Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

vaše zkušenosti s digitálním příjmem, pozemně i ze satelitu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík

Věk: 28 let
787 024,- VK
Zasláno: st 15. srpen 2018 22:21
Pro tip: pokud budete dělat nějakou rekonstrukci a říkáte si, že na rozbočení antény dáte do zdi nějakou krabičku 10x10, do který se rozbočovač přece vejde, tak dejte radši větší. Rozbočovač se možná vejde, ale pak tam nadusat ty kabely už není tak jednoduchý... Vlastně je dobrý nápad dát něco tak velkýho, že se dovnitř udělá i zásuvka na napájení zesilovače, ať to ve výsledku nedopadne takhle... Mr. Green

Obrázek

Ale popravdě, původně jsem myslel, že to nebude potřeba, že bude kabelovka... Jenže pak mi došlo, že asi nejsem ochotný platit kvůli těm příšernostem v televizi ještě navíc za kabelovku.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+33)
... bzzzz!
Šéfík

Věk: 26 let
217 746,- VK
Zasláno: út 9. říjen 2018 09:24
Mr. Green
Když mluvíš o tý kabelovce.. Já využívám akorát těch 40 kanálů, co dostáváme jako službu k UPC internetu.. Taky bych za TV nikdy neplatil, krom asi sportovních kanálů je to stejně přežitek 90. let ne?

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek

249 821,- VK
Zasláno: út 9. říjen 2018 09:35
Ja mam doma sice k UPC ten balik, ale nemam to ani zapojeny.. taham tech par kanalu z anteny, aby Ada mohla obcas koukat na ty svoje ptakoviny, a mala aby mela Decko, a jinak si platim HBO GO, Amazon a Netflix.. tam ma mala vic pohadek nez ja serialu snad Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík

Věk: asi 20 let
548 371,- VK
Zasláno: út 9. říjen 2018 13:50
No, to že si dneska někdo platí kabelovku nebo satelit taky moc nechápu... V 90. letech, když byly 4 programy to dávalo smysl, ale dnes, když v DVB-T je cca 50 kanálů (ačkoliv z toho asi tak 10 koukatelných, ale na satelitu/kabelovce toho koukatelného není o moc víc) to nechápu... Osobně máme televizi jen v kuchyni, kde ji pouštíme hlavně jako kulisu k vaření... Sport mě nezajímá, tak bych v klidu přežil i bez televize... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Obrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 8 z 8