Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Věkové rozdíly

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 23, 24, 25  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
wizaard (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 29
Bydliště: Očelice, České Meziříčí, ČR
10 000,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 16:03
No, teď asi totálně odbočím od vaší současné tématiky, protože se tady baví "opravdoví chlapi" a najednou přijde takovýhle příspěvek, ale budiž... zajímalo by mě, jak se na to díváte... Think

Je mi 16, resp. 22.8. 17. Začátkem července jsem začal chodit s dívkou, které je 13 (v lednu 14). Není to ale žádný dítě, ostatně kdyby byla, asi bych s ní nechodil, že? Smile Myslím, že ji mám opravdu rád. Když se to dozvěděli její rodiče, probíhalo to tak, že táta je v pohodě, ale máma má pořád nějaký pochybnosti... snad to není nějaký divný chodit s 13 letou holkou... (jinak, nebojte - nic "neslušného" spolu neděláme... Wink )
"Vše, co máš rozhodnout je, jak naložit s časem, který ti byl dán." - J.R.R. Tolkien
Osobní web | Gimpl ...aneb časopis studujících

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 16:12
wizaard napsal:
No, teď asi totálně odbočím od vaší současné tématiky, protože se tady baví "opravdoví chlapi" a najednou přijde takovýhle příspěvek, ale budiž... zajímalo by mě, jak se na to díváte... Think

Je mi 16, resp. 22.8. 17. Začátkem července jsem začal chodit s dívkou, které je 13 (v lednu 14). Není to ale žádný dítě, ostatně kdyby byla, asi bych s ní nechodil, že? Smile Myslím, že ji mám opravdu rád. Když se to dozvěděli její rodiče, probíhalo to tak, že táta je v pohodě, ale máma má pořád nějaký pochybnosti... snad to není nějaký divný chodit s 13 letou holkou... (jinak, nebojte - nic "neslušného" spolu neděláme... Wink )


Já nevím, nechcu di toho nějak moc vrtat, ale s třináctkou bych si asi nezačal ani v 17, když si představím moji sestru, které je třináct...pane bože, ale pokud je ta tvoje hodná a trochu...no poněkud rozumná, tak proč ne...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 21:18
Co je na sexu neslušnýho? Think
Jinak to samý co Baros. Raději si najdi nějakou paničku 25-35. Budeš mít zajímavější vzpomínky. Very Happy
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 21:20
Má zmysel baliť staršiu babu prípadne v staršom veku sa s ňou oženiť?

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 21:25
Balit určitě ano. Brát si je určitě ne. I s mladšími je jeden velký problém. V pětatřiceti se dostaneš do nejlepších let a máš najednou na krku třicetiletou bábu. Laughing
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 06:42
Bugi - Viz strana 6 a příspěvek ode mne.
wizaard(e) Opět pro zběr zkušeností dobrý. Sex s touhle Kočičkou podle zákona nemožný. Nedej pánbu aby se na tebe někdo vyspal a chtěl ti zavařit. Někerý lidi sou svině zákeřný. Takže - Platonická láska proč ne. Mamku tý dívky se snaž ujistit že z vašeho vztahu nebude nějaký ten následek a že víš co uděláš dyby se to nedej pámbu stalo. Zajisté jsi schopen v 17 zajistit rodinu a máte kde bydlet a tak. Mamka tý slečny pak určitě povolí.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

wizaard (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 29
Bydliště: Očelice, České Meziříčí, ČR
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 09:12
otesánek napsal:
wizaard(e) Opět pro zběr zkušeností dobrý. Sex s touhle Kočičkou podle zákona nemožný. Nedej pánbu aby se na tebe někdo vyspal a chtěl ti zavařit. Někerý lidi sou svině zákeřný. Takže - Platonická láska proč ne. Mamku tý dívky se snaž ujistit že z vašeho vztahu nebude nějaký ten následek a že víš co uděláš dyby se to nedej pámbu stalo. Zajisté jsi schopen v 17 zajistit rodinu a máte kde bydlet a tak. Mamka tý slečny pak určitě povolí.


No, z našeho vztahu určitě nebude nějakej ten "následek", ale jinak docela zajímavá myšlenka s tím, že vím, co udělat a jak zajistit rodinu a bydlení... chápu to správně jako ironii? Smile
Zasláno: st 3. srpen 2005 09:14
Bugi napsal:
Co je na sexu neslušnýho? Think
Jinak to samý co Baros. Raději si najdi nějakou paničku 25-35. Budeš mít zajímavější vzpomínky. Very Happy


No, řekněme, že v jejím věku by se to za "neslušné" dalo považovat... Wink

Jinak, o panicce 25-35 jsem teda upřímně zatím nepřemýšlel, ale bůh ví, co se může stát... Very Happy
Zasláno: st 3. srpen 2005 09:22
Baros napsal:
Já nevím, nechcu di toho nějak moc vrtat, ale s třináctkou bych si asi nezačal ani v 17, když si představím moji sestru, které je třináct...pane bože, ale pokud je ta tvoje hodná a trochu...no poněkud rozumná, tak proč ne...


No, člověče, jinak samý optimistický vyhlídky a rady... Confused Každopádně - řekněme, že rozumná je Smile , hodná taky... no, ale docela jste mi nasadili brouka do hlavy... Sad
Tím, že jsem napsal 3 příspěvky za sebou, potvrzuji, že jsem spamer a neměli byste si mě vážit. ;-)

"Vše, co máš rozhodnout je, jak naložit s časem, který ti byl dán." - J.R.R. Tolkien
Osobní web | Gimpl ...aneb časopis studujících

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 09:46
wizaard(e) Ironie ano i ne. Ale mamka tý slečny může uvažovat přesně takhle proto ty pochybnosti. Ale co sem tak četl snad už budeš docela rozumnej kluk. Co se mě týče navážet se do nekoho sotva vleze do diskuse je přinejmenším odrazující pro toho dotyčného.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 12 z 25




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna