Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vietnamci

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 10:01
Nevím co s tím lidi nadělají, až pojedou v létě někam do vietnamu nebo thajska na dovolenou, kde se v takových podmínkách vaří normálně, tak si to budou eště pochvalovat, jak je to pěkně exotický a autentický Very Happy
Veselé Vánoce!

Hyna (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 35

10 000,- VK
Zasláno: so 3. září 2005 23:03
Hambugr tatarkáá nebóó kecůůp?
Oboje Smile
V tom Brne jak bylo nastrikany v tatarce, to bylo kde? Doufam ze ne v Lotosu... Tam vzdycky v noci jim Smile

Dobrý den, jeden hymburgr s tatarkou.
Ňeňe, ňerožumim, ňeňe.
Hamburgr s tatarkou!
Ňeňe ňeňi moje, ňeňe ne ňeňi, Ňeumim ceský.
Ježišmarja, hamburgr s tatarkou bez okurky! To je támhle to zelený.
Hele chlape nezdržuj, je tady fronta! Prosimte sefe, jedno haf s mrdkou.
Příspěvek upravil 1× Hyna, naposledy ne 4. září 2005 11:35.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: ne 4. září 2005 11:32
Já jím hamburgry zásadně nahoře(tam vedle vagnera) protože mám pocit, že jinde sou pěkně hnusný, navíc si radši dávám kečup a hodně zelí...
on les aura!

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 4. září 2005 13:33
Teď jsem byl pár dní sám doma a protože jsem línej a nechctělo se mi vařit,tak jsem vždycky šel obědvat k ťamanům...když jsem jedl tatarku,tak jsem si vzpomněl na to co jste tu psali a raději jsem ji nechal,ale druhej den jsem ji už snědl s chutí (raději jsem na to nemyslel) Mr. Green .Jinak v Brně chodím nejraději do takovýho toho bistra co je v průchodu do Alfa pasáže,naproti Domu pánů z lidé (není to sice nic moc,ale jsou tam příjemní a umí docela slušně česky)

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: ne 4. září 2005 13:38
Že tak všichni s takovou jistotou riskujete svoje zdraví a dáváte vydělat rákosníkům Brick Wall

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: ne 4. září 2005 14:02
weitless napsal:
Že tak všichni s takovou jistotou riskujete svoje zdraví a dáváte vydělat rákosníkům Brick Wall

Jako taky to sleduju, já tam byl za celej život tak pětkrát ... a tady to jede ve velkym Shocked

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 4. září 2005 20:02
Já tam taky moc často nejím...teď to byla vyjímka,ale jídlo tam mají dobrý,tak proč jim nedát vydělat...mají právo si vydělat jako každej jinej.

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: ne 4. září 2005 20:08
Hyna napsal:
Hambugr tatarkáá nebóó kecůůp?
Oboje Smile
V tom Brne jak bylo nastrikany v tatarce, to bylo kde? Doufam ze ne v Lotosu... Tam vzdycky v noci jim Smile

Dobrý den, jeden hymburgr s tatarkou.
Ňeňe, ňerožumim, ňeňe.
Hamburgr s tatarkou!
Ňeňe ňeňi moje, ňeňe ne ňeňi, Ňeumim ceský.
Ježišmarja, hamburgr s tatarkou bez okurky! To je támhle to zelený.
Hele chlape nezdržuj, je tady fronta! Prosimte sefe, jedno haf s mrdkou.


Morcata na uteku ... Mr. Green
One world, one soul.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: ne 4. září 2005 22:42
weitless napsal:
Že tak všichni s takovou jistotou riskujete svoje zdraví a dáváte vydělat rákosníkům Brick Wall

a kde se teda máme stravovat, když Mc donalds stojí zaprd a KFC je předražený a není čas na normální restauračku.. Question Think (má to být návrh na úvahu)
on les aura!

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: po 5. září 2005 07:55
mina napsal:
weitless napsal:
Že tak všichni s takovou jistotou riskujete svoje zdraví a dáváte vydělat rákosníkům Brick Wall

a kde se teda máme stravovat, když Mc donalds stojí zaprd a KFC je předražený a není čas na normální restauračku.. Question Think (má to být návrh na úvahu)


Já nevím jak Ty, ale já se stravuju jako vždycky...restaurace. Pokud Tvoje volba padla na rákosníky, tak budiž. Sám víš, co děláš a kde Ti chutná. Pokud nemáš čas, tak si nechej dělat svačiny z domova maminkou Wink

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 4 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna