Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Prison Break

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 26. březen 2007 23:16
Prison Break je totálna pecka.Vôbec nekukávam TV ale odkedy ma mama zavolala na tento seriál tak som každý týžden chodil kukať.Skončil som na 6tej časti a hneď v ten deň som stiahol ostatné čo boli.Nasledujúce dni som bol len doma a maximálny počet ćastí za deň čo som videl bol 12.Proste pecka.A tá doktorka .... ah to je žena
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 11. červen 2011 11:13
Tak co, změnili jste názor? Viděli jste? Já jsem zhltal 3 série a 4. stahuju, ta je ale jen v angličtině.
Dle mého názoru... 1. série nejlepší za ní hned třetí. Ale je třeba vidět všecko, pěkně to na sebe navazuje.
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9098
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: so 11. červen 2011 11:37
musím říct, že jsem to viděl celý a je to pěkná pi*ovina.. První série ještě ujde, ale v jednotlivých dílech se skoro nic neděje (strašně moc mi to připomíná ty telenovely, kde když zmeškáte 50 dílů, tak jste o nic nepřišli...) Celý děj první série by šel klidně dát do jednoho filmu... Navíc je to napsaný tak, že děj postoupí vždy jen na konci každého dílu a vy se musíte dívat na další díl, aby jste věděli jak to dopadlo... (sám jsem to na počítači shlédnul za pár dní...) Další série jsou na tom ještě hůř... Rolling Eyes Třetí série je zase pokus o recyklaci první a moc to nevyšlo... Jestli je už čtvrtá, tak tu jsem neviděl, protože v době, kdy jsem to sledoval, tak nebyla, ale podle mě by to byla zase ztráta času....Osobně nemám rád tenhle typ seriálů jako Prison Break, LOST a podobně... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 12. červen 2011 08:39
Já na Lost nebo Prison Break vídal vždycky jen ty ukázky na Nově a přišlo mi, že vím, co se děje, i z toho Mr. Green Ale asi to bude furt lepší než třeba HIMYM, protože tam ten děj nepostupuje snad vůbec Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 3 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna