Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Windows 8

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Cherokee007 (+5)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 32 let
Příspěvky: 586
Bydliště: Brožíkova 2494/4, Plzeň
48 232,- VK

Windows 8

Zasláno: st 7. březen 2012 23:04
Tak co používáte/nepoužíváte jaký na něj máte názor? Já osobně ho mám na malém notebooku 8.9" jako hlavní, protože ho používám jen na MS office net a videa. Nabídku start mám pořešenou aplikací od stardocku start8.
Nexus 5 Lollipop coming soon Nexus 6

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 7. březen 2012 23:29
Na nějaký experimentování s počítačem nemám čas... Počkám si až to bude všechno vychytaný... Jak znám MS, tak v současné době číslo 8 v názvu vyjadřuje počet pádů za minutu... Very Happy

Abych pravdu řekl, tak to vypadá otřesně.. Very Happy Navíc je to fakt kočkopes... Kdyby to bylo celý jako WP7, tak by to bylo dobrý aspoň na tablety, ale takhle je to fakt k ničemu.. Very Happy

Jinak novou strategii microsoftu ukazuje tenhle komix:
http://www.root.cz/clanky/komiks-zmena-strategie/ Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: st 7. březen 2012 23:31
Včera jsem nahodil kočkopsa jestli tohle vydají jako nový win (pro desktop) tak to bude opravdu konec windows, sám bych to MS přál, aby to nemělo úspěch. Na tablet bych to taky nechtěl, protože to bude stejně jako WP7 uplně omezené. fuj
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: ne 9. prosinec 2012 19:41
Tak co poviete na Windows 8 teraz, oplati sa upgrade?

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 9. prosinec 2012 19:43
Ne. Zrychlení není tak velký, aby to stálo za ty nervy při ovládání.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Cherokee007 (+5)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 32 let
Příspěvky: 586
Bydliště: Brožíkova 2494/4, Plzeň
48 232,- VK
Zasláno: ne 9. prosinec 2012 19:50
Jaký nervy při ovládání?
Nexus 5 Lollipop coming soon Nexus 6

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 9. prosinec 2012 19:56
Půl věcí se nastavuje někde, druhá půlka úplně jinde. Metro je pořád akorát fullscreen, i aplikace. Navíc se spuštěný metro aplikace při ukončení neukončí, ale minimalizují a na*erou se do alt+tab nabídky. Ukončí se až při alt+f4. V metru je ikona každou chvíli jinak barevná. Nedá se to nijak rozumně setřídit. Do startu/metra se leze tak, že najedeš myší ke kraji, pak se ti zobrazí vokno a až na něj klikneš, tak se teprve dostaneš do metra. Nemožnost odemknout počítač klávesnicí. Akce u okrajů překáží. Ještě se mi nepovedlo najít sw tlačítko vypnutí (možná špatně hledám)...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 9. prosinec 2012 21:22
LivArt: tuším, že někde v nastavení v Metru je to vypnutí Mr. Green Mně na W8 hrozně sere to vyskakovací menu napravo, kam dávam lištu. Metro místo startu mi až tak nevadí, protože bych to nevyužíval, jenže v některých případech se prostě spustí aplikace pro Metro, i když chceš verzi pro Aero. Ale moc jsem to nezkoumal, třeba to jde nějak změnit k lepší "UX". Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 9. prosinec 2012 21:31
Jenda: "někde v nastavení" - to je právě ten problém...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Cherokee007 (+5)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 32 let
Příspěvky: 586
Bydliště: Brožíkova 2494/4, Plzeň
48 232,- VK
Zasláno: so 22. prosinec 2012 19:34
Nainstaloval jsem W8 a jednu aplikaci, která mi vypla metro včetně metro aplikací a dodala nabídku start totožnou s W7 a nemám jediný problém. Smile
Nexus 5 Lollipop coming soon Nexus 6

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: ne 24. únor 2013 12:51
Inanka ho má ve služebním noťasu. Začátky trošku krušné, ale již jsem se naučil základní funkce. Nejhorší je že co se naučím tak než potřebuji na tom jejím něco udělat tak to zapomenu. Naštětí FF tam běhá stejně. Magor Magor Magor
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 27. červen 2013 20:28
Teď jsem tak narychlo mrknul na Windows 8.1 (preview verze v angličtině se dá stáhnout zadarmo) a už to začíná zase vypadat trošku slušněji. Start se pořád nevrátil, pořád tam straší metro, ale dá se už normálně v systému nastavit, aby se počítač spouštěl na plochu, aby v rozích nevyskakovaly ty koniny jako přepínání posledních aplikací...
Být finální verze zadarmo nebo za pár set korun (bez nějakého omezení, co by to znefunkčnilo po upgradu počítače), tak zauvažuju, že bych to nainstaloval na velkej počítač, kterej používám jako spouštěč na hry Smile

Akorát se mi tedy tuhle betu nepodařilo spustit s offline účtem - vůbec to nic takovýho nenabídlo a pořád chtělo přihlášení na Live (nebo jak tomu teď říkají)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: út 23. červenec 2013 11:36
8 je humus ako bola vista Very Happy , malo to byť pekné ale funkčnosť ? Very Happy ha ha
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 22. srpen 2013 20:58
Německá vláda varuje před používáním Windows 8, že prý obsahují backdoor pro sledování od NSA. Shocked d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 31. říjen 2013 21:16
Dneska jsem měl s ním tu čest a je to pěkný hranatý humus. Ten kdo to vymyslel musí být nějaký profesor matiky ulitly na obdélníky, čtverce a jednobarevné plochy. Na počítač mi to nesmí. Neexistence zajímavých herních novinek mi situaci překvapivě usnadňuje. Nepotřebuji nové DirectX.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 31. říjen 2013 23:23
Mě ty Windows 8 přijdou jako těžký retro... Very Happy znáte ještě někdo teletext? Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 31. říjen 2013 23:26
Jo, to je ten internet 80. let... Nemůžeme ho už ani využívat. U TV na ovladačce nechce poslouchat horní řádka tlačítek, jako na potvoru těch teletextových. Windows 9 budou asi vypadat jako Windows 3.11 a ty Windows 10 už přijdou na to, že nejlepší je příkazový řádek s blikajícím kurzorem a vše budou řešit txt příkazy nebo "inteligentní" hlasové povely Mr. Green Mr. Green
NoArtist / NoName

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 1. listopad 2013 10:46
p!p@ napsal:
znáte ještě někdo teletext? Mr. Green


když jsme byli malí, tak jsme u kámoša, co měl televizu s teletextem hledali podobné stránky Mr. Green
Obrázek

divočina! Slinták
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 18:51
pro widle8 platí totéž, co pro korejce. jakékoliv zlepšení je několik kroků zpět. mám to týden v noťasu a začalo jim posledních 24 hodin života. zítra mi to kolega v práci přeinstaluje na w7 Zvracím Zvracím Zvracím
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 10. únor 2014 09:53
Zkoušel jsem Win 8.1 a už je to skoro dobrý. Už mi vadí snad jen to vyskakovací tlačítko Windows vlevo dole (zůstává tam, i když panel i s druhým tlačítkem přesunu na stranu) a pak je taky blbý, že to některý programy z nabídky "Metro" spouští v tom "Metru", i když to je v zásadě problém jen s čerstvou instalací, kdy není možnost spustit normální Explorer kvůli stažení jinýho browseru. Smile
Jinak se dají vyskakovací blbince povětšinou vypnout, spouštět systém jde rovnou na plochu a po kliknutí na tlačítko s logem Windows jde nechat zobrazit (sice přes celou obrazovku) rovnou seznam aplikací.

Akorát jsou tam pořád ty ohavný okraje oken, který vypadají jak od malých dětí, i když s výchozím barevným (šedivým) schématem už to nevypadá tak příšerně jako to ve Win 8.
Zasláno: st 21. květen 2014 21:31
Hahá, dělám na sobě možná až masochistický pokus.
V práci jsem dostal nový počítač (nějaký DY Probook 455), na kterým byly Windows 7. Jenže k tomu byly přibalené i Win 8, takže jsem nainstaloval to, updatoval na 8.1 a ted jsem zvědavý, jak z toho budu moc kvést. Mr. Green
Ale zatím to vypadá v pořádku, škoda je jen to, že nijak nejde vypnout vyskakovací tlačítko "start" v levém dolním rohu. Ani to Metro asi nebude problém, stejně do něj lezu maximálně párkrát za den.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 21. květen 2014 22:12
Hele a jde nějak vypnout nevypnutelné samorestartování po automatických updatech? Slyšel jsem hodně lidí (naposled včera Bungeeho) na to nadávat, že kvůli tomu přišli o několikahodinovou práci...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 21. květen 2014 22:16
K tomu jsem se nedostal, včera a dneska jsem do toho rval všechny updaty najednou, takže jsem restartoval docela často ručně. Smile Ale určitě tam jde nastavit, jestli aktualizovat automaticky nebo ručně.
Zasláno: ne 1. červen 2014 14:06
Tak po týdnu s Win 8.1 není moc problémů.
Metro opičárnu jsem si přizpůsobil tak, že ji používám stejným způsobem, jako jsem doteď v práci používal na XP dock - mám tam odkazy na nejpoužívanější programy a složky na síti. Když něco spouštím, tak mačkám Win a píšu název, takže tam mi nevadí, že není normální nabídka Start. I když by tedy to hledání mohlo být rychlejší.
Jediný problém tedy je v tom, když chci něco v Ovládacích panelech. Ve Win7 to prostě napíšu do hledání a jsem tam. V 8 mají skoro všechny ovládací panely svojí metro verzi, kde nejde nastavit vůbec nic, ale z hledání se dá dostat akorát k té. Takže pravý klik na ikonku, kterou se spouští metro, pak Ovládací panely a až tam se dá hledat v normálních panelech.
Zasláno: út 7. říjen 2014 18:18
Je to sice téma o 8, ale 10 je skoro stejný. Mr. Green
Nainstaloval jsem Windows 10. Zatím dobrý, jen musím najít drivery na zvukovku. Laughing Pitomá Creative, nenainstalovalo ji to samo. Rolling Eyes
Instalace je úplně v pohodě i pro ty, co nechtějí přerozdělovat disk.
Stačí (na Win7) vytvořit asi tak 15GB virtuální disk VHD, ten sformátovat a připojit, pak stáhnout a připojit přes virtuální mechaniku ISO s Windows, potom stáhnout a spustit jeden skript pro powershell a nakonec ještě zadat příkaz pro zavaděč, aby startoval z toho VHD. A po restartu počítače - Windows 10. Mr. Green
Kdybyste to někdo chtěl zkusit, tak dám odkazy. Teď se mi je nechce hledat, stejně si to tady nebude nikdo číst... Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 8. říjen 2014 20:38
Jendo, už tě mají! Anxious
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/software/349936-windows-10-sleduji-kazde-uzivatelovo-kliknuti.html
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 8. říjen 2014 21:34
Poslední dva dny jsem na tom hrál Sleeping Dogs a nebyl vůbec žádný problém. Very Happy
Akorát mě teda překvapuje, že se mě to na nic moc neptá. Akorát dneska mi vyskočilo, jak se mi líbí alt-tab, tak jsem jim za něj dal 5 hvězdiček. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 9. říjen 2014 13:38
jenda^^ napsal:
... stejně si to tady nebude nikdo číst... Laughing


Nečetl jsem to.
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 9. říjen 2014 17:14
A proto jsem odkazy dal na svůj blogísek a ne sem. Magor Tam to totiž čte celej svět - třeba ruští spammeři. Anxious
Zasláno: po 13. říjen 2014 11:03
Nemáte tu ještě někdo MSDNAA s volným klíčem pro Windows 8.1?
Jestli jo, tak prosím prosím, pošlete... Stejně to nepotřebujete, osmičky jsou hnus... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 14. říjen 2014 12:07
Bohužel, u nás jsou lakomí a na msdnaa mají nárok jen studenti z katedry informatiky... Sad
Ale zase na druhou stranu mám přístup k článkům z web of science... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 14. říjen 2014 16:44
Si musíš zapsat nějakej předmět od té katedry a taky mít budeš Razz

Jenda: bohužel, už ne. Sad
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 14. říjen 2014 19:25
Myslíš, že to půjde i když jsem doktorand? Very Happy
A to jako když si zapíšu nějaký předmět, tak si mě přidají do nějaké databáze, nebo tak něco? Nechápu jak to msdnaa funguje... Think
Jo abych nedělal Jendovi plané naděje, tak bych to stejně hlavně chtěl pro sebe... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 14. říjen 2014 20:34
Mno to já nvm, ale nám bylo řečeno, že si stačí zapsat předmět z té katedry a je to. Se zeptej kolegů Razz
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 17. říjen 2014 12:17
Věděli jste, že MS aktivně podporuje warez? Od Windows 8 jde totiž mountovat ISO soubory přímo ve Windows, není potřeba žádnej program na virtual disk. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 18. říjen 2014 07:52
Tak ony se virtuální mechaniky nepoužívají jen na warez... ale je to stejné, jak kdyby tam dali podporu stahování torrentů... Very Happy V 0,01% případů se to používá i na legální věci... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 1. červen 2015 22:41
Jak to je s těma desítkama? Půjde na ně legálně upgradovat i Windows 7, který mám z MSDN-AA?
Mně to ty sedmičky nehlásí, ale to bude možná tím, že mám na C: volno 17 MB a ta ohlašovací aplikace má 23 MB. Laughing d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 2. červen 2015 13:41
S takhle malou volnou kapacitou jde žít? Mr. Green
Já si myslím, že Ti to půjde, sice MSDN program už dávno nemám, ale myslím si, že se tam desítky taky dostanou Smile

Já si na přechod asi počkám kvůli ovladačům na notebooku. A to ještě doufám, že je Apple pro Macbooky vydá.. Stejně tam mám Windows jen kvůli hrám Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 2. červen 2015 14:02
Tak na D: mám místa dost. To jen systému jsem dal C: s kapacitou 30 GB a ať si s tim naloží, jak chce. Mr. Green

Ale je fakt, že hlavní počítač mám jinej, než na kterej jsem ty 7 původně instaloval, takže by mi ten registrační klíč nejspíš stejně neprošel. Tedy pokud Microsoftu nestačí, že je pořád stejný zdroj a case. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 2. červen 2015 20:38
Mně to na 8.1 Update hlásí, že je možný upgradovat. Mám je taky z msdn.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 3. červen 2015 17:03
Já myslím, že to celkem jedno, na co to instaluješ ne? Já měl MSDN klíč asi na 5 počítačích, než to začalo hlásit tu hlášku, že mi aktivace došli Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 3. červen 2015 17:19
Já mam právě pocit, že ty moje klíče fungovaly jen jednou. Ale zase šlo vygenerovat samostatné kódy pro CZ/EN & 32bit/64bit a s nimi aktivovat stejnou verzi, takže jsem se na 4 instalace stejně dostal, ale už jsem všechny použil. Smile
Zasláno: út 16. červen 2015 18:29
Bůů, na moje Win 7 z MSDN-AA asi ten upgrade na 10 zdarma nejde. Sad
Otravovací aplikace je ve svojí složce Windows\System32\GWX, ale nic se neukázalo, a to podle webu MS znamená, že nemám nárok. Sad
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 17. červen 2015 00:16
Tak moje Win7 z MSDN-AA se nakonec umoudřilo a ten adware ukázalo. Za to můj tablet s W8.1 Bing ten adware stále neukazuje.
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 17. červen 2015 21:28
No jo, tak už to taky vyskočilo. To je dobře. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna