Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Telenovela VSN

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Telenovela VSN

Zasláno: st 4. duben 2007 01:45
Vzhledem k tomu, jak se vám podařilo "ujet" v tématu "každý den se něco děje", napadla mně (no, ono se to už tak samo nabídlo) další hra pro členy VSN.
Pojďme zde průběžně psát příběh telenovely. Pravidla jsou jednoduchá i složitá zároveň:
- můžete psát cokoliv, přesouvat děj kamkoliv, přidávat další postavy, rozbíhat nové zápletky a dělat náhlé zvraty v zápletkách dosavadních
- ale (!!) děj musí navazovat na VŠECHNO co bylo napsáno do té doby, tj. něčí matka se najednou nesmí jmenovat jinak, někdo nemůže znova žít, pokud zemřel záhadnou smrtí apod.
- udržujte alespoň základní meze slušnosti Wink

Vykopnu prvním příspěvkem a vzhledem k tomu, že argentinských a venezuelských telenovel jsou plné komerční televize, zasadil bych děj do naší, české kotliny. Pokud nesouhlasíte, hned se ozvěte a já to kdyžtak ještě zedituju, ale myslím, že může být zajímavé zápletky z telenovel zkusit přenést do našeho prostředí, navíc si líp poradíme se jmény.

EDIT: bylo by dobré, promítnout do telenovely aktuální témata ze skutečného života...
Zasláno: st 4. duben 2007 01:57
Děj začíná v kuchyni u Nováků, kde se řeší nepříjemná situace.
Jindřich přišel o výnosnou práci v nejmenované automobilce právě v den, kdy se jeho přítelkyně Hana dozvěděla zprávu (v té chvíli myslela, že radostnou), že čeká dítě. Toto dítě sice není Jindřichovo, což ona dobře ví, ale samozřejmě mu to nehodlá říct. Spěchá domů.

Jindřich: "stávkovali jsme o vyšší nárůst platů, ale předáka a několik dalších lidí, včetně mně vyhodili..."

Anna (Jindřichova matka): "Ó mé dítě, co si teď počneš? Chtěli jste se s Hanou brát, máte rozestavěný dům a hypotéku... Do toho by už chybělo jen dítě...!"

Hana (přichází): "Rodinóó!! Mám novinu!!"

Anna: "No, snad lepší, než Jindra."

Hana: "Bude nás brzy o jednoho víc."

Anna: "No, tak zrovna to nám ještě chybělo."

...mezi tím se rozzvoní telefon...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× romulus, naposledy st 4. duben 2007 02:00.

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 4. duben 2007 12:15
...vola Jindrichuv kolega z tded uz byvale prace prce ze se doslech o super kseftu ale bylo by to na 4 mesice z domova, pry jeho znamy v nemceku rozjizdi autodilnu a shani lidi na rozjezd...
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 4. duben 2007 14:19
Jindrich sa preto dostáva pred morálno-etickú dilemu, či si zbaliť 40 boxeriek a neprať, ale si zbaliť 5 boxeriek a prať. Mr. Green

btw: Chcelo by to trocha uvoľniť a hlavne menej seriózne, čim väćšie blbosti tu budú, tým lepšie.
Na počiatku bola prázdna množina.

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: st 4. duben 2007 15:51
Rozhodne se pro 5 boxerek, které bude střídat jednou za 2 týdny a potom nosit naruby další dva týdny. Tím mu zbydou eště jedny náhradní kdyby náhodou šel z nějakou ženskou
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 4. duben 2007 16:10
...kdyby náhodou šel z nějakou ženskou, čo sa, ale, v žiadnom prípade stať nemôže, keďže je plne verný Hane, alebo žeby...?
Na počiatku bola prázdna množina.

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: st 4. duben 2007 16:12
Aby si osvěžil znalosti němčiny, pustil si nejnovější CD německých hitmakerů Tokio Hotel.

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 4. duben 2007 16:17
Ako tak počúva zisťuje, že tá speváčka má vážne dobrý hlas.
Na počiatku bola prázdna množina.

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: st 4. duben 2007 16:17
Jindřich už má sbaleno, když v tom příjde Hana.

Hana: Miláčku, já to tady bez tebe nevydržím....
Jindřich: Musím odjet abych nás zajistil.
Hana: A není nějaká práce tady v okolí?
Jindřich: Bohužel. Zavolal jsem své jednooké sestře Heleně, aby přijela a pomáhala ti. Nashle za 4 měsíce.

Políbí Hanu a odchází ze dveří. Hana padne na gauč a začne brečet.
Jindřicha už venku čeká jeho bývalý a také budoucí kolega Luboš.

Luboš: Pohni se, nemáme čas. Za 5 hodin musíme být v Berlíně.
Jindřih: No jo už du!

Nasedne do otlučenýho faforita a jedou do zapadajícího slunce vstříc novým zážitkům v německu...
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 4. duben 2007 16:23
Počas cesty mu zavolá matka jeho priateľky z nemocnice, že jeho priateľka padla zo schodov a potratila. Okamžite donúti Ľuboša, aby to otočil a išiel za ňou do nemocnice.
Na počiatku bola prázdna množina.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 14




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna