Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Seriály

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9097
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: čt 29. únor 2024 09:15
Ne jako zní to dobře, asi se na to někdy podívám (až dohraju Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Very Happy )
Jen mě teda fakt přijde, že to je inspirováno touto událostí o čemž kdysi natočili i film, který jsem dávno viděl. A byl to tedy ragbyový tým.
 
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7122
Bydliště: Praha
371 897,- VK
Zasláno: čt 2. květen 2024 14:14
Četnické humoresky asi všichni znáte. Já si roky myslel, že ta pátrací stanice leží v nějaké zapadlé vesnici. A ona je to prý "Pátrací stanice Brno" Laughing
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9097
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: pá 3. květen 2024 20:19
Tak oni to tam hodněkrát zmiňují, že to je Brno. Ovšem jde o okres Brno-venkov, protože četnictvo bylo určeno pro službu mimo města, tam bezpečnost zajišťovala policie, viz wikipedie:

citace:
Četnictvo meziválečné první Československé republiky bylo vojensky organizovaným bezpečnostním sborem, který podle platných zákonných předpisů a podle nařízení příslušných státních orgánů udržoval veřejný pořádek a bezpečnost na celém území ČSR (s působností mimo obvody měst, kde vykonávala pořádkovou službu městská a státní policie).


Proto tam nikdy neuvidíš třeba Špilberk (pojmenovaný podle slavného reziséra Stevena Špilberka) nebo Petrov (to je to co je na 10 Kč minci Very Happy ), které existovaly světe div se i před 100 lety... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 29 z 29




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna