Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Věříte?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2009 11:42
nedávno jsem četl 21.století, které bylo speciálně zaměřeno na různé výklady a překlady bible. doporučuji.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2009 12:13
já doporučuji Danikena. Wink
NoArtist / NoName

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2009 12:58
toho jsem četl. i když jsem zastáncem ufo, tak tomu chlapovi věřím tak ze 30ti%
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2009 12:59
Danikena nesnáším od té doby co řekl že pyramidy postavili ufoni Mr. Green
Miluju sci-fi ale (nevím proč) na ufony nevěřím, i když by se mi líbilo kdyby byli Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 5. červenec 2009 00:13
Makavelina napsal:
Jako ten dokument doporučuju zkouknout, je to magořina, to už jsou opravdu fanatici, hlavně jak to tam hustěj do těch malejch dětí:
"Ježíš je borec háleluja, Ježíš je úplně hustej hálelůje, né žádný Spiderman nebo Batman, ale Ježíš, to je ten hrdina háleluja Very Happy"

To mi připomíná, jak jsem potkal nějakou zhulenou opici s dredama, co mi vykládala "Ježíš je borec, s ním je to jedna velká kalba.." Mr. Green


koukám, že tady znáte Dänikena.. Všechny jeho kížky jsem četl.. je to krásný sci-fi Mr. Green docela mě ta představa bavila.. Mr. Green Jo, v jeho knížkách je asi tolik pravdy jako v Bibli.. Mr. Green


ne, opravdu se mi zdá jako blbost, že by ufoni stvořili člověka k obrazu svému atd.. Mr. Green ale tak dává to zase víc smyslu, než, že byl adam a eva a pak jejich děti dělali děti mezi sebou.. Slinták Slinták Slinták

Opravdu, chlápek, kterýho přibili na kříž asi bůh (nebo jeho syn) nebude...

Mnohem víc se mi líbí třeba Buddhismus.. kde vlastně žádní bohové nejsou.. Mr. Green

Neříkám, že není nějaký vyšší princip, nebo tak něco, kvůli čemu vznikl vesmír.. ale myšlenka chlápka, co sedí na obláčku a poslouchá prosby a spovědi nevim kolika miliard lidí se mi zdá trochu ujetá.. Mr. Green

a hlavně největší hnus na všech náboženství je "služ těm, co ti vládnou, co jsou nad tebou, měj se špatně, a až chcípneš, tak tě bůh nebo bohové odmění.." Not Talking Not Talking Not Talking takováhle průhledná manipulace lidma.. Not Talking
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 5. červenec 2009 21:09
Makavelina napsal:
Jako ten dokument doporučuju zkouknout, je to magořina, to už jsou opravdu fanatici, hlavně jak to tam hustěj do těch malejch dětí:
"Ježíš je borec háleluja, Ježíš je úplně hustej hálelůje, né žádný Spiderman nebo Batman, ale Ježíš, to je ten hrdina háleluja Very Happy"

Prave dnes som to videl na jednom papieri napisane, ešte tam bola myslim aj Barbie Smile
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 19:04
Makavelina napsal:
Tak jak mohl bejt Kristus bůh, když bůh je jen jeden a přece nepřesedlali z Boha, otce Krista, na Krista jako boha, kde se teda vzal ten Bůh co tam byl předtím Mr. Green


V Bibli stojí, že Bůh je trojjediný. Bůh Otec, Bůh syn a Bůh Duch svatý.
Bůh otec nebývá nikdy nikde znázorněn sochou ani kresbou, nenajdeš ho v žádném kostele vyobrazeného. Kristus jeho syn a zároveń druhá podoba je znázorněn jako člověk. byl poslán na zem, aby dokázal, že to co požaduje Bůh ve svých přikázáních je možné, splnitelné a že Bůh nechce od lidí žádnou oběť, které by sám nebyl schopen. A Bůh duch svatý je znázornění boha v podobě bílé holubice.
Nemám křesťanské vzdělání abych to vysvětlila, ale to propojení postav, které se ti zdá nesmyslné je pro z teologického hlediska naprosto v pořádku.

I mezi lidmi se říká, že žijeme dál ve svých dětech - to je přeci podobné přirovnání. A naše tělo i duše jedno jsou, ale přeci každé zvlášť.
Varda Elisabeth

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 19:27
Ten začiatok si mierne prepiskla, za všetky najznamejši Wink
Obrázek
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 20:26
Mr. Green
mě se líbí všecky ty teorie, kostely, filmy s tématikou (třeba fakt Andělé a démoni byli super), ale nevěřila bych tomu ani za mák Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 20:28
Dneska už je víra víceméně kšeft, prostě oni nabízí něco (v případě církve je to možnost věřit v něco) a za to něco chtějí (dneska bohužel finance).
Je smutný, kam se náboženství dostalo. Hus se musí obracet v hrobě.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 6 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna