Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

vyzor zien - vas nazor

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 7. listopad 2009 14:46
Jo, to jo. Ale kouření je hodně velké mínus. Jinak pár nesplněných bodů se dá přežít - tyto ale používám pro první kontakt na ulic/MHD/apod.i, když tu holku vidím poprvé. Něco jiného to je ve stálejším kolektivu, kde už se můžeš orientovat i podle něčeho jiného než vzhledu.
NoArtist / NoName

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 8. listopad 2009 05:29
ja koukam celkove na osobu. Ale nemam zadnej vyhranenej tip. Nesmi byt teda tlusta, to nemusim. Jinak co se tyce vzhledu mi nevadi da se rict nic. To devce musi mit neco do sebe, musi z ni neco vyzarovat, neco neobvyklyho, nevim jak to popsat. Jo a nesmi byt chytrejsi nez ja, protoze to pak neladi Mr. Green Co se tyce make-upu, proc ne? ale spis takovej ten decentni, zadna prehanka. Nejhorsi totiz je kdyz se probudis vedle naky zmalovany a strasne se ji leknes, protoze ju bez tech sracek nepoznas, holka musi byt prirozene krasna(zase ma nekdo jiny pozadavky co se tyce krasy, nekomu se muze libit tato, nekomu se zase tato nelibi, v tom je to krasny, ze kazdej si muze vybrat:o))
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 14. listopad 2009 09:55
nevim, kam to dát, tak to dám sem...

včera jsem v tramvaji potkal dvě spolužačky ze základky... neměli zrovna nic jinýho na práci, než pomlouvat všechny kolemjdoucí, že jsou nemožní, že se neumí oblíkat a že nemají značkový oblečení...

takový bych nejradši vyliskal... když si vzpomnu, že stěží prolezli základku a jedna z nich má k tomu uplně křivý zuby, takže je docela hnusná, tak vůbec nechápu, jak někdo takovej může machrovat...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 14. listopad 2009 12:15
No tak já nevim, ale sejde na tom, jestli má někdo značkový oblečení nebo třeba od vietnamců? Stejně to vyrábí v jedný továrně... Mr. Green
Spíš hlavně že je to pěkný, ne? Já chodim v tom, co se mi líbí a je mi to pohodlný a vůbec mi nevadí, že nemam bundu Thor Steinar ( Mr. Green ), ale obyčejnou z Globusu. Hlavně, že se mi líbí. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 14. listopad 2009 13:04
Přesně Thumb up!
NoArtist / NoName

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: so 14. listopad 2009 21:54
Jo - já například mám na všem nášivku Dopravní podnik Praha a taky mi to celkem sekne Laughing Prostě značkové zboží Mr. Green
Varda Elisabeth

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 14. listopad 2009 21:57
úplně na všem? kolik ti za tu reklamu platí? Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: so 14. listopad 2009 22:00
Platí celkem slušně - i když teď to vypadalo, že nezaplatí nic. Ale musím se v tom vždycky ukazovat nejméně 12 hodin nonstop Wink
Varda Elisabeth

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 16. listopad 2009 20:46
tak jak napsal pipa. nejvíce pomlovají ty, co si nevidí do huby. ať vzpomínám jak vzpomínám, tak u chlapů jsem to pomlouvání nezažil. jsou to prostě jenom baby... Mr. Green
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 16. listopad 2009 21:34
Já vím, že se to nedělá, ale stejně si to neodpustím:
Obrázek
 
Uplně první, co mě napadlo, když jsem ji viděl bylo, že kdyby se ty cvočky svázaly drátkem, tak to bude ideální baba, protože bude mlčet. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
Strana 2 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna