Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ľudoví liečitelia

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle

Ľudoví liečitelia:

Hlasování není časově omezeno.
chodim k nim pravidelne:
0% 0% [ 0 ]
bol som parkrat a niečo na tom je:
11% 11% [ 1 ]
chystam sa navštiviť v buducnosti:
11% 11% [ 1 ]
kravina,nechystam sa:
55% 55% [ 5 ]
šarlatani:
22% 22% [ 2 ]
Celkem hlasů : 9 / Hlasujících: 9
borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 14. srpen 2007 18:58
Nič na tom nieje. To, že niekomu pomohol je aj celkom možné. Každý dobrý liečiteľ si musí, totiž, získať dôveru daného človeka. Potom mu vedieť povedať, čo chce počuť a je to. Všetko ostatnézariadi dotyčný človek. Títo liečitelia musia byť v podstate len dobrými psychológmi...
Na počiatku bola prázdna množina.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 14. srpen 2007 20:15
je to vše o psychice člověka můj děda umřel, protože neměl chuť do života, před půl rokem mu zemřela manželka (má babička), kdyby chtěl uzdravil by se.....před rokem se ošklivě rousekal místní doktor a protože chtěl tak se uzdravil....možná píšu trichu divně a každý si rýpne, ale je to pravda Smile

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 14. srpen 2007 21:18
pecanz: no já bych k tomu kroku musel bejt taky dost zoufalej, ale nikdy neříkej nikdy... Rolling Eyes
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 24. srpen 2007 17:27
Je zajímavé, co si člověk vybaví pod pojmem lidový léčitel. Já s nimi mám docela dobré zkušenosti. Moje máma má roztroušenou sklerózu a před nějakým časem jezdila za jedním starším "lidovým léčitelem" (civilní povolání údržbář v důchodě). Používal tzv. automatickou kresbu. Pamatuju si, když měla máma nějaké problémy a doktoři nevěděli proč. On se jen na mámu podíval a řekl, ať jí vyšetří to a to. Doktor nejdřív tvrdil, že je to nesmysl, ale nakonec jí to vyšetření nechal udělat. Jak se ukázalo, problém byl skutečně tam, kde onen "LL" řekl. A to za ta vyšetření nic nechtěl.
Když už tady Makak zmínila věštkyni: jedna žije v Moravské Třebové. Nevěští z kafe, ale za kafe (ta musí mít spotřebu Wink ). Manželka u ní párkrát byla. Bylo docela zajímavé, co jsem se o sobě všechno dověděl. Think
K lidovému léčitelství by se měla zařadit i alternativní medicína. To byste nevěřili, co všechno mi doporučoval můj bývalý doktor např. na takové nachlazení. V životě nezapomenu na tu jeho hlášku: "Nikdo neví, jak to funguje, ale hlavně že to pomáhá." A nebo: "Proč bych Ti měl předepisovat léky, který si musíš koupit, když tohle je zadarmo?"
K uzdravování lidovými léčiteli pomocí psychiky: víte, že ani současná věda nevylučuje, že ne-li všechny, tak aspoň naprostá většina léků, funguje na bázi placeba? Při testech se totiž ukázalo, že až v 50% léky podávané dobrovolníkům, kterým neřekli na co mají působit, tyto léky vůbec nezabraly.
Ve skutečnosti je to všechno o psychice. Pokud půjdete k lékaři a ten ve vás vzbudí dojem, že vůbec neví o čem mluví, tak budete mít taky problémy s uzdravováním se.
A nakonec: není léčitel jako léčitel. Takový ten prototyp, kterého si zahrál Zedníček v Básníkách by měl být lidem pro smích. Bohužel není.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna