Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmy, co vas nezaujaly :(

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 22. únor 2019 16:48
https://www.csfd.cz/film/306829-ledova-archa/komentare/

Neskutečná kravina... A přitom to mohlo být tak zajímavé... Jenže po slibném začátku pokračuje scénář naprosto dementně...

Takže spolier:
- Jste miliardář a víte že přijde doba ledová... postavíte si vlak, který nepotřebuje palivo a nic a může jet navždy... (protože bunkr nebo město pod kopulí je málo cool)
- prodáte lístky do první třídy
- zadarmo do vlaku vezmete lůzu aby žila v otřesných podmínkách a personál vlaku se k ní chová jak v koncentráku...
- lúza se překvapivě vzbouří
- vůdce vzbouřenců dojde k miliardáři co vlak řídí
- ten mu vysvětlí proč má ve vlaku koncentrák
- protože byl debil a komůrku na údržbu motoru udělal moc malou a tudíž se tam vleze jen dítě a ty má jen lůza
- no a samozřejmě dětská práce je zlo, tak vyhodíme vlak do vzduchu a zahubíte tím celé lidstvo (jelikož celé lidstvo žije už jen v tom vlaku)...

P.s. A na tenhle film přispělo české ministerstvo kultury... Very Happy Brick Wall
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: po 1. duben 2019 10:33
https://www.csfd.cz/film/453197-loganovi-partaci/komentare/
Banda pologramotných vidláků se rozhodne provést nejdokonalejší loupež všech dob. K tomu aby to byla komedie to je málo vtipné, k tomu aby to bylo krimi, tak to je strašně hloupé... Ze začátku to je strašně roztahané a nudné. Navíc vás neustále štve ta nesympatická pětiletá reinkarnece brouka pytlíka v sukních... Nevím jak tvůrci přišli na jméno filmu, ale asi to má říct že tenhle film je taková Dacia Logan mezi ostatními filmy... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 19. březen 2020 00:42
Star Wars IX po necelé půlce stopáže. Jdu ven se psem. Přemýšlím, že si ani nevezmu roušku a nechám si nakašlat do obličeje a budu doufat, že to bude rychlé. Nevím, jestli mám tu sílu to dokoukat do konce... Toho kokainu by měli u Disney používat méně. Pak to nemá hlavu ani patu ani prdel. Nebo si to aspoň po opadnutí rouše mohli přečíst než do toho narvou 275 miliónů dolarů... Zvracím
NoArtist / NoName

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 19. březen 2020 18:16
Jak to dopadlo? Very Happy (ta procházka bez roušky, ne film...)
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 19. březen 2020 18:19
Městapo ho zatklo.... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 19. březen 2020 18:24
Vysral jsem se na to a šel spát 😴 Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 19. leden 2021 09:06
https://www.csfd.cz/film/60525-sky-sharks/
\Nacisti, zombíci a létající žraloci? Co se může na takové geniální kombinaci pokazit? No asi tak úplně vše... Mám rád hloupé parodie ve stylu Scary movie i béčková Sci-fi ve stylu Iron Sky. Bohužel tohle moc vipné nebylo. Celý film se podle mě bere moc vážně na to aby to byla komedie. Ano, bylo tam i pár vtipných okamžiků, ale jen pár. Většinu filmu jsem se nudil.
Zasláno: so 16. říjen 2021 08:22
Včera jsme koukali na film Solaris (2002). Jsem velký fanoušek sci-fi filmů, ale tohle se nedalo, bylo to strašně nudné a zdlouhavé - usnul jsem u toho... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 10. prosinec 2021 12:23
Tak nedoporučuji netlixí ptákovinu Hellbound / Jiok (https://www.csfd.cz/film/1081411-peklo/recenze/)

Těm Korejcům fakt snad úplně hráblo. Vůbec to nedrží pohromadě. A tolik fanatismu jsem snad viděl jen na klima(k)tickém summitu v Glasgow, kde se hysterici snažili zachránit svět. Ten Kim možná bude mít pravdu, že ten jih je dekadentní a zaslouží si zničit. Poslední dobou, co korejský počin, to podobný skvost.
NoArtist / NoName

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 5. květen 2022 08:09
Zdravím bando po dost dlouhé době Laughing Laughing Laughing Včera jsem kouknul na první díl Duny. Teda dost velký zklamání Zvracím Viděl to již někdo jak se líbilo? mě teda vůbec.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 21 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna