Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Uživatelská hodnocení a měsíční statistiky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 266, 267, 268  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 22:59
hanni napsal:
No jasne,ze su to 2 rozdielne weby...a mozem potvrdit,ze si dalsim velmi horucim kandidatom na povysenie. Wink
Tak to ma teší.Dúfam že sa mi nepodarí vychladnúť.Ináč dúfam že aj vám rezňom teraz nejde o titul ale o dôveru ktorú vo vás má romulus poprípade iný ludia čo kandidátov vyberajú Smile.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 00:21
Ač je mi jasné, že mé slovo tady nemá v podstatě žádnou cenu, tak se za Diega rád přimluvím. Pokud si dobře vzpomínám, tak na začátku své "kariéry" založil pár duplicitních témat, ale po upozornění se srovnal natolik, že se dá s klidem zařadit mezi "better members". Navíc jeho "mimofórní" aktivity k rozšíření přátelských vztahů jsou nezanedbatelné a dá se říct i neocenitelné. Jsem rád, když mi vyskočí okno ICQ s jeho charakteristickým pozdravem "caf". Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 08:26
Vahu tu ma slovo kazdeho slusneho a verneho citatela tohto fora...cize aj Teba.Som rad,ze moj a romulusov nazor zdielaju aj ini.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 15:57
hanni napsal:
Vahu tu ma slovo kazdeho slusneho a verneho citatela tohto fora...cize aj Teba.Som rad,ze moj a romulusov nazor zdielaju aj ini.


Já bych se rád přimluvil za Rickyho, on je sám moc skromný na to, aby se sám přihlásil a vím, že ho počet příspěvků vůbec nezajímá, ale určitě by ho potěšila přízeň jeho velkých kamarádů ze SM a VSN... Laughing

Edit: Zapomněl jsem říct, že je to uvnitř v duši velice fajn chlap a že má moc rád společnost, rád vypráví a taky moc rád naslouchá příběhům a názorům svých spolupřispívatelů ač pouze virtuálních... Mr. Green Wink Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 18:06
Ricky napsal:
hanni napsal:
Vahu tu ma slovo kazdeho slusneho a verneho citatela tohto fora...cize aj Teba.Som rad,ze moj a romulusov nazor zdielaju aj ini.


Já bych se rád přimluvil za Rickyho, on je sám moc skromný na to, aby se sám přihlásil a vím, že ho počet příspěvků vůbec nezajímá, ale určitě by ho potěšila přízeň jeho velkých kamarádů ze SM a VSN... Laughing

Edit: Zapomněl jsem říct, že je to uvnitř v duši velice fajn chlap a že má moc rád společnost, rád vypráví a taky moc rád naslouchá příběhům a názorům svých spolupřispívatelů ač pouze virtuálních... Mr. Green Wink Angel
Zapoměl ses přihlásit pod jiným loginem... d'oh! Tak osudná chyba. Úplně sis to zkazil... Hand Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 20:35
romulus napsal:
Ricky napsal:
hanni napsal:
Vahu tu ma slovo kazdeho slusneho a verneho citatela tohto fora...cize aj Teba.Som rad,ze moj a romulusov nazor zdielaju aj ini.


Já bych se rád přimluvil za Rickyho, on je sám moc skromný na to, aby se sám přihlásil a vím, že ho počet příspěvků vůbec nezajímá, ale určitě by ho potěšila přízeň jeho velkých kamarádů ze SM a VSN... Laughing

Edit: Zapomněl jsem říct, že je to uvnitř v duši velice fajn chlap a že má moc rád společnost, rád vypráví a taky moc rád naslouchá příběhům a názorům svých spolupřispívatelů ač pouze virtuálních... Mr. Green Wink Angel
Zapoměl ses přihlásit pod jiným loginem... d'oh! Tak osudná chyba. Úplně sis to zkazil... Hand Mr. Green


e e Not Talking Mr. Green To bylo schválně, ať víte, kdo vás má rád a kdo vás chválí a hlavně, kdo je tu ten skromnej! Laughing
No tak nic, řízek budu až poctivým přispíváním, ale aspoň je sranda, ne? Wink Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 22:52
mam takovej napad-vzhledem k tomu,ze uzivatelske hodnoceni neni na VSN zavisle na poctu prispevku,ale jejich qalite tak co tedy zrusit ona "pocitadla"pod jmenem??Nebo jak preskoci treba 100,tak cislo zmenit na pouhe a jedine slovo(napr.DOST)nerikam,ze tu jsou lovci cisel,ale tohle by preci jen mohlo trochu zabranit "soutezi" a projevila by se Qalita nad Qantitou..
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 09:09
jardas napsal:
mam takovej napad-vzhledem k tomu,ze uzivatelske hodnoceni neni na VSN zavisle na poctu prispevku,ale jejich qalite tak co tedy zrusit ona "pocitadla"pod jmenem??Nebo jak preskoci treba 100,tak cislo zmenit na pouhe a jedine slovo(napr.DOST)nerikam,ze tu jsou lovci cisel,ale tohle by preci jen mohlo trochu zabranit "soutezi" a projevila by se Qalita nad Qantitou..


zamieta sa Mr. Green

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 09:57
kokám že se tady pár lidí přimlouvalo za ostatní aby dostali frčku Applause
no já nevím taky se na ni celkem třepu ale nebudu pořvávat že ji chci je tady totiž dost ostatních kteří by ji chtěli a možná si ji zaslouží víc jak já Very Happy
Ostatně o tom by to tady být nemělo-v honbě za frčkama... Think
on les aura!

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 10:28
jardas napsal:
mam takovej napad-vzhledem k tomu,ze uzivatelske hodnoceni neni na VSN zavisle na poctu prispevku,ale jejich qalite tak co tedy zrusit ona "pocitadla"pod jmenem??Nebo jak preskoci treba 100,tak cislo zmenit na pouhe a jedine slovo(napr.DOST)nerikam,ze tu jsou lovci cisel,ale tohle by preci jen mohlo trochu zabranit "soutezi" a projevila by se Qalita nad Qantitou..

Jo tohle je dobrej nápad, sem pro Wink
Veselé Vánoce!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 4 z 268




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna