Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vysvedceni

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: st 22. červen 2011 21:15
p!p@ napsal:
Hele, tak jste měli jít na gympl... myslím, že na gymplu je to nepoměrně těžší než na nějaké střední s maturitou... Na vysoké je ten obrovský rozdíl vidět - lidi ze středních škol to tam většinou nezvládají... neumí matematiku, místo angličtiny mluví jazykem Czenglish atd.. a obvykle brzo skončí, protože se neumí učit...

Naprostá pravda, jsem ale rád, že mám pěkně v klídku strojárnu a že jsem na ní šel rovnou (i když mi tenkrát po testech v nějaké psychoporadně kam jsme šli celá devítka řekli ať du klidně na gympl Cool ), protože takový zvrácenosti jaký nosí ségra domů bych fakt nedával, vysral se na to a akorát zabil minimálně rok Rolling Eyes .

Na druhou stranu, nějakou dobu jsem si myslel, že bych moh jít na ČVUT. Šel jsem teda na den otevřených dveří a profackovalo mě to tam tak, že jsem přišel domů a prospal celý zbytek odpoledne. Samozřejmě jsem věděl, že je tam hlavní matika a fyzika hned v závěsu = bylo by to tvrdý (matika pro mě byla vždycky peklo, strojařina mi nevadila a docela mě lákaly možnosti studovat semtam něco v aj, ve která mi asi docela de Cool ), ale po počáteční prezentaci a započetí procházky všema možnejma laboratořema už jsem si říkal akorát: Co tady kurva dělám???. Nakonec jdu na VOŠ na obor, na kterej jsem chtěl jít už od třeťáku na sš, ale zatímco jsem byl v prváku tak ho zrušili - Diagnostika motorových vozidel.

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2011 21:50
pip@: U nás na SOŠce říká učitelka, že mám mít jako rádoby IT matiku těžší jak na gymplu, hustí do nás dost a je to vidět i na známkách, ale jinak je to k prdu...S gymplem u nás jsme v matice +- na stejno a v angličtině se na gymplu u nás taky začíná od začátku, takže ta úroveň je taky stejná.
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2011 22:18
Záleží dost na škole, někde je to docela tvrdý, ale někde zase vůbec nic nenaučí, po lidech nic nechtějí a tolerují jim flákání atd.. a pak to dopadá tak, že 30% lidí, neudělalá státní maturitu (10% nepřipuštěno + 20% mělo pětku alespoň z jednoho předmětu..) - nechápu, co lezou na střední - ta státní maturita byla naprosto primitivní a musel to udělat i naprostej debil... Jak vaše škola dopadla ve státní maturitě? Gympl, kam jsem chodil já měl na státní maturitě 100% úspěšnost a lidi tam většinou měli samý jedničky... Když mluvíš o matice, učili jste se třeba integrály a derivace? U nás se to docela hrotilo, ale jinde se to ani neprobírá, protože to není v osnovách... ale na vysoké se počítá s tím, že to všichni umí... No nechápu, co je to za školu, když se tam učí angličtina od začátku... My jsme měli za lektora američana a ten se s náma nemazlil... ale zato anglicky umím perfektně (třeba u filmů nepotřebuju titulky) a to mi jednou chtěl dát dokonce trojku... Ono je taky rozdíl mezi gymplem a gymplem... někde to je leháro, ale někde je to docela těžký, ale zato se tam toho dost naučíte... Proto jsem rád, za státní maturity... např. moje sestřenice by podle mě nikdy neudělala státní maturitu, kdyby nechodila na soukromou školu (ale byl to taky gympl), kde jí to dali zadarmo... A teď má 25 let a je v prváku a studuje neúspěšně už 3. vysokou školu... Magor (snad si to tu nepřečte.. Mr. Green )

Jinak, je pravda, že s gymplem nemůžu jít do praxe, ale to se už jaksi počítá, s tím že všichni z gymplu půjdou na vysokou...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2011 22:23
Jo no, počítá se s tim, ale může se stát cokoliv, vejšku neuděláš a nemáš nic.. že jo.. Smile

No.. když vemu naší průmku, tak při státních jsme taky měli 100% úspěšnost a derivace a integrály jsme taky brali Smile Myslím, že někdy ve třeťáku nebo ve čtvrťáku, ale brali jsme je docela dlouho..
A všichni říkaj, že z naší průmky budu připravenej dobře na vejšku, protože naše škola má docela dobrou úspěšnost u vysokých škol, tak jsem na to zvědavej Smile

A s jazykama... no asi je to podle toho, jakou chytneš učitelku. Na zakládce nás učila učitelka z gymplu a taky jsme měli dva roky lektora z Toronta 2h tejdně, kterej byl skvělej Smile A vystačil jsem si s tím celou střední, protože na střední nás nenaučila nic ta učitelka.. A docela mě to štve, protože se bojím vyrazit někam do ciziny a docela bych rád někam jel.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2011 22:32
Tak půjdeš nosit pneumatiky do pneuservisu jako můj spolužák, kterýho loni vyhodili... Mr. Green No, většina mých bývalých spolužáků pořád studuje (už jen jeden rok do Bc.), takže to je případ jen pár lidí...

Moucho, tak to je fajn... ony průmyslovky jsou na tom po gymplech nejlíp... Moje ségra taky chodí na průmyslovku a úspěšnost tam měli prej taky 100% a na vysokou chce jít samozřejmě taky...

Jo, třeba já se učil Německy čtyři roky, a nic neumím... Mr. Green Ale zato jsme v němčině hráli na kukačku... Mr. Green Brick Wall
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: pá 24. červen 2011 11:49
Ono je to celkem problém kvuli základkám ty jazyky, já měl něminu od 3 třídy, angličtinu od 6té a na škole jsem lepší i v angličtině, kterou už nemám a u nás na gymplu se 100 tradicí je to zrovna tak...úspěšnost u maturit jsme měli kolem 90-95%, protože matikářka(Zástupkyně), říkala že u dvou nevěděla jestli je připustí a asi je připustila....Jinak integrály a derivace jsme se zatím neučili, ale ve 3ťáku nebo 4ťáku to bude mít určitě.
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 32 z 32




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna