Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Rada - Motorola MPx220

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Onecariozo (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 5
Bydliště: Ostrava
10 000,- VK

Rada - Motorola MPx220

Zasláno: st 22. únor 2006 09:10
Zdravím,

plánuji koupi nového mobilu, jelikož mně již má C65 nestačí. V telefonech do těch rozumných šesti tisíc jsem objevil podle mně skvělej telefon; Motorola MPx220. Dohromady se mi všechno líbí, zejména tedy cena (nějakejch 6200,-Kč) a zcela vážně uvažuju o koupi. Není ale všechno zlato, co se třpytí že Mr. Green proto bych se s vámi potřeboval poradit. Na SM to raději nedávám, protože bych si vyslech' jen dojmy zakomplexovaných SManiaků, že Siemens "is da best".

Tahle Motorka je sice trošku starší, ale mně osobně zajímá vlastně jen jedna věc; tuším, že Bugi má tuhle Motorolu, a myslím, že ses jednou zmiňoval o tom, že si v ní měnil standardní Win 2003 na Win 5? Kdybych si ho případně koupil, poradil bys mi jak to udělat?

Díky všem za střízlivé názory, pokud náhodou znáte funkcemi i cenou totožný telefon, rád srovnám Wink

Mr.Putter (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 259
Bydliště: Liberec
10 000,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 13:59
Podle mě to je sqělej telefon za slušnou cenu. Já bych neváhal.

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 14:32
Pokiaľ viem tak WM 5 sa dal dať iba na MPx200 (ale musela tam byť stále vložená pamäťová karta).
Motorola MPx220 je super mobil. Jediné čo je horšie je zlý foťák.
Inak odporúčam kúpiť.

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 16:35
bugi ma mpx200 a měnil 2002 za 2003:)

Já bych bez váhání koupil. Za 6kkč jeden z nejlepších telefonů... (ale neměnil bych za muj foun... )
HOne strikes again
aw yeah;)

Onecariozo (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 5
Bydliště: Ostrava
10 000,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 16:43
Díky. Samozřejmě vím o tom horším foťáku, ale kdybych chtěl mobil na focení tak bych si nebyl kupoval digitál Wink. Jak je to s tím OS v tomhle telefonu? Je win 2003 dobrej?

Asi si ho opravdu koupím, snad se nespálím Smile

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 17:36
Ja by som ti odporúčil jednu zaujímavú vec- GP2X, postavený na linuxe, funguje na základe emulácie, na symbianfore je o tom rozsiahlejšia diskusia. Nieje to síce mobil, ale ten máš, je to zaujímavá vecička, ktorá sa dá ževraj zohnať za nejakých 5200 Kč. Displej má rozlíšenie 320x240. Nemá ale foťák. Na druhej strane dá sa pripojiť na tv a prehráva filmy vo veľkom množstve formátov až do rozlíšenia 720x480(myslím). Má aj emulátor pre playa 1, nie všetko však ide plynule(ale 2D veci väčšinou hej). Samozrejmosťou je podpora mp3. Ďalší + je napájanie: obyčajné baterky typu aa.
Na počiatku bola prázdna množina.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 19:32
1. Nemám MPx220, ale jeho předchůdce MPx200.
2. Pokud Ti nevadí nekvalitní foťák a miniSD karty, tak je to dobrá volba.
3. WM05 se na MPx220 nedá nainstalovat. WM03se, který tam je standardně, je celkem v poho. Pokud bych si ale mohl vybírat, tak bych raději bral smarta s Linuxem.
4. Pokud by Ti nevadilo, že by to nebyl smart, tak raději sáhni po Sony-Ericsson K750i.
5. Spoustu informací najdeš na fóru a webu Mobilnaut.cz.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Onecariozo (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 5
Bydliště: Ostrava
10 000,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 19:55
Měly by mi vadit miniSD memory karty? Mají nějakou nevýhodu? Jejich cena je slušná, koukal jsem se.

2 borix: mrknu, ale spíš ne.. chci zkusit smartphone

Nevíte, jestli se dají v mé vysněné Motorole měnit karty za chodu? Nejede mi net, a tohle píšu přes Operu mini, tak se pls nejen mrkněte.. tohle by pro mne bylo celkem důležité.

To, že má nekvalitni foťák, mi neva. Fotky tím pořízené zůstanou na displeji.

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 20:39
O Motorole Mpx220 jsem taky premyslel, kdyz spadla jeji cena, ale znam par lidi, kteri ji maji a kdyz jsem jim to rekl, tak me od ni okamzite odrazovali. Pry je strasne poruchova a system dost casto pada. Takze jsem si to zase rozmyslel, ale ta cena je opravdu bezkonkurencni. Je to sazka do loterie, jestli treba natrefis na lepsi kousek, ktery bude bez problemu.
Obrázek

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 20:51
2 Onecariozo: miniSD mají snad jen jednu nevýhodu a tou je jejich malá velikost. Wink Karty se za chodu samozřejmě měnit dají. Tedy abych byl přesný. Ne od některých výrobců, jako je například KingStone. Jsem majitelem těchto SD karet, dlouho jsem se jich zastával, ale změnil jsem názor. Určitě si KingStone nekupuj.

2 CrazyCZ: Nepleteš si to s MPx200? Ta je poměrně poruchová a věčně u ní padá systém. Mám několik kamarádů a známých, kteří vlastní MPx220, ale o žádných problémech jsem neslyšel. Právě naopak. Nemůžou si přechod 200 -> 220 vynachválit.

OT: Onecariozo. Co mi to říká? Není to OneCar?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna