Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Co s tym, ked je vsetko na ***?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí

Da sa s tym nieco spravit?

Hlasování není časově omezeno.
Urcite ano:
41% 41% [ 5 ]
Nie, treba to nechat tak:
58% 58% [ 7 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 11. březen 2006 09:44
Pekné dni, myslím, že musíš počkať, bolo to aj v jednej takej neznámej knihe, nazval to deň D- depresívny, niekedy trval aj celé týždne, ale nedalo sa s ním nič robiť, musel ho prečkať, nič ho nebavilo a tak pod. Takže čakaj.
A tangensoida by ti moc nepomohla, donekonečna sa približovať k nule, to by ti moc nepomohlo.
Na počiatku bola prázdna množina.

Sh@dy (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 308

10 075,- VK
Zasláno: ne 12. březen 2006 21:26
Myslel som, ze horsie to uz byt nemoze. Dnes som mal pocit, ze sa to uz bude zlepsovat... Ale mylil som sa, teraz je to ovela horsie. Uz len cakam, ze co viac sa moze dosr*t Brick Wall

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: ne 12. březen 2006 21:45
V pátek jsem si zku*vil svoji SuSE, kterou jsem tak dlouho upravoval k dokonalosti! Evil or Very Mad
Včera jsem byl na dvou oslavách-hrůza! Celý odpoledne v pr**li! A musel jsem tam poslouchat jakousi dechovku! Evil or Very Mad
Dneska jsem se dopoledne 3 hodiny učil dějepis a teď z toho vím velký hov**! Evil or Very Mad
Odpoledne jsem si znovu nainstaloval SuSE, ale při aktualizaci se sekla! Evil or Very Mad
Asi jsem urazil svoji nejlepší kamarádku! Evil or Very Mad Crying or Very sad
Zítra píšeme test s dějepisu a já to vůbec neumím! Evil or Very Mad
Na 100% mě ta kráva v dějepise vyzkouší (nemá mě ráda, jsem na dějepis trotl) a já to vůbec neumím! Evil or Very Mad
Zítra mám klavír a už týden sem nehrál, tekže umím velký hov**! Evil or Very Mad

Takže jak vidíš, nejsi v tom sám... Sad
Aspoň, že už ta SuSE funguje. Ale zabralo mě to celý odpoledne, kdy jsem se mohl radši připravovat na ten dějepis... d'oh!

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 12. březen 2006 23:33
jo, panove, asi mne zabijete, ale ja se citim stastny. az na to, ze

* od zacatku roku nemam v sesitu cestiny jedinny zapis a budu z toho za 3 roky maturovat. nejsem s to si to dopsat
* v dejepise mam samy 5
* dnes sem měl odevzdat rozsáhlý posudek na jeden web
* jede hosting a já už se nemám na co vymlouvat
* denska přestal jet webzdarma
* boli me huba jak sem sebou ozralej trisknul v saline
* dluzim 363Kc
* nemuzu dostat z jednoho borce svuj notebook + 100kc
* nemuzu jet na brigadu do finska
* porad nekdo otravuje na icq
* jedou po mne 4 marky, zadna se mi vubec nelibi, musim na ne neco vymyslet
* ta ktera se mi libi, s tou to jde z tuha
* mokry snih mi kazi uces
* ...

mohl bych napsat toho velmi mnoho, to je jen to prvni na co sem si vzpomel. A to vlastne nejsou zadny problemy,sou na tom lidi 1000000x hur, nemam vsechno v cajku, ale i tak jsem stastny. proč? mam kloubouk, zitra mi maminka doveze ze zušky další klobouk, mam na stole papirovej slunecnicek ze zmrzliny a za oknem jsem si z toho samýho sněhu co mi kazí účes postavil sněhuláka.

Maličkosti, ale stačí mi ke štěstí. naučte se to taky, jinak se zblaznite...
Obrázek

Sh@dy (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 308

10 075,- VK
Zasláno: ne 12. březen 2006 23:39
O to som sa snazil... A len co sa to trosku darilo, tak sa toho muselo dosrat este viac! Evil or Very Mad

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 12. březen 2006 23:44
Na mě když se všechno hroutí,tak jak jsi psal,dám si pauzu a ono se to nějak vyřeší samo.Zatím to vždycky vyšlo. Wink Můj děda tvrdil: "Pokud nejde o život,nejde o nic." A já se tím snažím řídit. A taky se říká,že: "nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř ",tak buďte rádi,že se máte tak,jak se máte. Mr. Green

Sh@dy (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 308

10 075,- VK
Zasláno: ne 12. březen 2006 23:54
Teraz som si na nieco spomenul:
Aky je rozdiel medzi pesimistom a optimistom?
pesimista: "Uz to nemoze byt horsie!"
optimista: "Ale moze..."

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 13. březen 2006 09:32
Podzim a zima patří obecně mezi depresivní období, tak to překonejte, kupte si třeba vínko ke compu a tak Mr. Green

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: po 13. březen 2006 13:41
Marku s tím vínkem máš pravdu tuhle sem u compu strávil sám jednu lahev a hle najednou se mi povedla animace písmenka mi začli běhat. Seděla mi přitom za krkem opice a po prospání i kocovina ale hlavně po zbytek dne mi bylo všechno jedno.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 13. březen 2006 19:18
Nj, ja sa cítim v pohode a šťastný, tiež mávam niekedy depky, ale na druhý(prípadne tretí deň už to je v pohode), najhoršie na nich je, že tie depky nemajú dôvod, nič sa nepose*e a aj tak ju mám. Inak som posledný mesiac(+-) v pohode, školu mám v paži(nie že by som sa neučil, ale netrápi ma to, keď náhodou niečo nestíham, proste o nič nejde, je to len škola, úplne zbytočná škola, v ktorej nás učia už len hovadiny, no na čo mi niekedy v živote bude, že John Locke povedal, že "Nič nie je v rozume, čo by pres tým nebolo v zmysloch", keď to nie je pravda?).
btw: zaujímavé, že viac ako polovica tohto textu je v zátvorke Think .
Na počiatku bola prázdna množina.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna