch 750 MB volných, co ukazuje monitorovátko, tak jsem z něj po dopsání příspěvku vyskočil a telefon znova načítal launcher. Mr. Green d'oh!
Tak hlavně, že tam je ta volná paměť. Mám to, čeho se snaží mnoho návodů docílit, a nelíbí se mi to. Twisted Evil
Zasláno: po 25. duben 2016 19:53
Huh, proč nám na škole tyhle věci nikdo nevysvětloval...?
Před nějakou dobou jsem tu řešil, že mi krabička na MP3 v autě hraje moc nahlas oproti FM vysílání a chtěl jsem ji ztlumit.
Vrazil jsem tam potenciometr a ořezávalo to výšky, přidal jsem nějaké menší odpory a bylo to lepší, ale zas to trochu chrchlalo v hlučnějších částech hudby.
Nakonec jsem se rozhodl, že ten poťák pod palubkou je naprd a koupil jsem napevno odpory z GESu, ze kterých jsem postavil odporový dělič a hrálo to trochu líp než ten poťák, ale furt to místy chrčelo...
Dneska jsem zas hrabal v autě a říkal jsem si, že když jsem před časem objednal od číňana 300 odporů za 35 Kč, tak zkusím pár různých hodnot, jestli to bude lepší...

Dal jsem tam stejný hodnoty čínských odporů jako tam byly a hraje to mnohem líp než s těma odporama v GESu, nechrchlá to snad vůbec.
V čem je sakra rozdíl, kromě toho, že ty čínský odpory stály 10x míň než to z GESu a mají asi o půlku menší wattáž??
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 5. červen 2016 16:22
Hele, ve Vegas 13 jsem stříhal pár videí z mobilu (Android 5) a zjistil jsem, že mají naprosto nemožný framerate - každé video jiné (cca od 17 do 31 fps, nejčastěji kolem 30, ale nikdy ne přesně, a jsou v 720p nebo 1080p). Výsledek vypadá dost blbě.

1) V kterém softwaru to videa stříhat nebo převést na stejný fps? P. S. S pocitem, že jsem si sehnal placený software velmi levně nebo zdarma, dokážu žít.

2) Je na Android ozkoušená appka, která zkrotí u videí fps na jednu konkrétní hodnotu, byť by to bylo třeba jen 25 fps?

Díky
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 5. červen 2016 18:04
Já nevím, jak to funguje konkrétně u tvého telefonu, ale moje LG G2 se takhle chová u 60fps videa. Když je dost světla atd, tak pustí 60, ale jak je šero, tak potřebuje na snímky delší čas a pak z toho lezou nižší snímkové frekvence.
Jestli je to stejný případ i u tebe, tak nevím, jestli to jde řešit, protože už to tak leze z nějakého API kamery. U LG to snad jde obejít pomocí Xcam, který je teda upravený vestavěný program na kameru od LG a nejspíš je k tomu třeba i flashnout upravený driver kamery.
Nevím, jestli něco takového je i na jiné telefony nebo jestli to nějaká aplikace umí obejít třeba tím, že video ztmaví a není potřeba tolik času na snímky...
A pokud je to nízkým výkonem, tak kamera podle mě nabízí na výběr několik různých snímkových frekvencí podporovaných přímo čipem kamery a jestli tam není nic nižšího než 30 fps, tak to ani jiný program nenabídne...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 5. červen 2016 22:28
Tak si poradím sám - stačí v timeline vybrat klip, pravý klik, properties, disable resampling. Video pak vypadá mnohem líp a je bez duchů.

Jinak můj umí 30 fps, ale podle světla upravuje fps, jednou to je 29.977751, podruhé třeba 30.011190 fps.
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2016 18:30
Hele, když se prodává stlačený vzduch v plechovce... neprodává se i nějaká plechovka, co se dá napumpovat pumpičkou nebo kompresorem od auta a pak to používat na vyfukování?
Prostě stlačený vzduch, co se dá znovu použít... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 24. červen 2016 08:51
tak když máš kompresor, tak nepotřebuješ stlačený vzduch, ne? Tím můžeš taky profouknout cokoliv... nebo máš kompresor v práci a stlačený vzduch chceš na doma? Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 439 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna