Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zajímavé články + diskuse ke čtenářským zprávám

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 204, 205, 206  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 20. prosinec 2023 19:27
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-valka-ukrajina-nabor-ruske-obcanstvi-povolani-vojenska-komise-odvod.A231220_160642_zahranicni_dtt

Bizár na druhou. Takhle si jdete pro ruské občanství a rovnou dostanete povolávací rozkaz 😂
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 21. prosinec 2023 13:07
A tak to má být, ne? Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 12. únor 2024 00:02
Klasická Amerika... Co dodat?
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-amerika-americanka-upekla-svou-mesicni-dceru-troubu-si-pry-spletla-s-kolebkou-40460308

citace:
Američanka upekla svou měsíční dceru. Troubu si prý spletla s kolébkou

Šestadvacetiletá Američanka Mariah Thomasová z Missouri měla upéct svou měsíční dceru poté, co ji „omylem uložila ke spánku do trouby místo do kolébky“, uvedl místní státní zástupce, který má případ na starosti. Jak k takovému omylu mohlo dojít, však neupřesnil. Podle britského serveru Daily Mail, který mluvil s přítelkyní ženy, měla Thomasová trpět duševními potížemi.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 12. únor 2024 00:17
Já mám takovej pocit, že asi nešlo o omyl, ale o úmysl. To, že si spletla kolébku a troubu je jen hloupá výmluva. Každopádně ta ženská to ale nemá v hlavě v pořádku.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 13. únor 2024 12:57
Kam vede Green Deal? Brzy již i u vás doma!
https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/utrecht-nizozemsko-sit-kapacita-nabijecky-mobilita.A240203_185325_automoto_dohr
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 13. únor 2024 14:16
No tak budou mít elektřinu na příděl, nic co by nebylo běžné v jiných částech světa, třeba v Severní Koreji... Applause

Mě víc zaujala tahle zpráva:
Lídrem green dealu se stává Etiopie. Zakázali tam auta už teď. Tedy do té doby, než tam proběhne revoluce a prezidenta odstaví od moci... Think Protože lidi v Etiopii nebudou mít 2 mega na novou Teslu. Elektromobil si tam může dovolit jen pár tisíc vybraných lidí. Střední třída je ráda za toho žigulíka co je na té úvodní fotce, nebo VW brouka, kterého jim spraví soused odvedle z chatrče s kladivem a svářečkou. Hlavně pro mnoho lidí je auto způsob obživy. celé to jen poškodí tamní ekonomiku.
https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/etiopie-zakaz-elektromobil-spalovaci-motory-palivo.A240209_113440_automoto_dohr
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 13. únor 2024 14:38
V Africe to dost často berou doslovně. Třeba v Rwandě a já nevím, kde jinde, zakázali igelitky. Komplet.

V Etiopii to zvládnou. Vrátí se zpět k oslům a koním. Já jim věřím. To dají.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 13. únor 2024 14:55
Jenže koně, osli velbloudi a všichni další přežvýkavci titiž stejně jako proklínané krávy prdí methan a to je 40x horší skleníkový plyn než CO2. Navíc oslů je teď v Africe nedostatek, protože prý číňanům zvětšují penisy a dodávají věčné mládí... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 13. únor 2024 15:01
To je jedno. Ekoaktivisti si odškrtnou fajfku "zakázali jsme auta na benzín a naftu" a všechno bude skvělé. Vždyť 90% z nich nesnášelo matematiku a 3/4 z nich jsou snadno manipulovatelní.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 24. únor 2024 01:27
No to je jak s biomasou biopalivy...
Doktrína byla (a asi pořád je), že je třeba zavřít všechny jaderné a tepelné elektrárny a nahradit je větrem a sluncem, s tím, že když zrovna nebude foukat vítr a ani svítit slunce, tak budeme elektrárny pohánět biomasou. Jenže ne biomasou účelově pěstovanou na polích, to je ta zlá biomasa první generace, která ničí půdu a používají se k ní pesticidy, hnojiva a fosilní paliva. Ne, budeme používat biomasu druhé generace, to znamená biomasa, která se nepěstuje naschvál, ale je produkována jako odpad a tím pádem neškodí životnímu prostředí. Takže to je třeba odpad z kuchyně, odpad při zpracování zemědělských plodin (různé nejedlé části rostlin) atd. Akorát hlavní problém je, že množství takového odpadu je asi tak o 3 řády jinde, než by bylo potřeba na pokrytí spotřeby ČR...

No a tak si lžeme o tom, že budeme pohánět elektrárny a auta na vysmažený fritovací olej a methan vzniklý zkvašením zbytků z kuchyně, ale ve výsledku pálíme orangutany i s pralesem a pipinky bojkotují čokoládu, přestože většina palmového oleje končí v bionaftě...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 205 z 206




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna