Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ricky

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Máte mě rádi?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
83% 83% [ 35 ]
Ne:
16% 16% [ 7 ]
Celkem hlasů : 42 / Hlasujících: 42
Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK

Ricky

Zasláno: po 8. srpen 2005 16:45
píííííííííííííííííísk! zkouška... zkouška... jedna, dva, tři... Slyšíte mě? Laughing

Takže dobrý večer, pánové! Vítám vás na dni otevřených duší členů fóra Vysemnesmíte! Koukám, že se vás zde sešlo relativně a poměrně hodně! Applause To je poprvé, co se o mou osobu zajímají muži, ale protentokráte z toho nebudu vyvozovat žádné závěry... Mr. Green

Takže abych nezdržoval, přejdu hned k věci jménem Jirka Kutaj:
Narodilo se to myslím nějak okolo 18. prosince roku 1982 a to v nejmladším městě ČR - Havířově. Myslím, že se to tam vyskytuje dodnes. Think Pro ty, kdo by se na to chtěl přijet třeba s rodinou podívat, tak je to kousek od Ostravy a Karviné. Idea Přesnější souřadnice prozrazovat nebudu, jelikož by se to pak mohlo objevit v Televizních Novinách těsně před sportem... Silence Cool

Mezi 12. a 17. rokem existence se to 5x snažilo přemístit, ovšem nikdy se to nezmohlo na stěhování dál než o pár ulic v rámci města... Ovšem ve svých 19. letech se tomu podařilo uprchnout do Brna a kontaminovat tam okolí po dobu dvou let, ovšem poté se lidem podařilo jej úspěšně vypudit, proto teď zkouší štěstí v Karviné...

Zatím to díkybohu nesmísilo své geny s něčím jiným, takže je jediný exemplář, avšak je tu reálná hrozba, že by si to někdo chtěl naklonovat a chovat doma! Mr. Green Zvláště osoby ženského pohlaví a to proto, že je to nesmírně hodné, přítulné, chytré, vtipné a hlavně skromné! Slinták

A co to umí? No ehm třeba tohle... pak ještě toto... no taky bych ještě mohl zmínit tamto... a samozřejmě mnoho dalšího! Cool Laughing

Ještě tu mám jedno varování! Kdyby jste to náhodou potkali, tak to v žádném případě nedrážděte tupýma výrazama ve tváři a nebo ostrými noži v zádech! Je to přítulné a nekonfliktní, ovšem, když tomu přeteče pohár trpělivosti, dokáže to člověku dost znepříjemnit zbývajících 5 sekund života... Mr. Green

Ještě na potvrzení výše uvedeného zde zveřejním pár fotek:
http://ricky.xhosting.cz/vsn/jirka1.jpg - Siemensmaniak
http://ricky.xhosting.cz/vsn/jirka2.jpg - xežrání Sick
http://ricky.xhosting.cz/vsn/jirka3.jpg - výhružný pohled Twisted Evil
http://ricky.xhosting.cz/vsn/jirka4.jpg - já a ruka mé sestry Slinták
http://ricky.xhosting.cz/vsn/jirka5.jpg - nemám rád průkazové foto Rolling Eyes Sick
http://ricky.xhosting.cz/vsn/jirka6.jpg - jak se to sem dostalo? Shocked Surprised Mr. Green

No takže doufám, že jste spokojeni, napsal jsem zdejší popis podle starého známého: "Vlk se nažral a koza zůstala celá", čili já se tu upsal xmrti a vy jste se ho*no dozvěděli... Slinták Vždycky mi každý říkal, že jsem moc otevřený a upřímný, tak jsem si nechal nějaké pikantnosti do příštích kol... Angel

Ale pokud jste se aspoň trošku pousmáli, pak tento příspěvek splnil svůj účel a já mohu s klidem spát, že jsem zase udělal dobrý skutek... Angel Takže toť zatím vše, chlapci, muži a pánové, děkuji za pozornost... Wink Ricky
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy
Příspěvek upravil 1× Ricky, naposledy po 19. září 2005 21:10.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 16:51
skvelá hlasovacia otázka Laughing Mr. Green

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 17:05
No mě napadlo tam dát něco jako "Chcete mě?"... Ale tomu by chyběl ten správný komentář jednoho kaskadéra s plešatou hlavou a ušima... Laughing
Zatím je to koukám fifty fifty, zajímalo by mě, kdo mě nemá rád... Embarassed Crying or Very sad Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 17:07
Já tě mám rád! Mr. Green

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 18:20
ja som hlasoval ano,lebo si vymyslel Matikára (tu sa proste nedá nemiešať SM Mr. Green )

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 18:36
Jak víš, že Tě maminka nemá třeba se sousedem? Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 18:47
romulus napsal:
Jak víš, že Tě maminka nemá třeba se sousedem? Think
Táta je táta.Aj sused môže byť táta Smile

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 20:33
romulus napsal:
Jak víš, že Tě maminka nemá třeba se sousedem? Think


Hi hi, neboj, tohle vím s jistotou konvergující k téměř absolutní pravdě... Laughing
Ginzo: Ale ta otázka byla myšlena, zda mě máte rádi za to jaký jsem a ne za to, co jsem kdy udělal či udělám... Wink Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 22:58
chybí mě taková ženaská možnost-JÁ NEVÍM Mr. Green
on les aura!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 9. srpen 2005 09:47
mina napsal:
chybí mě taková ženaská možnost-JÁ NEVÍM Mr. Green

No já předpokládám, že hlasovat budou pouze ti, co mě rádi mají a nebo naopak mě rádi nemají... Ti ostatní, co si ještě nestihli udělat názor zatím hlasovat nebudou, ale věřím, že časem se na jednu (tu první) stranu přikloní... Wink Cool Laughing
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 16:24
romulus napsal:
Jak víš, že Tě maminka nemá třeba se sousedem? Think

to je jedno, ne? hlavně že ví, kdo na něj bral dětské přídavky.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 19. září 2005 21:15
Taxem v rámci soutěže sesmolil nějaký ten popis, snad vám to bude stačit...
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 19. září 2005 21:19
Já bych radši foto "tvoje sestra a tvoje ruka"...kldině aj bez tvojí ruky Slinták Slinták
Zasláno: út 20. září 2005 15:50
Že se nestydíš, vožralo vožralá....a navíc za bílého dne Rolling Eyes Not Talking Hand

Obrázek
Veselé Vánoce!

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 17:27
busch napsal:
Že se nestydíš, vožralo vožralá....a navíc za bílého dne Rolling Eyes Not Talking Hand

http://img252.imageshack.us/img252/2034/heyahkopie1sf.jpg


hmmm, no, to se nam tu tvori pekna sebranka. buschi, myslim, ze s tim budem muset neco udelat, nenechame tady kanibala neboozralu, mam pravdu ? Razz
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 19:12
Ale podotýkám, že to kolo není moje! Shame on You Takový šunt! Hand To jsem tehdy kradl pro busche, proto mě vyfotil, byl tam se mnou! Wink Sami můžete vidět, jak ta fotka dopadla! d'oh! Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 19:39
Ricky napsal:
Ale podotýkám, že to kolo není moje! Shame on You Takový šunt! Hand To jsem tehdy kradl pro busche, proto mě vyfotil, byl tam se mnou! Wink Sami můžete vidět, jak ta fotka dopadla! d'oh! Mr. Green

Slinták Ricky ta fotka nema chybu, zacinas byt pro me mirnym favoritem. Jeste praskni ci jsou ty gumaky, kdyz to kolo neni tvoje. Predpokladam, ze k tomu kolu slouzi jako cyklisticke tretry... Wink Very Happy

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 19:44
sap napsal:
Ricky napsal:
Ale podotýkám, že to kolo není moje! Shame on You Takový šunt! Hand To jsem tehdy kradl pro busche, proto mě vyfotil, byl tam se mnou! Wink Sami můžete vidět, jak ta fotka dopadla! d'oh! Mr. Green

Slinták Ricky ta fotka nema chybu, zacinas byt pro me mirnym favoritem. Jeste praskni ci jsou ty gumaky, kdyz to kolo neni tvoje. Predpokladam, ze k tomu kolu slouzi jako cyklisticke tretry... Wink Very Happy


No ty gumáky jsou moje a jsem rád, že jsi tak bystrý a tím pádem se nemusím obhajovat sám... Applause Jasně všichni vidíte, že mi tam to kolo busch naaranžoval a ačkoliv jsem se bránil focení, přesto zneužil mého stavu a vyfotil mě! Evil or Very Mad Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 19:57
Já ti dám naaranžoval Twisted Evil A prý kradl pro busche!!! Sprostě si mi ho ukradl a eště si mi při té nehodě odřel lak!!! A aby toho nebylo málo, ještě na mě drze mával!!! Fuj, styď se Exclamation Hand
Veselé Vánoce!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 20:08
busch napsal:
Já ti dám naaranžoval Twisted Evil A prý kradl pro busche!!! Sprostě si mi ho ukradl a eště si mi při té nehodě odřel lak!!! A aby toho nebylo málo, ještě na mě drze mával!!! Fuj, styď se Exclamation Hand


O co ti jde? Shocked Já dostal za to, že ti udělám reklamu, zaplaceno... Čistě z přátelství a soucitu jsem si těch 500 Kč od tebe vzal, ale proč to děláš ty? Rolling Eyes Slinták
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: čt 22. září 2005 12:32
Ricky napsal:
busch napsal:
Já ti dám naaranžoval Twisted Evil A prý kradl pro busche!!! Sprostě si mi ho ukradl a eště si mi při té nehodě odřel lak!!! A aby toho nebylo málo, ještě na mě drze mával!!! Fuj, styď se Exclamation Hand


O co ti jde? Shocked Já dostal za to, že ti udělám reklamu, zaplaceno... Čistě z přátelství a soucitu jsem si těch 500 Kč od tebe vzal, ale proč to děláš ty? Rolling Eyes Slinták


No on ty prachy chce zpatky. Mr. Green

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: čt 22. září 2005 21:51
To je ale hajzlík, ale my se na výměnné reklamě nedomluvili! Nic nedám zpátky! Not Talking Shame on You Těch 500 už je stejně prochlastáno! Mr. Green Slinták
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 22. září 2005 22:01
Ricky napsal:
Těch 500 už je stejně prochlastáno! Mr. Green Slinták

Ano, to už sme viděli Mr. Green Mr. Green
Veselé Vánoce!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: čt 22. září 2005 22:09
Njn, za to se ale nestydím, jen to kolo mi nepřišiješ! Shame on You Rolling Eyes To byla tvoje zásluha! Liar Hand

Vlastně za všechno můžeš ty! Mr. Green Ale já tě mám stejně rád! Slinták
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 22. září 2005 22:15
Ricky napsal:


Njn, za to se ale nestydím, jen to kolo mi nepřišiješ! Shame on You Rolling Eyes To byla tvoje zásluha! Liar Hand

Vlastně za všechno můžeš ty! Mr. Green Ale já tě mám stejně rád! Slinták

Moje? tys mi ho zcizil a poškrábal!!!! Ale že si kámoš,tak ti to odpustím Slinták
Veselé Vánoce!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: čt 22. září 2005 22:21
busch napsal:

Moje? tys mi ho zcizil a poškrábal!!!! Ale že si kámoš,tak ti to odpustím Slinták


To je dneska mládež! Tak nejprve mě ožere za svou pětistofku, pak mě shodí do škarpy a hodí na mě svého zgřapa a pak vyfotí a jako vrchol všeho zveřejní na potupu v prestižní soutěži, ale stále se považuje za kámoše! Shocked Surprised d'oh! Brick Wall Tohle za mých mladých let nebývalo! Mr. Green
Zasláno: čt 6. říjen 2005 16:55
Takže v rámci soutěže bych zde rád zveřejnil fotky, kdy líbám jednu kočku, co jsem ji dnes potkal na zastávce... Wink Angel Nechtěl jsem to posílat Romulovi, protože chci mít jistotu, že to bdue zveřejněno, protože je to fakt síla! Slinták

Snad mi to moderátoři nesmažou... Think Mr. Green

Tady to máte:
http://ricky.xhosting.cz/vsn/3ukol3.jpg
http://ricky.xhosting.cz/vsn/3ukol4.jpg

P.S. Omluvte zhoršenou kvalitu, fotil jsem to svou C65kou... Jo a pozor -není to žádná fotomontáž! Not Talking
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Onecar (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 148
Bydliště: Česká Republika
10 000,- VK
Zasláno: čt 6. říjen 2005 17:17
Už to jede!!! Hohohoho, ale myslím že budeš diskvalifikován... Mr. Green Být tebou to radějc dám pryč, jinak se budou všichni opičit a nebude žádná sranda :slmgreen:
Kdyby pívo píču mělo, nic by nám už nechybělo.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: čt 6. říjen 2005 17:20
Nedám to pryč, nestydím se za to! Naopak myslím, že vyhraju, jelikož jako snad jediný v soutěži jsem byl donucen kvůli soutěži líbat zastávku! Mr. Green Wink Laughing
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jamaica (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 40

10 000,- VK
Zasláno: čt 6. říjen 2005 17:30
Darth PZ napsal:
Já tě mám rád! Mr. Green


2 DarthPZ - A já měl ještě před prázdninama za to že si na holky Slinták

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 6. říjen 2005 17:36
TAK když má tak blbou anketu... Slinták

jamaica (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 40

10 000,- VK
Zasláno: čt 6. říjen 2005 17:40
busch napsal:
Že se nestydíš, vožralo vožralá....a navíc za bílého dne Rolling Eyes Not Talking Hand

Obrázek


2 Busch - tohle od Tebe neni hezký takhle retušovat svojí fotku. Not Talking Vždyť mě si řikal že ste ze srazu v Praze jeli s Romulusem na kolech,protože mu prej ten jeho sršáň nestartoval Wink Řikals že ho Romulus vyměnil s úkáčkama za dvě ukrajiny a dvě ukrajinky Slinták
Obrázek
Tady je důkaz že ste to auto za ty ukrajiny(nky) dali Laughing Slinták Akorád že si řikal úkáčka,tyhle byli asi v solárku co Whistle Slinták

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 22:36
No jelikož z vlastní zkušenosti vím, že čtenáře nebaví číst dlouhé texty a nebo na ně nemají čas, takže tady nebudu blbnout jako ostatní a rozepisovat tu hodinu po hodině. Wink
Vstával jsem ráno v 6:45, v osm mi začala škola a skončila mi opůl sedmé, takže doma jsem byl po sedmé. Pak jsem jako každý den letěl rychle vydělávat na internetu a učit se na zítra angličtinu. Takhle probíhá každé mé pondělí, jen to učení na angličtinu je teď výjimečně, jelikož mám zítra průběžák... Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 23:01
A prozradíš nám, jak si na tom internetu vyděláváš? Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 23:25
Promiň, ale dokud mi to něco nevynese, tak tu nechci dělat reklamu na nějaký podvod a být za hlupáka... Anxious
Ale slibuju, že až z toho nějaká korunka (přesněji dolar) kápne, hned vám to tu naservíruju... Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 23:40
Kdysi jsem poslouchal jedno inetrádio, za což měly být taky doláčky. Jenže to mělo takovou vlastní nesmyslnou aplikaci, která si zablokovala v podstatě celý net pro sebe a ještě v tom byl spyware, tak jsem to odinstalil.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 23:54
No tak jo, tak se podívej na http://ricky.xhosting.cz/vydelky.htm, ale slib mi, že se mi nebudeš smát! Pray Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 00:09
no ja nevim Think pripomina mi to letadlo Confused Ale samozrejme Ti preju,aby to fungovalo...
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 00:17
No hele, já do toho jednoho vrazil jen 100 Kč a když už nic, tak díky ním propaguju stránky... Více ztratit nemůžu... Wink No nechám se překvapit, dělám důkladnou studii. Laughing
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 00:20
rekl jsem jen svuj nazor-v tom jak funguje net a zalezitosti okolo se moc nevyznam-spis jen vycgazim ze stare zkusenosti,ze zadarmo Ti nikdo nic neda...jsem zvedav jak Ti to dopadne Wink
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 00:23
Však říkám, že zadarmo to není... Wink No každopádně vám pak dám vědět, pokud bude někdo naslouchat... Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 00:31
Aha. Už vím. Tohle už jsem několikrát našel ve spamovým koši. Smát se Ti určitě nebudu. Na podobným systému jsem viděl zase jiný způsob a tam vážně peníze chodily. Jenže problém byl v tom, že jsi to opravdu musel sledovat, protože na konci byl test. Já zas soutěžím kde se dá a taky vyplňuju dotazníky, jako třeba na iVyzkumy.cz. A nedá se říct, že bych ještě nic nevyhrál. Pár CD, DVD, her, ručníků, utěrek, hygienických potřeb etc. Wink Jo jo, každej to nějak zkoušíme. A na netu je těch možností spousta.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 00:38
Tak na iVyzkumy jsem taky zaregistrovaný, ale dotazníky mi chodí málo a zatím jsem tam u nich nic nedostal. Mám teprve 130 kreditů. Jinak na tyhle systémy jsem nenarazil díky spamu, ale úplnou náhodou. Opravdu do toho nevkládám moc nadějí, ale zatím to vypadá docela slibně. Zatím jsem tam každý den pravidelně a žádný test tam myslím na konci není. No pokud by měl někdo zájem o větší podrobnosti, tak na těch mých stránkách je malé info, více třeba přes ICQ... Angel
Zasláno: út 1. listopad 2005 19:37
Úterý:
5:00 Brutálně mě vylekal a totálně probudil kámošův mobil, který mi včera přinesl na opravu a blbec tam měl nastaveno buzení do práce. Probudil jsem se ve stoje a čuměl jak puk na modem od ET Data Express, co že to vydává za melodii... Anxious Mr. Green
8:00 - průběžák z angličtiny, mám z něj výborný pocit, žeby snad i plný počet bodů(20)? Dance
10:30 - volejbal - jedno utkání jsem totálně posral a prohráli jsme na obě strany a druhé jsem se už vzchopil, se mnou celé mužstvo a vyhráli jsme na obou stranách sítě Applause Já jsem byl ten, kdo to vždy vítězně zakončil. Wink Angel
13:50 - druhá angličtina - dozvídáme se výsledky průběžáku - mám 13.5 bodů z 20 - lepší než drátem do oka! Wink Mr. Green
17:30 - dorážím domů zmrzlý, unavený, zničený, sedám k PC a vydělávám...
21:35 - Právě jsem zjistil, že z toho dnešního průběžného testu z angličtiny mám 18 bodů z 20! Dance Applause Tak a můžu jít s dobrým pocitem spát! Angel Cool

Dneska byl docela výborný den!
Chystám se za odměnu si zahrát asi Aliens vs. Predator 2 singleplayer demo a asi půjdu dneska dříve spát...
Zasláno: st 2. listopad 2005 14:06
Středa:

8:30 - vstávám Idea
9:00 - vydělávám Whistle
9:15 - rozhodl jsem se, že si dneska za odměnu dám volno a nejdu do školy, msíto toho jsem si naplánoval prospěšné práce jako úklid, oprava kámošového mobilu, seminárky apod... Dance

Zbytek dne jsem dělal toto: uklidil pokoj, vyluxoval celý byt, stáhl DVD do PC, převlékl peřiny, pověsil prádlo, vynesl koš, pak celé odpoledne dával dokupy kámošův mobil (není dosud hotovo), zkoušel trošku programovat... Angel
Zasláno: čt 3. listopad 2005 19:38
Čtvrtek:

Vstávám v 7:30, školu mám na 8:50, první hodina je o ničem, pak se dovídám, že další mi odpadá, tak jedu nasraný domů. Evil or Very Mad Že já do té školy vůbec jezdím, připadám si jako dálkař... Rolling Eyes
Doma zjišťuji, že si taťka vzal internet s sebou a dovezl jej až opůl šesté. d'oh! Mezitím jsem se pokusil trošku hnout s Fyzikářem. Hned, jak taťka přijel s netem, jsem si ho tu zapojil, připojil a vyřizuju poštu, vydělávám a čtu fora... Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 08:29
Ricky napsal:
Doma zjišťuji, že si taťka vzal internet s sebou


To zni krasne. ;))
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 08:52
Ricky napsal:
Doma zjišťuji, že si taťka vzal internet s sebou
A teplo si sebou nevzal? Smile
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 18:28
Pátek:

Dnes jsme se rozhodli se sestrou, že do školy nepůjdeme, tak byl den docela wo pohodě... Ráno jsme v pohodě vstali, dopoledne jsem v pohodě dělal sestřiny www stránky, pak jsem si v pohodě zahrál hru(kterou jsem mimochodem protočil, takže se už konečně můžu zase věnovat škole bez pocitu viny, že jsem zanedbával hry Laughing ) a nyní se už nějakou dobu věnuji hernímu překladu, který mi včera naúkoloval Jardas... Mr. Green Wink Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 20:16
Ako tak čítam túto poslednú stranu,napadlo ma-chodíš ty vôbec do školy ?
Koľko máš neospravedlnených hodín ? Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 20:24
ginzo napsal:
Ako tak čítam túto poslednú stranu,napadlo ma-chodíš ty vôbec do školy ?
Koľko máš neospravedlnených hodín ? Mr. Green


No právě, že tam chodím, ale docela často mi to odpadá... Rolling Eyes Na naší škole funguje způsob oznámení na nástěnce "včera vám odpadl předmět, náhrada byla předevčírem" Evil or Very Mad Brick Wall
O tom, že ti něco odpadlo se dovíš 5 minut před nebo 15 po začátku hodiny, kdy tam stojíš jak debil! d'oh!
Zrovna ve čtvrtek jsem měl mít předmět "Služby internetu a tvorba www stránek" (ve kterém mimochodem tvorbu www stránek brát nebudem d'oh! ), 2 minuty před začátkem bylo na dveřích učebny vyvěšeno, že se přesouvá na druhou budovu. Tak jsem tam přišel a hned mi volá kámoš, že jestli s ním nepokecám, že na dveřích je vyvěšeno, že to odpadá... Brick Wall d'oh! Rolling Eyes
Zasláno: so 5. listopad 2005 00:50
Tak a tímto zakončuji svůj veřejný soutěžní týden! Dance Před chvílí jsem dodělal pro Bonfirea zakázku pro JM a jdu spát! Wink Cool Děkuji za pozornost! Applause
Zasláno: so 5. listopad 2005 19:47
Sobota:

Celé dopoledne jsem vydělával a programoval.

Kolem třetí jsme jeli s rodinou k tetě a strejdovi, teta slaví narozky, tak jsme perfektně pojedli, pokecali, pohrabali seno, pohladil jsem si její kobylku, dva psy a pár koček, obdivoval jejich obrovskou dýni (viz fotky - sorry za kvalitu - Siemens CSL65 a málo světla Rolling Eyes ), prostě príma návštěva! Wink Dance Applause

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Příběh

Zasláno: čt 15. prosinec 2005 13:39
Exclamation Exclamation Exclamation Vánoce se blíží Exclamation Exclamation Exclamation
A Ricky chce svým blízkým koupit nějaké velké a drahé dárky, aby jim ukázal, jak je má všechny rád! Dance Applause
Jenže peněženka prázdná... Crying or Very sad d'oh!
"Tož je třeba zajít vybrat love do banky", řekl si. Idea
I připravil si platební kartu:
Obrázek
a pro jistotu zbraň hromadného ničení, kdyby jej náhodou cestou zpátky chtěl někdo o jeho peníze připravit...
Obrázek
Jakmile byla výbavička připravena,
Obrázek
vyzkoušel si svou úlohu před zrcadlem..
Obrázek
"Je to dobré, jsem k nepoznání!", radoval se.
Obrázek
No schválně, našli byste aspoň 10 rozdílů?
ObrázekObrázek
Tak a vydal jsem se na cestu do banky. Tam už to nabralo rychlý spád. Následující fotografie myslím výstižně popisují situaci:
- stojím znuděný ve frontě...
Obrázek
- "naval prachy, vole!"
Obrázek
- "jaké časové zámky?!"
Obrázek
- "Nebudu moc potěšit své blízké... Brick Wall Crying or Very sad Zklamal jsem... Embarassed"
Obrázek
V rychlosti jsem od tama vypadl a ztratil se v davu... Napadlo mě vydělávat tím, že se budu vydávat za pojišťovacího agenta a vykrádat lidem byty, tam snad časové zámky mít nebudou... Laughing
Obrázek

Pokračování nikdy... Slinták

Výdělek na internetu

Zasláno: pá 16. prosinec 2005 11:59
Dance Dance Dance 4daily platí! Dance Dance Dance

Takže jsem našel způsob, jak jednoduše vydělávat na internetu. Nejprve si vytvoříte účet u Moneybookers, což je vlastně taková vaše internetová banka. Velice doporučuji, je bezpečná, přehledná a jednoduchá. Po registraci a aktivaci účtu klikněte vpravo nahoře na My account a pak o řádek níže na Profile. Poté najděte List of bank accounts: a pod ním klikněte na tlačítko Manage nebo Add. Tam si zaregistrujete své existující konto u reálné banky, z které si pak budete posílat peníze a nebo naopak kam si vydělané peníze převedete, abyste je mohli utrácet. Myslím, že to není těžké, já to zvládl na první pokus. Mr. Green Nezapomeňte pak po přidání účtu kliknout na Verify, které způsobí, že vám během pár dní příjde na účet u reálné banky malá částka (mě přišla 1.15Kč, sestře 10 Kč) Není důležitá ta částka, ale kód, který je u té transakce uveden, ten musíte zadat na Moneybookers do té verifikace.

Pak se zaregistrujete na 4Daily. Zde je registrace rychlejší a lehčí. Proto nebudu vysvětlovat registraci, ale rovnou princip:
Každý má nějaký level, který určuje, kolik vyděláváte. Ze začátku dostanete 4 USD. Z tohoto levelu dostáváte při nasurfování určitého počtu stránek 4%. Tudíž ze začátku při shlédnutí 40ti stránek získáte na svůj účet 0,16 USD. Svůj level můžete (a abyste chtěli také výplatu, tak i musíte) zvýšit posláním peněz z Moneybookers.
Vaši jedinou prací je denně navštívit 4Daily a nasurfovat (=sledovat stránky s reklamama, každá stránka se zobrazuje 21 sekund) minimálně 40 stránek. Během surfování doporučuji sledovat horní panel, občas se tam objeví link na bonusový cash (0,04 USD) nebo bonusové kredity. Bonusové cashe bych nepodceňoval, moje sestra na nich vydělala přes 15 dolarů a díky nim taky stihla dnešní výplatu! Shocked
Chápu, že je to na vás příliš moc informací naráz a to jsem tu ještě nenapsal všechno, ale rozhodl jsem se radit a pomáhat těm, jež se zaregistrují přes odkazy zde uvedené... Wink Angel

EDIT: Důkaz místo slibů:
http://ricky.xhosting.cz/vysemnesmite/4daily.jpg

EDIT2: Kontaktujte mě na ICQ... Wink
Zasláno: so 17. prosinec 2005 22:01
Takže pro ty, co se o výdělky přes internet zajímají a neodsuzují to hned svými předsudky tu mám další změnu na svých stránkách - přidal jsem návod na registraci a nastavení účtu u Moneybookers. Chystám se ještě udělat podobný návod na 4daily a každý další platící systém... Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× Ricky, naposledy so 17. prosinec 2005 23:25.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 22:58
kód:
Chyba 404 - Stránka nenalezena.

Zajímavý návod. Wink Nějak to nefunguje. Ani odkaz na ProfessionalSurf. Kde je problém?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 23:41
Děkuji za upozornění, chyby opraveny... Wink Anxious Embarassed

... zase o rok víc...

Zasláno: ne 18. prosinec 2005 12:07
Dneska je mi 23! Slinták

Hééééééééééépy brzdéééééééééééj tůůůůůůůůůůůůů jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů Silence Applause Slinták
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 18. prosinec 2005 12:57
Všechno nejlepší Applause
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: ne 18. prosinec 2005 13:31
všechno nejlepší Applause Pray Mr. Green
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: ne 18. prosinec 2005 14:14
hepy brzéj, vole Mr. Green Mr. Green
Veselé Vánoce!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: ne 18. prosinec 2005 14:31
Díky všem! Slinták Cool
Zasláno: po 19. prosinec 2005 16:50
Tak jsem přidal ten návod na 4daily.
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: po 19. prosinec 2005 18:15
tak přeju vše nej, sice pozdě Embarassed
Byla nějaká pařba? Mr. Green
What's up?

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 19. prosinec 2005 18:28
No bylo posezení se spolužáky v pátek, v neděli jsem byl v kině na HP 4 a pak jsem dostal svůj vytoužený el. holicí strojek... Jen jsem byl zklamaný, že jsem neměl svůj narozeninový topic na SM... Embarassed Anxious Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Slinták
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 19. prosinec 2005 18:37
Jen se pochlub, co všechno ten strojek umí a proč hlavně si ho chtěl Slinták Slinták
Nebreč, já určitě taky nebudu mít narozeninový tipic na sm Crying or Very sad Mr. Green Mr. Green
Veselé Vánoce!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 8. únor 2006 20:21
Jooooooooooooooooooooooooooooooo, tak státnici z ekonomie mám za sebou! Dance Applause Dance Applause Slinták Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance
za tři! Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Mr.Putter (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 259
Bydliště: Liberec
10 000,- VK
Zasláno: st 8. únor 2006 20:35
BOREEEEC!!!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 8. únor 2006 20:40
Díq, taky myslím... Slinták Laughing Cool Whistle Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 8. únor 2006 22:26
No hurá! Applause Applause Applause Konečně na mě budeš mít víc času. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 8. únor 2006 23:11
Bugi napsal:
No hurá! Applause Applause Applause Konečně na mě budeš mít víc času. Mr. Green

Na tebe mám přece čas kdykoliv! Wink Slinták Whistle
Zasláno: so 8. duben 2006 17:46
Kdo o tom neví, našel jsem další možnost výdělku, jedná se o opisování bezpečnostních kódů z obrázku a za správný kód obdržíte 0.01 $ čili jeden cent. Dá se tam vydělat v průměru přes 1.5 USD za hodinu, já osobně jsem tam už vydělal více než zatím kdekoliv jinde. Dance

Funguje to tak, že firma se zabývá softem na přepisování těchto kódů a porovnává, které ještě stále lépe a rychleji opíše člověk. Opravdu platí nyní už od 1 centu přímo na váš E-gold účet. Důkaz a bližší info mám na svých stránkách. Pozor, berou jen 100 testerů, můžete mít i více účtů a vydělávat paralelně! Smile

Co více chtít? Slinták Snad jen link... http://look2earn.com Wink

Jinak myslím, že Bugi vám to potvrdí, že já nabízím jen dobré věci... Mr. Green Whistle Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 18:13
Zdá se, že už nejede. Sad
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 18:51
Já se regnul hned jaks to dal na tvůj web Wink , už mám 30 centů Slinták
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 19:11
lukenet: he he koukam, ze tu mame sikovneho kluka, co navstevuje moje stranky... Applause

bugi: ale snad jedou, jen dokoncili prvni fazi testu, jestli jsem to dobre pochopil, tak za 2-3 dny budou vydelky jeste vetsi...

look2earn napsal:
Dear partners!
We have finished beta-testing today.
Now we just need 2-3 days for resolving all bugs
and making image generating and analysys process faster
I hope you will be able to earn up to $3 per hour after all code changing.
Thanks for great work!
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 19:31
Skvělý!!! Mr. Green

Ricky: Jo, na tvůj web chodím celkem často Wink , dobrá práce Applause
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 19:46
Díky, no jak už jsem párkrát napsal, mám výdělky na netu jako téma bakalářské práce, takže nejen, že mě to baví, ale snažím se to i sledovat a doporučovat druhým. Ti se mi třeba zase na oplátku zaregistrují jako referralové a já z nich mám nějaké to procento. (Většinou malé, ale lepší než drátem do oka) Mr. Green
Ta bakalářka bude mít jako hlavní důvod a cíl to, aby o tom řekla jiným a popř poradila, posoudila rizika a i kdyby měl být jejím závěrem, že se to nevyplatí, tak i to je přínosná informace pro lidi, kteří se o to zajímají a navštěvují kvůli tomu mé skromné stránky. Whistle Angel Very Happy

Jinak se stránky snažím občas aktualizovat a mám v plánu je časem předělat do php, ale není na to čas ani prostor, škola je žrout času i energie. Anxious Jo a ještě je tu problém, že mám díky tomu méně času na to, kvůli čemu byly ty stránky původně vytvořeny - j2me aplikace a hry... Embarassed Sad Crying or Very sad Ale holt škola a prachy jsou přednější! Slinták
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 20:01
Smile to se stává i mně Mr. Green
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: čt 15. červen 2006 13:52
Odpovídejte na otázky, vyhrajte dolary!
Správné odpovědi najdete zde!
Zasláno: pá 30. červen 2006 11:02
Tak jsem po dlouhé době opět zavítal do této sekce a koukám, že stále tu mám nejčtenější topic! Applause Dance Cool

No, jelikož jsem se už vzpamatoval z toho šoku, že už se nemusím učit a ani dokonce dělat žádnou seminárku, tak se tedy pokusím pustit do svých restů a jdu pracovat na Fyzikáři... Embarassed Anxious Eh?

btw. dokonce jsem se opět začal i na ICQ objevovat jako online! Applause Applause Applause Mr. Green
Zasláno: st 11. říjen 2006 16:01
Joj, tak zase začíná hořet u prd*le... Anxious

- Ve škole rozdali své požadavky jako by je ani nezajímalo, že jsem ve třeťáku a mám dělat bakalářku, zadali pár seminárek s obhajobama, pár diskuzí nad knížkama a článkama, pár domácích úkolů atd... d'oh!
- Koupili jsme rodinný dům, takže práce jak na baráku...
- Xhosting napsal, že ruší free hosting, že buď přejít jinam a nebo na placený... Tak nevím, co se stránkama... Confused Sad
- Přestávám se věnovat "výdělkům na netu", nestíhám to sledovat a věnovat se tomu...
- Pořád musím myslet na nedodělaného Fyzikáře a další nedodělané věci, nerad nechávám práci nedokončenou... Rolling Eyes Embarassed
- Zase lítání po úřadech a bankách, problémy s brigádou (viz. topic OT)
- někdy musím k doktorce a na oční a koupit si nové brýle...

Sorry, musel jsem si postěžovat svému "deníčku" tady, stejně to nikdo nečte... Mr. Green Laughing Tak vzhůru opět něco dělat! Slinták Twisted Evil
Zasláno: út 25. září 2007 09:34
Hele, dlouho jsem tu nic nenapsal, koukám, že už je to skoro rok... Embarassed

No tak abych to napravil, tak tady napíšu jen to, že mám moc práce a nestíhám sem chodit, což mě moc mrzí... Holt jsem vypadl z mísy a ztratil přehled, co se děje, jsem totálně out... Crying or Very sad Anxious
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 25. září 2007 10:34
no.... tak abys získal přehled co se děje, tak alespoň malé shrnutí: Je září roku 2007, letos nebyly ani záplavy ani hurikány, léto bylo poměrně teplé, ale deštivé, právě začíná ta chladnější část roku, VSN stále žije, což se nedá říct o Lucianu Pavarottim ani Colinu McRayovi, a nakonec nejdůležitější zpráva za celé období je, že náš Jenda si našel novou vášeň v koupání se ve vlastní krvi Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 25. září 2007 14:09
WOW! Moc děkuji za vyčerpávající info! Jsem rád, že jsem prosadil, abys tu mohla být s námi, koukám, že se mi to po zásluze vrátilo! Mr. Green Laughing

Tak mě prosím udržuj při nesladké vědomosti a piš hlavně, co se událo nového na VSN a na důležité události klidně můžeš připojit i linky, abych taky někdy mohl i opustit tento topic... Mr. Green Angel Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

lidatr (0)
Anonymní




0,- VK

Výdělek na netu

Zasláno: pá 15. říjen 2010 08:41
Applause Applause Applause Applause Applause Vydělávejte na tom, že lidé nakupují na internetu. Nabízím Vám možnost získávat provize ze 150 internetových obchodů. Doporučte jednou zákazníky a pobírejte trvale provize z jejich nákupů. Elektroniku, dovolené, letenky, oblečení, počítače, šperky,hodinky, cokoli, .. je dnes běžné nakupovat na internetu, protože je to levnější. Proč byste nemohli i Vy profitovat z rostoucího internetového obchodování. Za přesnými informacemi běžte na pracák

Pokud zde chcete inzerovat, kontaktujte administrátory. Odkaz na kontakty najdete na hlavní stránce VSN.; jenda^^

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna