Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Sprostomluva (varování: téma obsahuje neslušné výrazy)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 203, 204, 205  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 31 let
Příspěvky: 1318

121 021,- VK
Zasláno: so 21. srpen 2010 22:46
u nas predavaju v kazdom obchode s elektrom cena ca 10€ = 248

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 28 let
Příspěvky: 9462
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
931 031,- VK
Zasláno: so 21. srpen 2010 23:33
mchlkpcky: nemáš mobil s USB hostem? Razz
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 35 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 22. srpen 2010 09:11
Si to upájej, ne? Surprised
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 22. srpen 2010 09:44
pasivní repráky napájený jen jackem by hrály dost nahovno... Já mám doma od nokie nějaký s 3ma tužkovkama, taky to hraje nahovno, ale ne tolik Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 28 let
Příspěvky: 9462
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
931 031,- VK
Zasláno: ne 22. srpen 2010 10:24
osobně to řeším klasickýma reprákama od PC... kvalita zvuku výborná, ne jako ty chrčáky, na baterky... jen musíš mít po ruce elektřinu.. ale pokud tím nechceš oblažovat cestující v tramvaji, tak to nevadí... (a na to stačí ten integrovanej repráček) Mr. Green

jinak připojovat repráky k notebooku přes USB je fakt zvěrstvo...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7355
Bydliště: Praha
385 139,- VK
Zasláno: ne 22. srpen 2010 11:22
LivArt napsal:
pasivní repráky napájený jen jackem by hrály dost nahovno... Já mám doma od nokie nějaký s 3ma tužkovkama, taky to hraje nahovno, ale ne tolik Mr. Green
Ani ne. Záleží především na materiálu, který zesiluje ten zvuk. Jednou jsem rozebíral takové dětské mechanické natahovací chrastítko (nebo, co). Když to bylo venku a natáhlo se to, tak ten zvuk nebyl skoro slyšet; jakmile se to vrátilo zpět, tak je toho hned plný obývák.
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 35 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 22. srpen 2010 19:56
Nemají tyhle výstupy s 3,5 jackem taky nějakou minimální impedanci? Nevím, jestli by tomu ty 4-8 Ohmů udělalo dobře...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 31 let
Příspěvky: 1318

121 021,- VK
Zasláno: ne 22. srpen 2010 22:51
2jenda: hej, ale ak si pametas na ten ,,skolsky" co bol pripojeny na mobil, ten mal 8 a skusil som 30min, co to urobi, a nic... ale radsej netreba riskovat Potěšený

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (53 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2010 20:59
jdetě do hajzlu s těma kecama. tady jen pičuje a vy tu řešíte nějaké pojebané repráky. na to je tu snad jiný topic Magor
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 36 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 29. srpen 2010 11:28
Kurva serou mě ty nekonečny reklamy na všemožný talenty a podobný sračky. Člověk si zapne jednou za čas telku a každou vteřinu se tam odchlípne rožek, že talentmánia začíná už zíítra. Jo a kdyby to někdo nevěděl, tak dole se objeví pruh, který nás upozorňuje na jednu velice zajímavou informaci, že talenty začínají zítra a to v 19:50, samozřejmě nechybí notná dávka vykřičníků. To, že tomu vykrojili takových 50 procent v reklamních blocích ani nezmiňuju. Jo a pro úplný blbce je to dokonce napsaný vedle loga televize.
Ehm, takže kdy že to dává v té televizi? Abych nezapomněl...
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 179 z 205




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna