
Zasláno: ne 29. srpen 2010 11:28
Kurva serou mě ty nekonečny reklamy na všemožný talenty a podobný sračky. Člověk si zapne jednou za čas telku a každou vteřinu se tam odchlípne rožek, že talentmánia začíná už zíítra. Jo a kdyby to někdo nevěděl, tak dole se objeví pruh, který nás upozorňuje na jednu velice zajímavou informaci, že talenty začínají zítra a to v 19:50, samozřejmě nechybí notná dávka vykřičníků. To, že tomu vykrojili takových 50 procent v reklamních blocích ani nezmiňuju. Jo a pro úplný blbce je to dokonce napsaný vedle loga televize.
Ehm, takže kdy že to dává v té televizi? Abych nezapomněl...
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\