Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Prezenční listina Srazu VSN 2007

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK

Prezenční listina Srazu VSN 2007

Zasláno: čt 17. květen 2007 12:19
Protože mám rád přehled a Makavelína měla dobrý nápad tak zakládám tohle. Zde prosím dejte KAŽDÝ JEN JEDEN PŘÍSPĚVEK!!!! Bude časem uděláno to že se každému někde(zatím nevíme s "bohem" kde) udělá "cedulka" aby bylo vidět kdo pojede. Bude to AUTOMATICKÉ!!!!! Proto jen jeden příspěvek. Bude možno to mazat, ale nutno mne nebo někoho z "šéfíků" požádat. Připište zad vezmete kamaráda, co by jste k jídlu a zda budete chtít pro rodiče nějakou pozvánku, kdy asi přijedete a jak. Je to zatím jen předběžné Příspěvky možno kdykoliv upravovat, ale nepsat další. DALŠÍ BUDOU MAZÁNY!
Vkládejte i nápady na zábavu. Bude to aspoň přehlednější. Děkuji

EDIT: Zatím předpokládaný termín srazu je mezi 10. - 12. 08. 2007 v obci Hroubovice nedaleko města Luže. Pivo bude z místní hospody, takže nebude nutno žádné vozit!!
Článek o Srazu VSN 07
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((
Příspěvek upravil 2× Beat, naposledy po 21. květen 2007 08:28.

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 17. květen 2007 12:30
Veľmi by som chcel ísť, ak mi to niečo neprekazí, tak prídem.
Na počiatku bola prázdna množina.

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 17. květen 2007 12:38
Jedu urcite ! jsem schopnej vzit z Usti nad Orlici auto takze pokud by tu nekdo skoncil z drahou muzu ho tam dopravit...
EDIT: Ano Beate pro mne naloz masicko Mr. Green i ja privezu kousek masicka vlastni recept "Kuře na kari" Mr. Green plus beru fotáček s 3 GB kartou takže bude pak co prohlížet Laughing
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!
Příspěvek upravil 2× MAO, naposledy út 10. červenec 2007 20:24.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 17. květen 2007 12:43
Jedu Mr. Green , nikoho s sebou neberu, rodiče informovat taky nepotřebuju Wink

Přijela bych v pátek vlakem, abych třebas pomohla s něčím na sobotu. Sežeru všecko Mr. Green spacák si půjčím, stan si v nejhorším seženu taky když na mě nikde nezbyde místo Mr. Green jestli budu mět něco přívézt, tak přivezu.
Hey, hey apple!

Obrázek

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 17. květen 2007 15:42
Já pojedu určitě, a nejspíš pojedu autem(přičemž zřejmě vezmu krrttka Wink ).
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 17. květen 2007 17:04
edit: nejsem si jistý, budu muset začít zpracovávat rodiče
Příspěvek upravil 1× krrttek, naposledy so 14. červenec 2007 10:31.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 17. květen 2007 19:24
já zatím na 99% jedu (co je dneska sto-pro?). co budu jíst, je mi úplně jedno(nenávidím akorát růžičkovou kapustu) , co se navaří. jinak vařím rád a baví mě to. co budu pít? asi pivo. přemýšlím, že bych přibral bečku radegastu, ale nevím jaké balení. jestli 15 nebo 30 nebo 60 litrů. záleží kolik by se vás na tom podílelo spolupachatelstvím likvidace. žádného kámoše sebou zatím neberu, ale zeptám se jednoho, co je pro každou špatnost. jak jsem nabídl, po trase mohu kohokoliv přibrat. kdo bude chtít, ať se ozve na majla.

edit: za to pivo by se platilo až pak, podle toho kolik toho kdo vypije. padesátka (ne 60) stojí něco kolem 1650,- na to ještě mít budu. ale byla by to dvanáctka, vodu nepiju
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...
Příspěvek upravil 1× drutek, naposledy čt 17. květen 2007 20:11.

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 17. květen 2007 20:01
Pokud vím, tak termín je zatím okolo Srpence. A zrovna v době kdy bych mohl mít narozeniny. Pokud nebude nějaká vážnost v práci a pojede i bratr, tak je účast zaručena. Jsem pivař, takže není problém se podílet finančně na bečce a jsem všežravec, takže ani na jídle! Pokud to bude nutné, tak zašlu organizátorům nějaký cash předem. Rád přispěji sponzorsky na věc, která se mě líbí Dance
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 17. květen 2007 22:50
No tak já taky potvrzuju účast (ale jak psal drutek,nic není sto-pro).A jsem masožravec,takže v podstatě jakýkoliv maso.Bečka se myslím vypije klidně i ta padesátka.A finanční podíl je samozřejmost. Wink

Mattoni (+8)
VIP Ztroskotanec


Příspěvky: 603
Bydliště: Kodaň
12 130,- VK
Zasláno: ne 20. květen 2007 20:59
Dorazím a beru s sebou i dceru Beata Laughing
Stárnu, ale odmítám dospět!

Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna