Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Windows Vista

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: čt 22. únor 2007 01:06
krrttek napsal:
nechci provokovat některé spoluobčany ale sláva Linuxu!!! Nechápu zastánce Mrkvosoftu....na Visty asi v živoě nepřejdu...

Nemůžu nezareagovat: Sláva Windows!

Zkoušel sem asi před měsícem (tak nějak) nainstalovat Linux. Začal sem s Ubuntu. S tim sem se nedostal ani do začátku instalace - načítání se v polovině seklo (usb odpojený, všechno)
Ok, vyzkoušel sem (stálo me to několik GB) SUSE. Ten se nainstaloval bez problému, všechno krásně šlapalo. Až do chvíle kdy sem chtěl na internet. Můj modem neni mezi nativně podporovanými. Hledal sem proto návod jak internet s mym modemem zprovoznit. Hledal sem několik dní a vše co sem našel bylo ve stylu "kup si pořádnej modem" "pokud to někdo s timhle modemem zprovozní tak je king" atd. Na wikipedii sem dokonce našel jeden článek na instalaci driverů, ale buď sem moc lama nebo to prostě nešlo.

Sice sem od Linuxu moc nečekal, chtěl sem ho jen abych viděl jak to vypadá "za plotem" (wokna bych stejně potřeboval kvůli programování), ale když s nim nemůžu ani na net... Ale ne že by Wokna byla nějaká výhra...
What's up?

tomiklanger (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 151
Bydliště: Prááágl
10 000,- VK
Zasláno: čt 22. únor 2007 08:06
No ja nevim, ja tady sice propaguju, jak je Vista sqela, to taky teda je, ale s tim Linuxem, ze by byly takovy problemy, to se mi nezda... Asi se v nem moc nevyznas a asi v nem vubec neumis, ptze jestli si ho chtel vyzkouset a podivat se, jak to v nem vypada, tak ti snad muselo bejt jasny, ze to neni jednoduchy tak, jako WIN... Jinak pro programovani WIN? Vzdyt v Linuxu muzes delat uplne to samy a jeste muzes mit veskerej SW zadarmo a legalni... Myslim, ze takhle rychle odsoudit Linux, jenom proto, ze v nem neumis, tak to mne mrzi.... Hand

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 22. únor 2007 20:44
JJ, mať windows na programovanie, to je najlepší vtip, aký som kedy počul. Veď vo windowse nieje pomaly ani poriadne vývojové prostredie a to nevravím o kompilátoroch, kde je kopa z nich postavených na emulácii linuxových kompilátorov...
Na počiatku bola prázdna množina.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 3. březen 2007 13:37
2 Bezy: A zkusil jsi hotline od SuSe? To není Microsoft, aby Tě odpálkovali. Možná by Ti poradili. Ještě jsem neslyšel, že by někoho odmítli i když tam volali neplatící uživatelé.
Jinak nemožnost se připojit na net je taky jeden z mých důvodů, proč nepoužívám Linux. Ale určitě z toho neobviňuju tenhle systém, ale sebe. Už jsem to zkoušel několikrát, ale ani jednou se mi to nepovedlo.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: čt 15. březen 2007 21:29
Obrázek

// Odděleno téma Programování v Linuxu; jenda.69

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 8. listopad 2008 22:54
Tak mam půlku odpoledne Vistu a nevím, co si všichni tak stěžujou. Přijde mi to jako XP (když jsem vypnul UAC). Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 8. listopad 2008 22:59
Moje řeč Jeníku, ale ty mas dobry, ze uz si na ni prisel v dobe, kdy uz je aspon tak nejak vychytana Wink , teda doufam, ze uz mas i nainstalovanej SP1

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 8. listopad 2008 23:04
To bylo první, co jsem tam nainstaloval... Wink
Ale zas nemam tak výkonej počítač, jak by asi bylo třeba... Podle toho jejich známkování mam 3,3.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 8. listopad 2008 23:05
To znamkovani neres, ja mam podle nich asi 4.2, ono to bere podle nejnizsi hodnoty v tom testu... mne to jebe grafika, to vis na notebooku je to nic moc... Jinak ja jsem UAC nechal zapnuty, mne stvala ta otrava hlaska v liste.... a ja se v tom tolik nehrabu, teda ted uz ne, takze mi to nejak nevadi...

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: so 8. listopad 2008 23:06
Obrázek
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 3 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna