Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Siemens -> Benq

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: út 26. červenec 2005 14:29
Hele siemens jako stavebnice za půl ceny to bych bral. Nemaj někde nějaké zásoby i s návodem.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 27. červenec 2005 14:19
to by nebylo špatný, jako že bysis to koupil a pak to doma trafopájkou spájel... Very Happy
Výroba asi až tak složitá nebude- Honeywell to tady vyrábí a to je jen skládačka součástek na sebe....
on les aura!

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 06:23
SMT montáž citlivé součástky a trafopájka FUJ Exclamation Pak by sis zavolal leda ze střechy. Mr. Green
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 10:00
já vím že jsou CMOS a SMD součástky děsně citlivý na trafopájku, však to měl být jen vtip Sad
on les aura!

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: út 22. červen 2010 17:03
a ide sa pitvat siemens... (obrazok teraz na http://www.neave.com/webcam/ )

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: út 22. červen 2010 17:13
dole vlevo vidím AF51 ale nevím co to znamená
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: út 22. červen 2010 17:24
einex Thumb up!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 28. červenec 2012 12:46
Myslíte, že kdyby se dneska vyráběly Siemensy, tak by měly Android nebo by jely na nějaký takový s*ačce jako Brew nebo WP7? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: so 28. červenec 2012 13:19
Já bych vybíral mezi A(X) nebo C - třídou model, který by jel na takový sračce jako SIEMENS FW Magor .

Jinak top modely by android podle mě měly na 100%, už ve fw SL91 a EF81 je ikonka GOOGLE Smile .

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 28. červenec 2012 14:43
Modely s BREWem by byly určitě... Siemens s ním měl skušenosti a dokonce i HTC vyrábělo snad dva dotykové telefony s BREWem... Stejně tak myslím LG a i jiní výrobci... Hlavně v Asii je BREW dost populární u hloupých telefonů...
Mimochodem, viděl jsem někde na allsiemens, že tam předělávali BREW aplikace ze Siemensu SXG75 aby se daly používat na dotykovkách s BREWem - myslím že na nějakých LG, nebo co... Smile

Siemens se nikdy nehrnul do smartphonů... Kromě Symbianové SX1 měl ještě SX45 (spolupráce s Casio), SX56 (převlečené HTC), SX66 (převlečené HTC) s WM a to bylo všechno.. Vzhledem k spojení s BenQ (který vyráběl i svoje vlastní WM telefony a PDA - po spojení se Siemensem byly vydány P51 a E72 ) bych tipoval, že by po zániku Windows Mobile přešli k Androidu a dnes vyráběli Androidy (a možná i sem tam něco s WP7) jako Huawei, ZTE a podobné firmy... Ale hlavní by bylo přesunout výrobu do Asie... aby to mohlo konkurovat ostatním výrobcům i cenou...

Takže škoda... Na poli hloupých telefonů byly BenQ telefony nic-moc... Ale na poli smartphonů koupě BenQem mohla Siemensu jen prospět a z tohoto spojení mohly vznikat skvělé telefony... Rolling Eyes Rolling Eyes

Takže portfolio telefonů od Siemensu by vapadalo nějak takhle:
Lowendy: Siemens FW nebo nedotykový BREW
Střední třída: dotykový BREW
Highendy: Android, popřípadě sem-tam jeden telefon s WP7 (který by ale nikdo nekupoval.. Mr. Green )
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna