Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Přezouváte?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta

Přezouváte na zimní/letní gumy?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
60% 60% [ 12 ]
Ne, jezdím pořád na letních:
5% 5% [ 1 ]
Ne, jezdím pořád na zimních:
10% 10% [ 2 ]
Ne, jezdím na celoročních:
10% 10% [ 2 ]
Ne, v létě/zimě/celý rok nejezdím:
15% 15% [ 3 ]
Celkem hlasů : 20 / Hlasujících: 20
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš

510 240,- VK
Zasláno: pá 10. květen 2019 16:32
Tos koupil nějakou ultra čínu, ne?
Já jezdím na nějakých lowcost nexenech (nblue HD asi) už druhou sezónu a až na vyšší hlučnost to funguje OK.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík

Věk: 27 let
222 887,- VK
Zasláno: út 14. květen 2019 11:10
Kupoval jsem Hankook Ventus Prime 3 z nejlevnějších pneu.. recenze měli dobrý, tak jsem si říkal proč ne.. Kamarád je na jiným bmw má taky letní Hankook a taky si nestěžoval.. No, poučil jsem se. Stejně to auto chci mít ještě tak rok a půl a pak se bude prodávat tátovo služební oktávka, kterou si nejspíš vezmu.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík

Věk: 29 let
802 581,- VK
Zasláno: út 14. květen 2019 11:45
Já mám Hankook cosi Eco2 a jede to v pohodě, aspoň co můžu z těch cca 500 km na tom usuzovat, ale víc než 150 jsem nejel. Think Kdo ví, co ti to teda prodali za šlupku... Ale na nejlevnějších pneu jsem kupoval pneu na pažouta (zimní asi barum) i na focuse (zimní i letní vredestein) a pokaždý v pohodě. Think

//Ale to fakt asi je nějakej mizernej kus nebo co. Na firemní Dacii máme jakýsi pneu Shitstar nebo jak se to jmenuje - když trochu zaprší, tak mám co dělat udržet to auto na kruháči nebo v zatáčkách - ale na suchu to ve 140-150 autem nijak extrémně nehází, kromě toho, co se dá čekat od 7letý Dacie s rychlostí na maximu. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 11 z 11