Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Youtubeři

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK

Youtubeři

Zasláno: st 7. září 2016 10:05
Jak se díváte na tenhle fenomén? Sledujete někoho? Nebo to neuznáváte a díváte se na to pohrdavě?

Já z těch lidí sleduji pravidelně akorát Sterakderyho, díky němu jsem přišel na spoustu zajímavých her, umí to podle mě dobře podat a nedělá klasickej letsplay. Navíc mi přijde, že má asi nejlepší vyjadřování a nemluví u toho sprostě.
A ta sprostota mi právě přijde nejhorší, když si vezmu že cílovka je třeba 10-15let.
Přijde mi taky špatný, že když u nějaké kamaráda potkáte mladšího bráchu, která má třeba 7 let, tak nedělá nic jiného než kouká na tyhle lidi a v podstatě žije spíš jejich život než pořádně ten svůj. I když asi každý nás si třeba hledal nějaký vzor v někom. Tak těm dětem připadá, že tyhle lidi jsou jim blízko než umělci, fotbalisti apod.
Ale těžko říct, každá generace je jiná.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 10:17
Já sleduju TotalBiscuita, Jima Sterlinga, Bradyho Harana, Ashense, Toma Scotta...

Ale nevím, jestli jsi zrovna takhle myslel ty Youtubery, nebo máš na mysli ty český. V tom případě asi Tak jde zeit, ale to nemám v odběrech, jen na to občas mrknu.
Takový ty jako Fatty Pillow nebo ten s Minecraft songem jsem neviděl ani jednou - vždycky mě odradil už ten jejich titulní obrázek.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy st 7. září 2016 10:17.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 10:17
Jako já tohle nemám rád... místo toho aby si člověk v pár minutách přečetl nějaký článek (a to nezajímavé jen přeletěl očima) tak kouká na 15 minutové video dozví se z něj to, co by se jinak dozvěděl za minutu... Sad
Jako taky celkem nechápu jak tím dnešní generace žije... Rolling Eyes
Zasláno: st 7. září 2016 10:19
ale teda to co píše jenda to zase nepovažuju za youtubery v pravém slova smyslu...
jako nejvíc mě pobavila jakási anketa na základkách "co byste chtěli dělat až vyrostete"... většina dětí bez ohledu na věk by chtěla být youtuberem... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 10:22
Jo, z ceskych jsem taky sledoval jen Steraka, ale posledni dovou se na nic nedivam moc.. mam par v odberech, neco jako jenda, ale koukam na to jen zridka. Nekoukam teda na ty pro decka, mozna krom toho steraka Mr. Green ale spis nejake informacni nebu vysvetlujici kanaly.. obecne treba moc nechapu proc bych mel koukat na nekoho jak hraje hry.. prece si to radsi zahraju sam Smile Ale treba kamarad ma starej komp, tak to ma misto toho hrani, no Mr. Green
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 10:31
No, až zjistí, že z těch výdělků si ty věci, co ty YouTubeři používají si ty věcí nekoupí a budou muset propagovat Bubblelogy, tak s tím přestanou Mr. Green

Já sleduji spíš české, moje angličtina není tak dobrá na poslech bez titulků. Teda "sleduju", né aktivně, moje bývalka sledovala pořád vlogy o módě, to mi ještě přišlo dobré jako inspirace pro holky ale pak začala koukat na ty téma, co jen od sebe kopírují. Znáte to, hodím na sebe vejce a natočím se u toho, hahaha a pošlu to dál jako výzvu.. Cool

Ale, je zvláštní se takhle koukat na celou generaci. Místo, aby ty děti něco sami vymýšleli, něco sami začali tvořit, koukají na jiné. Bral bych, kdyby YouTubeři čas od času dali nějaké poslání. Jestli si sami uvědomují, že oni opravdu můžou ovládat masy děcek. Já si pamatuji, že okolo těch 11-13 let jsem začal objevovat sílu internetu, siemensmanii, začínali různé pokusy, naučit se vyřešit nějaký problém. Snad ještě výjimky existují Very Happy

YouTubery jako Fatty Pillow no, ten mluví sám za sebe. Ty jeho rádoby vtípky mi vtipný vůbec nepřijdou a ještě se s tím dostal do TV..

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 11:02
Youtubbeři mě vůbec neberou. Něco mám v odběru tipů Jak to mělo skončit nebo nějaké Crash courses, ale ve výsledku to stejně neotevřu, co je měsíc dlouhý. Chápu, že se s někým snaží identifikovat, ale tohle mi připadá jako šlápnutí vedle. Místo toho, aby něco tvořili, jen konzumují plky. Nevytvoříme VSN film? Hezký název by byl např. Žůžovoušké kopečky se vrací.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 11:04
To je fakt, uděláme si vlastní youtube kanál. A bude to fakt kanál Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 11:05
VSN film? Něco jako jendův (???) mlaťrix? Very Happy pusť se do tvorby... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 11:18
Prd*l h*vno sr@čka, bude naše značka.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 19:17
Já toho sleduju docela ranec, nejvíc asi Mighty Car mods.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 9. září 2016 12:45
Moucha napsal:
...
moje bývalka sledovala pořád vlogy o módě, to mi ještě přišlo dobré jako inspirace pro holky
...

moje přítelkyně tohle taky sleduje... tedy hlavně ty o kosmetice... jako na inspiraci myslím dobrý... minulý týden jsem jí fotil co tu mají v drogérii/parfumérii a ona rovnou věděla co chce koupit, co v česku není k sehnání.. Very Happy lol.. Very Happy prodavačky na mě sice hleděly jako na exota, protože jsem to ještě navíc fotil tabletem ale co už... Very Happy

Moucha napsal:
...
YouTubery jako Fatty Pillow no, ten mluví sám za sebe. Ty jeho rádoby vtípky mi vtipný vůbec nepřijdou a ještě se s tím dostal do TV..

Jo, ty myslíš Hrajeme s Alim a Aliho parťáci? to je strašná žumpa... Zvracím
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 9. září 2016 16:50
Když jsem kdysi kupoval Score, tak byl Ali můj nejoblíbenější redaktor... Ty jeho pořady jsou ale fakt děsný, dýl než minutu jsem nikdy nevydržel.
Zasláno: po 9. září 2019 21:57
Moc pěkný video o Ďatlovově výpravě a hledání toho, co se vlastně stalo. Krásně provedený, se zdrojema, žádný hledání senzací... Myslím, že Patrik Kořenář patří k nejlepším z českých YouTuberů, pokud se tak vůbec dá nazvat, aby to nesráželo kvalitu jeho videí. Smile


(Otevřít a přehrát na YouTube)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 10. září 2019 03:06
Na Patrika Kořenáře taky koukám.. líbí se mi že si dá práci s tím, že si dohledá všechny informace... koukám i na zvědátory atd...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 10. září 2019 18:46
Z těch českých asi jedině cocik a jeho videa z Číny.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 11. září 2019 06:10
Čočík je v pohodě, naposledy mě pobavilo jeho přespání v Čínském obchoďáku... Very Happy
Nedával jsi ho sem první ty? Jako stavba bordelu z čínské kopie lega? Very Happy
Jinak připravilo mě to na čínskou realitu a vlastně i kvůli tomu jsem tam rozhodl jet a když mi řekli vyber si kam pojedeš na konferenci, tak jsem si vybral konferenci v Číně... Very Happy #kdyžjeruskomálo
P.S. V Čočíkově bydlišti jsem přestupoval, tak jsem mu alespoň zamával... Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 11. září 2019 08:39
Za čtvrt roku mě čeká cca 15 hodin v Pekingu, tak jsem taky zvědavý Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 11. září 2019 13:09
Teď nevím jestli jsem pochopil co jsi napsal... ty strávíš 15 hodin v Pekingu? (Proč jen 15 hodin? Já jsem za 7 dní nestihl skoro nic a dal bych si
to klidně delší...)
A nebo tě čeká 15 hodin v Pekingu s Čočíkem? Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 11. září 2019 18:43
Mám tam jednodenní layover při letu do Vietnamu.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 11. září 2019 20:42
A to sis jako vyřizoval vízum za x tisíc jen kvůli 15 hodinám? Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 11. září 2019 21:33
To bys měl dostat tranzitní, protože je to let přes Čínu dal do zahraničí a trvá to méně než 144 hodin.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 11. září 2019 22:11
aha, jestli to máš zjištěné že to tak u nich funguje, tak ok.. Smile
Já takhle nikdy nikam přes zemi kde jsou potřeba víza neletěl.. Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 11. září 2019 22:20
Mělo by to takhle jít, ale znáš Čínu... Co takhle jde jeden den, druhý už nejde Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 11. září 2019 22:29
Se připrav, že ti budou lustrovat pas, kde jsi všude byl... U mě je strašně moc zajímaly 5 let stará razítka z Turecka a strašně moc je zajímalo co jsem jako dělal 3 měsíce v Turecku... Pak mi došlo proč - oni tam mají problémy s muslimskými Ujgury a Turecko je jejich podporovatel...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 11. září 2019 23:38
p!p@ napsal:
Se připrav, že ti budou lustrovat pas, kde jsi všude byl... U mě je strašně moc zajímaly 5 let stará razítka z Turecka a strašně moc je zajímalo co jsem jako dělal 3 měsíce v Turecku... Pak mi došlo proč - oni tam mají problémy s muslimskými Ujgury a Turecko je jejich podporovatel...
Hups Magor Snad půjde při check-inu změnit číslo pasu. Hodím tam ten nový, kde je jen jedno razítko z Ukrajiny. S tím současným bych tam ztvrdnul do soudného dne. Dvě razítka z TR, jedno z UAE, jedno z QA, jedno z MY, jedno z MA, jedno z JD.. Slinták Laughing d'oh!
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 12. září 2019 06:01
Teď blbá otázka - co má společného číslo pasu na který máš koupenou letenku s číslem pasu kterým projdeš pasovou kontrolou? Think Nebo aerolinky sdílí informace s celní správou a vadilo by jim kdyby jim to nesedělo v systému? Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 12. září 2019 12:21
Může být. U Číny bych se na to spolehnul. Už nejsme za doby klacka. Mimoto dost často u těchto restriktivnějších zemí při vstupu předkládáš pás sólpolu s letenkou a na té bývá uvedené číslo dokladu.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 12. září 2019 12:27
to jo no... když jsem vyřizoval vízum, tak letenku chtěli... ale na pasové kontrole ne... (já ani letenku neměl vytisklou, maximálně boarding pass a na tom se nic nepíše...)
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 12. září 2019 14:36
Tyhle problémy se Vám při cestě do Chorvatska autem nestanou.. Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 12. září 2019 15:09
Navíc si s sebou můžeš vzít plnej kufr paštik a řízků v chlebu a nemuset přemýšlet jestli to co jíš je z umělé hmoty, vyrostlo to na poli a nebo to předtím běhalo a štěkalo..
Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 12. září 2019 15:40
Týden starý řízek, to musí být něco super 👌
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 12. září 2019 16:16
Alespoň se obrníš a nechytíš faraonovu pomstu 🤢
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: po 14. říjen 2019 23:22
Btw. já teď začal sjíždět Zvědátory přijde mi že oni snad nedělají nic jiného, než že natáčí videa a vydávají je... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 15. říjen 2019 09:17
Já Martina Rotu teda moc nemusím. Sice jako oceňuju, že aspoň někdo natáčí něco jiného než Minecraft (pořád nemůžu pochopit, proč na to děcka čumí) Mr. Green
Ale jednou jsem koukal, jak hráli Factorio a na to, že v tom má údajně asi 2000 hodin, tak tam dělal hrozný seky, co se týče logistiky výroby. Takže si nedělám iluze, že i ty věci, které dělaj, tak o tom ví tak nějak tak, aby to stačilo do videa..

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 15. říjen 2019 09:58
Já na videa s hraním her nemusím a nekoukám na ně (a nechápu jak na to někdo může koukat vždyť to je stejné jako kdybych se koukal na to jak někdo hraje fotbal Very Happy) Ale tyhlety vědecká témata má v pohodě... Martin Rota je sice arogantní, ale má neuvěřitelný přehled. Teda nevím, jak dobré má znalosti třeba v mikrobiologii (v tom se neorientuji), ale třeba ve fyzice je v obraze, to můžu potvrdit... A Patrik Kořenář je skvělý investigativní novinář, jeho "Fakta vítězí" nebo "Dost Hoaxů" jsou naprosto super, bohužel to ale nevychází tak často, protože to dá práci vše si nastudovat a najít všechny informace než jen ve dvou tlachat o konspiračních teoriích nebo novinkách ze světa vědy a techniky... Very Happy
Zasláno: pá 7. únor 2020 09:29
https://www.super.cz/684277-do-popalene-tresnickove-se-lide-navazi-kvuli-vaze-youtuberka-se-jim-na-oplatku-ukazala-v-kalhotkach.html

Já nevim, jeji váha je to poslední co by mi vadilo... spíš mi vadí že je úplně blbá... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 10. únor 2020 02:04
Pokud tenhle eskort funguje na bázi shlédnutí nějakých trapných YT videí, tak bych ho bral Mr. Green A ještě by mohla něco málo spapat Slinták
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 10. únor 2020 02:26
Eskort? Basic bitch jako ona mají rády cestování... možná bys ji na to uhnal a měl bys to zadarmo... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 10. únor 2020 02:43
Ále, já myslel, že je to nový progresivní formát sbírání lajků - shlídneš video a je u tebe hned jako na koni. Takto se pěstuje úzké propojení s fanoušky... Mr. Green
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2020 09:00
Znáte někdo kanál Maxwellovi démoni? Rozbíjení kravin fakty je super Thumb up!
Martin Rota - já mám obecně rád hejty, to mu jde Very Happy Ale právě i Zvědátoři nebo obecně jeho vědecky-popularizační činnost je super.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9093
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2020 09:19
Maxwellovi démony tu už někdo dával. Super týpek, jeho kanál sleduju už mnoho let. Jen škoda že točí tak jedno video za tři měsíce a za těch mnoho let se počet jeho videjí rozrostl na...jednotky - což se fanouškům Britských televizních seriálů můze zdát naprosto v pohodě (jak si z toho sám dělal srandu v kednom z videí)

Mrtin Rota? Mám radši Patrika Kořenáře... ale jeho fakta vítězí vychází taky tak jednou za tři měsíce, tak jsem rád i za jeho pořady, co má s Martinem Rotou Very Happy. Jejich streamy většinou nestíhám, tak si je pouštím k vaření misto rádia/televize... Slinták
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna