Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Brexit

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Brexit?

Hlasování není časově omezeno.
Remain:
33% 33% [ 2 ]
Leave:
33% 33% [ 2 ]
I don't give a fuck:
33% 33% [ 2 ]
Celkem hlasů : 6 / Hlasujících: 6
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 27. červen 2016 18:16
Pokud jedou pro EMEA, tak je to fcuk, protože stejně mají nějakou pobočku v každém vidlákově.
VB odešla, protože to zřejmě bylo pro ně už jediný možný řešení. Ono je fuk, že do celé EU mohli mluvit, když to nikam nevedlo. Nehledě na to, že si můžou sami rozhodnout, co chtějí a co nechtějí.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 27. červen 2016 20:41
Já myslím, že tak komplexně, jak si to představuješ, na to britové nešli.
Spíš mi přijde, že odešli proto, aby jim nikdo nenařizoval, jak zahnuté mají mít banány (i když takový předpis měli ještě před EU, nebo to bylo něco jiného?) a aby se zbavili té příšerné imigrantské verbeže (Poláků, Rumunů apod.)
Určitě si hromadně nesedli k internetu a nezvažovali pro a proti, ekonomické důsledky... Prostě šli a zvolili tak, aby to ukázali "těm nahoře".
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 27. červen 2016 21:04
lidi jako v tomhle ani netusi ze odchod z eu je nejspis bude stat vic penez pokud si maji udrzet otevreny obchod, nez byl ten propirany poplatek ze clenstvi v EU.. ty vetsinou opravdu serou ty hrozny imigranti co jim kradou praci Smile
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 27. červen 2016 21:31
LivArt napsal:
Pokud jedou pro EMEA, tak je to fcuk, protože stejně mají nějakou pobočku v každém vidlákově.
VB odešla, protože to zřejmě bylo pro ně už jediný možný řešení. Ono je fuk, že do celé EU mohli mluvit, když to nikam nevedlo. Nehledě na to, že si můžou sami rozhodnout, co chtějí a co nechtějí.

ale jde o to, že s EU nemusejí mít pobočku v každém vidlákově... stačila jim jen jedna v celé EU... a pro tyhle firmy pozbývá smysl aby měli obří pobočku v Anglii (která se teď vidlákovem stala), když budou muset mít pobočku i v EU... že ty jsi nečetl to, co jsem psal... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 28. červen 2016 22:14
To by jim možná stačila, ale nikdo to tak nemá.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 29. červen 2016 08:13
ježiš, ty jsi si ve všem tak jistej... Very Happy nechceš nám dělat dalšího prezidenta? Very Happy v tom článku, na kterej jsem psal odkaz říkali, že to tak má spousta firem... i kdyby jich bylo třeba jen 1%, tak je to pro ekonomiku rána, protože se na pracovní místa bankéřů a ekonomů pojí i místa uklízeček atd... (ale ty jsou stejně z Polska a to nejsou lidi, viz https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/407661-uz-zadnou-polskou-havet-v-britanii-se-po-referendu-mnozi-utoky-na-cizince.html ... Very Happy)
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: so 2. červenec 2016 16:36
tak prej Farange už má plán...
http://thebrexitplan.com/
Zasláno: út 5. červenec 2016 15:33
Heh... tak to jsem zvědavý, kdo Brity nakonec povede... všechny tváře Brexitu se zalekly toho, že by měli uklidit to, co si nadrobili...
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/408421-zbabelec-zpusobil-chaos-a-utekl-schytava-to-farage.html
btw. už to začíná...
https://www.novinky.cz/ekonomika/408457-libra-kvuli-brexitu-spadla-k-dolaru-na-nove-minimum-za-31-let.html
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 13:15
Kurz libry sice spadnul, ale co koukám, tak opět začíná stoupat.

Já bych z toho nedělal konec světa, i já bych byl pro Czexit. Tak jak je teď nastavená EU je podle mě špatně a Britům se vůbec nedivím, že si odchod zvolili, však jejich ostrov dál neodplave Cool

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 17:01
no já myslím, že to bude ještě sranda...
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/413903-skotska-vlada-pripravi-cestu-k-druhemu-referendu-o-nezavislosti.html
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 2 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna