Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Problemy s "machri"

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Sprandi (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 315

10 000,- VK
Zasláno: pá 7. duben 2006 19:45
ginzo napsal:
Ak je ten hajzel populárny,tak si v ....
Pretože potom to berú ostatní ako zábavu

Takze pomoze jedine bitka,to sa mi hodi. Mr. Green
Chcel by som si v praxi vyskusat,ci mi pomohla posilovna. Angel
Neznasam take "bitky" typu nadavania si,pluvania po sebe,ci len strkania sa.
Nie som taky typ cloveka,ktory zautoci len pre srandu(alebo z nicoho nic),aby som sa zacal bit,tak ma musi fakt niekdo pekne vytocit. Shame on You
Obrázek

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 10:14
Bitkou se nic nevyřeší...já se snažím všechno řešit v klidu a možná si toho nechám i dost líbit,ale pokud mě někdo opravdu nas*re,tak to potom stojí zato...ale to už mě musí opravdu hodně nas*at.Nicméně takovej frajírek mě nikdy pořádně nevytočí...nemá na to. Wink

Sprandi (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 315

10 000,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 12:05
Ale v niektorych pripadoch pomoze jedine bitka,viem to z vlastnej skusenosti. Shame on You
Raz si zo mna jeden spoluziak robil prcu a nadaval mi,tak som ho zbil a odvtedy je ticho,ani nepipne.Dokonca sa mi zda,ze chce,aby sme boli kamosi. Think Mr. Green
Obrázek

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 12:10
Hm...jednou jsem ještě na základce prohodil kluka skříní...o dva dny později jsem ho potkal s jeho starším bratrem a ten pro změnu rozbil ústa mě,tak bacha na to. Eh?

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 14:32
Ako už bolo povedané bitka nič nevyrieši(zlo plodí iba zlo), ak je "vtipný" on rob to isté aj ty, stačí to len trochu vedieť, vtipom na babu tiež zapôsobíš, aspon si bude istá že sa pri tebe nebude nudiť. A hlavne sa neopakuj, nerobí to dobrý dojem.
Na počiatku bola prázdna množina.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 19:16
Skôr či neskôr ostatných omrzia tie vtipy týpka
A on sám zistí,že si nasr*l do huby
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: po 10. duben 2006 21:50
těmhle týpkům se musí přijít na slabý místečko (ne však již zmiňovené koule), ten melír je dobrej. bitkou nic neuděláte, tihle týpani se rádi bijou (když zrovna namají bílý hadry :)

pokud se te baba takhle nechá a radši se k němu lísá a očividně na vás kašle, tak se vykašlete na ni asi. pokud o vás má zájem, tak ona mu to myslím dá najevo a posle ho do řiti :)
Obrázek

ajko (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 127

10 000,- VK
Zasláno: út 11. duben 2006 14:45
Norton napsal:
Hm...jednou jsem ještě na základce prohodil kluka skříní...o dva dny později jsem ho potkal s jeho starším bratrem a ten pro změnu rozbil ústa mě,tak bacha na to. Eh?


s tohto plinie poucenie: Nikdy si nezacinaj do takeho ktory ma starsieho a silnejsieho brata Exclamation Mr. Green
www.tuxmania.cz
Prejdite na Linux

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 11. duben 2006 17:52
...pokiaľ staršieho a silnejšieho brata nemáš aj ty Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 12:57
Ked to tu tak citam,napada ma iba jedna otazka: Kam to ten svet speje?

Za mojich skolskych casov to veru taketo nebolo...doba je tusim cim dalej,tym viac skazenejsia....

A k tomu problemu.....oplacat blbost dalsou blbostou je zbytocne..blbost je najlepsie ignorovat..aspon do takej miery,ako to ide.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 2 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna