Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Filmy, co vas zaujaly :)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: st 17. červenec 2013 21:48
EINEX napsal:
Co jste viděli naposledy za scifi? nejlépe něco z budoucnosti Mr. Green Já viděl nedávno "Prometheus", docela v poho, ale škoda toho volného konce, snad bude dvojka. (Aby jsme se dozvěděli, z čeho pocházíme).. ale už dlouho nemužu najít nějaké dobré scifi, proto se ptám.. jako inspiraci Very Happy


Asi měsíc zpátky jsem na doporučení kolegy zkouknul In Time a dokonce se mi to líbilo Smile .

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 17. červenec 2013 22:32
to jsem kdysi viděl a docela to ušlo.. dal bych tomu tak *** z pěti...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 31. červenec 2013 21:45
Evil Dead (2013) - Řekl bych, že je to takový hororový nadprůměr. Místama to moc nedává smysl, aktéři se občas chovají jako idioti, ale docela to šlape a je na co koukat. Taky je to prý jeden z nejkrvavějších filmů. S tím bych i souhlasil.
Na ČSFD je taková jedna pěkná zajímavost, která tu brutálnost docela pěkně naznačuje: V "Knize mrtvých" jsou "zveřejněny" tři různé způsoby zaručeného vyhnání démona z těla oběti, a to pohřbení zaživa, upálení či rozsekání na kousky. Všechny jmenované způsoby jsou součástí filmu.
Slinták
Zasláno: st 7. srpen 2013 18:14
Doplňuju si znalosti a dnes jsem zkouknul Galaxy Quest. Za sebe říkám, že je to daleko nejlepší díl Star treku. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 7. srpen 2013 19:16
Jo, Galaxy Quest je super.. Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 10. srpen 2013 00:55
The Pirate Bay Away from Keyboard - dost dobrý. Prostě pohled do zákulisí největšího sdílecího média. Je tam hezky vidět, jak to celé fungovalo a funguje a v čem byl a je ten proces vykonstruovaný a přehnaný.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 28. září 2013 23:32
God Bless America - Místy zdlouhavé a vyplněné vatou, ale dobrý, líbilo. Tomu pánovi naprosto rozumím a fandil jsem mu. Problém ale bude v tom, že si dokážu představit, že mu fandili i takoví diváci, které by v kině taky postřílel. Smile Vzhledem k tomu, o čem ten film je, je celkem jasné, jak to dopadne. A bylo to smutné. Sad
Na CSFD dávám 5/5. Dal bych 4, ale musím jednu přidat za to, že nevymysleli nějaký trapný happy end.

BTW někdy na začátku filmu je scéna, kde přijde do práce a slyší, jak se všichni baví o nějakých naprostých sračkách, co včera běžely v televizi, a vůbec nechápe - v tu chvíli to byl můj člověk.
Zasláno: ne 29. září 2013 21:06
Jsou tu další!

Rubber - jako zajímavé, ten nápad mě opravdu zaujal: Pneumatika leží uprostřed pouště a najednou ožije. A jak se tak valí, tak zjistí, že má psychokinetické schopnosti, a tak začne vraždit.
Celkově je ten film na mě možná až moc takový art a vlastně se tam ani nic moc zásadního neděje. Vyčítat tomu, že to nedává smysl, nemá cenu, když na tom je vlastně celej film postavenej. Smile Takže tak půl na půl. Smile

Šumař na střeše - Po letech, co mi to tady leží, jsem se na to konečně podíval a je to moc pěknej film, hrozně se mi to líbilo. Jediný mínus je snad jen to, že trvá 3 hodiny, což je možná až moc. 5/5
Zasláno: út 1. říjen 2013 18:33
Kronika - Dost dobrý. Sice je to točený takovým tím stylem ala Blair Witch, že si to protagonisti natáčí sami, ale docela vkusně, není to rušivý. Příběh se mi docela líbil a právě se divím, že to na ČSFD nemá červené skóre. 80 % si to určitě zaslouží. 4/5
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 2. říjen 2013 16:06
Tím že jsem napsal 3 příspěvky pod sebou potvrzuju, že su spamer.
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 124 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna