Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Stolní fotbálek a jiné stolní hry

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Hyna (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 35

10 000,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 22:14
Norton napsal:

Hej...kde to je?Tu hospodu neznám...a to jsem si myslel,že v Brně znám většinu "dobrejch" hospod. Mr. Green Jinak stolní fotbálek je super hra.A hned po šipkách je to nejlepší hra co se dá v hospodě hrát. Dance

Vis jak byl driv Alien? Tan vtom vchodu Cool

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 00:15
Chlapi už asi vím kde to je...sice víc nakoplo to kasíno,než ten Alien...ale každopádně dík. Wink

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 15:03
Stojí to tam určitě zato, když to tam zrovna není zahulený gandžou...

:o) (0)
Anonymní




0,- VK

...

Zasláno: ne 30. říjen 2005 00:38
To all:Jo u sucháča je to fakt cool...sice tou travkou to tam je zahuleny temer nonstop Very Happy (ja osobne jsem nekurak a nehulic),ale co maj tam kvalitni fotbalky a hlavne se tam hraje na kvalitni urovni Very Happy nejhorsi je duo blond Very Happy Staly zakaznici samozrejme vedi o kom mluvim...Proste dve blondyny co ti daj gol a ani nevis jak....bude to asi tim ze sou mistrinemi ČR v zeny dvojcky...A jakoze kdyz hraji s nemi tak vcelku z pravidla podlizam...a na tamejsi pomery hraji vcelku prumerne(mistr nejsu,ale sneak a nejaky ty pitchovinky uz davam...),ale rikam uz jsem tam podlizal hoodnekrat....hlavne ze zacatku uz to ani nepocitam....doporucuji navstivit...

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 30. říjen 2005 22:15
Su ze štatlu a tohle teda neznám. Díky za inspiraci, sem hulič (né kouřič!) tak mi to vadit nebude. Až budu mít čas tak tam hned posypu!
Obrázek

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 23:21
no ono to tam občas spíš vypadá lehce undergroundově, takže se nediv že to moc neznášSmile
já se tam občas zajdu podívat za kamarády štamgasty a když tam není moc lidí a nemaj teplýho kvasara tak se to vcelku zdá.
Akorát když sem tam byl v době protestů proti zásahu na czech teku tak sem byl cerstve nakrátko ostříhanej a neměl sem tam zrovna pocit že by mě tam rádi viděli... Very Happy
on les aura!

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 17:45
mina napsal:
no ono to tam občas spíš vypadá lehce undergroundově, takže se nediv že to moc neznáš:)
já se tam občas zajdu podívat za kamarády štamgasty a když tam není moc lidí a nemaj teplýho kvasara tak se to vcelku zdá.
Akorát když sem tam byl v době protestů proti zásahu na czech teku tak sem byl cerstve nakrátko ostříhanej a neměl sem tam zrovna pocit že by mě tam rádi viděli... :D
to znam ja sem mel taky kratky vlasy a chodil sem v maskacich - lidi se ke mne zrovna nehrnuli. nastasti nebyl zadnek czechtekk
Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 20:51
jak jsem uz psal doufam ze se objevi i na nasem srazu Pray
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 20:52
No ale už vidím,jak obsadíme celou hospodu a budeme pořádat turnaj. Laughing Ale jen aby tam byl...

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 20:55
a proc ne? o tom to snad je ne???nejdriv to chcce ale zjistit jestli tam fakt je... Rolling Eyes
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Strana 2 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna