Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Tak hned ten dnešní

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
xavon (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 15

10 025,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 15:25
A co, když partnerka ani při sexu nechce přestat mluvit a neustále něco rozebírá?

Já jsem kdysi své tehdejší přítelkyni v jedné vypjaté chvíli řekl "Mlč a přirážej!" Mělo to krátkodobý efekt, že opravdu zmlkla... ale potom jsme se oba začali kdo ví proč brutálně řehtat na celé kolo. Tož tak.

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 16:12
xavon napsal:
A co, když partnerka ani při sexu nechce přestat mluvit a neustále něco rozebírá?

Já jsem kdysi své tehdejší přítelkyni v jedné vypjaté chvíli řekl "Mlč a přirážej!" Mělo to krátkodobý efekt, že opravdu zmlkla... ale potom jsme se oba začali kdo ví proč brutálně řehtat na celé kolo. Tož tak.


To bych se asi taky neudrzel. Wink Jinak se mi neco takovyho jeste nestalo, vetsinou se partnerka pri sexu nezmuze na jediny slovo, natoz aby neco vypravela

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 19:44
CrazyCZ napsal:
xavon napsal:
A co, když partnerka ani při sexu nechce přestat mluvit a neustále něco rozebírá?

Já jsem kdysi své tehdejší přítelkyni v jedné vypjaté chvíli řekl "Mlč a přirážej!" Mělo to krátkodobý efekt, že opravdu zmlkla... ale potom jsme se oba začali kdo ví proč brutálně řehtat na celé kolo. Tož tak.


To bych se asi taky neudrzel. Wink Jinak se mi neco takovyho jeste nestalo, vetsinou se partnerka pri sexu nezmuze na jediny slovo, natoz aby neco vypravela


uaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 20:09
Nieco tu smrdi....... Laughing

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 20:38
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 14:25.

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 08:40
hanni napsal:

A co sa tyka obsahu zenskych kabeliek....no comment,skuste niekedy nakuknut a pochopite Laughing


Mam teorii ze vnitrek kabelky jaksi zasahuje do jine dimenze a diky tomu se do ni vejde neuveritelne mnozstvi predmetu o neuveritelnem objemu mnohonasobne prevysujici objem kabelky. Mozna proto sou kabelky tak drahe Confused

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 10:07
koscik napsal:

Mam teorii ze vnitrek kabelky jaksi zasahuje do jine dimenze a diky tomu se do ni vejde neuveritelne mnozstvi predmetu o neuveritelnem objemu mnohonasobne prevysujici objem kabelky. Mozna proto sou kabelky tak drahe Confused

A najlepsie na tom je,ze 90% predmetov v zenskej kabelke su blbosti a zbytocnosti...aj ked zeny si to nemyslia. Laughing

soss (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 000,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 17:30
CrazyCZ napsal:
xavon napsal:
A co, když partnerka ani při sexu nechce přestat mluvit a neustále něco rozebírá?

Já jsem kdysi své tehdejší přítelkyni v jedné vypjaté chvíli řekl "Mlč a přirážej!" Mělo to krátkodobý efekt, že opravdu zmlkla... ale potom jsme se oba začali kdo ví proč brutálně řehtat na celé kolo. Tož tak.


To bych se asi taky neudrzel. Wink Jinak se mi neco takovyho jeste nestalo, vetsinou se partnerka pri sexu nezmuze na jediny slovo, natoz aby neco vypravela



Tak a mame tu pana KANCE.... Ty se ale máš.... a nesmrdíš si tak trošku????

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 18:25
soss napsal:
Tak a mame tu pana KANCE.... Ty se ale máš.... a nesmrdíš si tak trošku????


No dobre, to jsem prehnal, vyznelo to jinak nez jsem puvodne chtel. Beru zpet, ale to co se tu rozebiralo se mi nestalo.

nosferatu (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 39
Bydliště: Pardubice
0,- VK
Zasláno: po 25. červenec 2005 18:57
hanni napsal:
Telka pri sexe??? Shocked

Chybaaaaa,clovece Laughing


Jedině heavy metal!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 3 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna