Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zase volby

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 22. říjen 2017 21:20
jo, ale to furt popírá a myslím, že dost velká část lidí by ho nevolila kdyby to přiznal...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 22. říjen 2017 21:42
to je jako myslet si, ze by ho velka cast lidi nevolila kdyby byl z neceho obvineny..
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 22. říjen 2017 22:43
Za pár týdnů možná i dní se nám ti naši političtí kámoši hezky vybarví. A jestli ne, tak se můžeme těšit na předčasné volby, protože všichni dodrží své slovo a zůstane patová situace, která se tak bude opakovat i po dalších volbách Mr. Green
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 22. říjen 2017 22:53
noo, je obviněný, ne odsouzený... většina co ho volila má podle mě za to, že to obvinění je jen politická hra oponentů...

Každopádně jedno se Babišovi musí nechat, má nejlepší PR a marketing... když měla nějakou podobnou aféru jiná strana, tak to většinou stálo daného člověka jeho politickou kariéru a jeho nyní už bývalá strana skončila po volbách debaklem... ale u Babiše se ani jedno nestalo... prostě kdo z politiků to umí... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 25. říjen 2017 09:11
Tak Babiš to je hlavně marketing a je smutné, že to většina jeho voličů nevidí. Babiš je vlastně ten fousáč, kterého Babiš líbal v přímém přenosu při povolením projevu.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: pá 27. říjen 2017 21:55
Zdá se, že jsem měl pravdu už krátce po volbách, když jsem tvrdil, že volby skončily patem a hořkosladkým vítězstvím nejúspěšnější značky výrobku, Andreje Babiše.
- Babiš na(ne)štěstí nemá většinu.
- Do vlády s Babišem nikdo nechce s výjimkou SPD.
- Vládnout SPD zase nechce Babiš.
- Ostatní strany se také shodnou na tom, že kromě SDP také nechtějí vládnout s komunisty.
- Kdokoliv by šel do vlády s Babišem, pravděpodobně ztratí tolik voličů, že se zpátky do sněmovny nedostane.
- Takže nikdo nesestaví vládu, protože nenajde většinu.
- Pat tím ovšem nekončí - při předčasných volbách by to dopadlo víceméně stejně, navíc 3 strany z nové sněmovny sotva prolezly pětiprocentní hranicí.
- Plus nové volby znamenají novou volební kampaň za desítky milionů. Ty ale nikdo nemá, protože za ty své hubené výsledky sotva splatí tyto volby.
- Dejme tomu, že se nějakou vládu sestavit podaří. Ale bude extrémně nestabilní, protože její podpora bude záviset na takto fragmentované sněmovně, která se shodne jen na tom, že Babiš je zlo. Při prvním odhadovaném vzestupu svých preferencí vyvolá hlasování o nedůvěře vládě a máme tu předčasné volby...
- Stejně to nejspíš dopadne, že bude pokračovat současné vláda, jen se vymění předseda. Babiška tak dlouho bude sestavovat vládu, až se tato současná přetaví v novou. Jen se vymění premiér. Najde se nějaká záminka, proč je to potřeba, že to a to nemůže dělat vláda v demisi. Dávám tomu dva předvolební průzkumy, kde KDU a ČSSD klesnou pod 5%. Koryta jsou koryta.

Konec telegrafního fejetonu.
Zasláno: st 3. leden 2018 00:19
Už se nám to zase blíží. Osobně se těším, až to skončí a bude klid. Zase jsou jména hloupých na všech sloupcích a připomíná mi to Sophiinu volbu. Ani jeden kandidát není podle mých představ a vhodný pro funkci.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 3. leden 2018 18:42
no mám to stejně... Sad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 3. leden 2018 19:55
No pro mě jsou naprosto nepřijatelní Zeman a Topolánek... Takže je mi jasný, kdo bude v druhým kole na výběr. Laughing
Ale nevim no, jak tam tentokrát není nikdo modrej, tak mě nikdo nezaujal.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 3. leden 2018 20:04
V druhém kole to bude Zeman vs. topolánek... Very Happy Very Happy Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 28 z 31




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna