Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

PUNK

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 19. únor 2007 21:58
Pretože je mŕtvy. Wink
Ľudia vždy obhajujú z obľubov nepravdy.
Na počiatku bola prázdna množina.

endroo (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 14

10 000,- VK
Zasláno: ne 23. prosinec 2007 18:14
Téměř po roce a půl od posledního příspěvku musím říct, že českých či slovenských kapel poslouchám už trochu víc. třeba Iné kafe, Vypsanou fixu, UDG, (otázkou je, jestli se dají všechny tyto kapely řadit k punku). ale objevil jsem i jednu dobrou kapelu z USA - Rise Against. Dance
www.myeye.ic.cz

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: ne 23. prosinec 2007 19:38
ta posledni uz do puku podle mne nepatri Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

DuKu (+5)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121
Bydliště: Liptovský Mikuláš
11 025,- VK
Zasláno: st 16. leden 2008 20:39
Podla mna nic z toho do punku moc nepatri Mr. Green
Inak punk mam rad ale nejako prechadzam k tvrdsim odnoziam ako Hardcore, Crust a pod... Smile

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 16. leden 2008 22:49
punk ani moc neznám Think sice kamarádka je silná punkerka ale vnutit si písničky od ní sem si nenechal Mr. Green

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 15. duben 2008 17:13
Punk vnímám tak poslední dva roky co se do něj synek zamiloval a přišel domů s čírem a posledního půl roku, co zpívá se začínající punkovou kapelou, tak to prožívám trošku intenzivněji. Jsou tam skupiny, které mám ráda a i ty co nemusím. Punk je hodně široký pojem, ale já nejsem odborník.
Poučila jsem se i o nepříjemných věcech, které jsou kolem, když syna napadli na ulici dva neonacisti a já jsem si z nemocnice odnášela jeho šaty nasáklé krví... Když jsem s ním jela na koncert do Mostu, který nakonec zrušil majitel restaurace, protože dostal výhružný dopis...
Ale seznámila jsem se s jeho přáteli a překvapeně jsem zjistila, že to nejsou jen kluci školou povinní, ale i lidé mého věku, a že to jsou skvělí a pohodoví lidé. Moc výborně jsem si pokecala se zpěvákem ze Spínacího špendlíku, kteří také měli hrát v tom zrušeném Mostě - koncert sice padl, ale my jsme se nakonec všichni sesedli v jiné hospodě a prokecali celou noc. Takže to nakonec těm, co nám to chtěli zkazit zase tak moc nevyšlo...
Kluci jedou dál - minulý týden hráli v Lomnici a tuhle sobotu to snad konečně vyjde v tom Mostu. Napsala bych jméno skupiny, ale nevím - je tu povolená reklama? Rolling Eyes
Varda Elisabeth

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 15. duben 2008 17:19
Myslim, že něco takovýho se jako reklama vůbec nebere... Co by se musel smazat třeba topic metal, kde každou chvíli o nějaký kapele píšu. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 15. duben 2008 17:30
nevím no.. já kdžy něco poslouchám tak většinou ani nevím, že to je třeba Punk.. Mr. Green takže nemůžu vyvrátit jestli je to dobrá nebo špantá hudba.. Mr. Green ale ty lidi okolo toho moc nemusím, pár takových znám.. neříkám, že jsou špatní všichni ale mám na ně svoje názory, které říkat nebudu.. Smile

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 15. duben 2008 18:50
Jasně - to beru. Mně se taky nelíbí všechno. Nemám ráda drsné texty a když zpěvák do mikrofonu řve. Ale najdou se i pěkné skladbičky. Smile

Málem mne omývali, když jsem četla text nejoblíbenější písničky, kterou zpívá můj malý chlapeček (to jest to co se fanouškům nejvíc líbí) a ten text začíná větou: Babička mě nasrala....
Ale jsem ráda, že ten text aspoň není z jeho pera. Syn píše taky texty a mně se od něj líbí nejvíc text Sonáta pro Marskinu.

Dám sem ten odkaz - dopředu kluky omluvím za špatnou kvalitu nahrávek. Ani jeden z nich nemá peníze na pořádnou zvukotechniku a nahrávali to natvrdo přes sluchátka, takže textům není moc rozumět, ale jsou tam napsané.
http://bandzone.cz/rum
Zasláno: pá 6. červen 2008 20:28
Jdu se zítra kulturně vyžít.... Synek mne pozval Smile
Dávám si do kupy společenský obleček: Nějakou sukýnku, tričko, kanady, pár řetězů, pyramidkový opasek, kožené sako. A už hodinu přemýšlím, kam jsem si založila černý lak na nehty.
Doufám, že mne v noci někde neseberou četníci Very Happy

Obrázek
Varda Elisabeth

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 3 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna