Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

"Hloupé" mobily

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 9. červenec 2011 00:17
Taky si to myslím Sad Zbytečně žere baterku, nemá HW klávesnici a spousta funkcí je v základu jen na půl nebo raději vůbec.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 9. červenec 2011 09:07
No ale zase to má tu výhodu, že pokud něco neumí, nebo i něco předinstalované ti nevyhovuje, tak si můžeš nainstalovat něco jiného - což u hloupého telefonu můžeš řešit maximálně tak koupí nového telefonu...

Jinak ona HW klávesnice o 9 klávesách, u které musíš až 4x zmáčknout jednu klávesu, aby to napsalo jedno písmeno není narozdíl od patlání po displeji taky žádný výhra... Rolling Eyes

S hloupýma telefonama je to dneska docela nanic... Možná nějakej SE by vyhovoval, ale většina ostatních neumí ani základní funkce... Rolling Eyes Navíc výrobci jako Samsung a LG už vyrábí skoro jen dotykovky...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 9. červenec 2011 10:45
No prave, ze dneska uz jsou skoro vsecko jen dotykovky, tak kdybych mel brat neco dotykovyho, tak myslim, ze bude lepsi vzit treba neco s Androidem nez bez OS, prave z toho duvodu, ze se tam daji nainstalovat veci, co v zakladu nejsou atd.
Akorat nevim, jak moc pak takovej Android potrebuje na internet, protoze datovej tarif mit nebude a na wifi se bude pripojovat jednou za nekolik dni.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 9. červenec 2011 10:57
jenda: skoro nepotřebuje (aspoň u DHD to tak bylo), majitel to tak jednou za měsíc připojí k netu a taky to funguje
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 9. červenec 2011 12:55
Nevim proč si všichni myslí, že Android je závislej na mobilním připojení...Je to prostě jen výhoda v situacích kdy něco potřebuješ, stejně jak u Symbianu, WM, iOS...
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 16. listopad 2012 19:21
Má někdo zkušenosti s Nokiema? Mám tu nějakou N8 a měl bych tam nainstalovat SPB shell 3D. Ale jak se tak dívám na návody, tak je podle mě jednodušší postavit raketu co doletí na Mars, než instalovat aplikaci do Nokie... Very Happy Navíc jsem ani nepřišel na to, jak se té mrše vypíná displej.. Very Happy hlavně že má po obvodu milion tlačítek a šoupátek.. Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: čt 22. listopad 2012 13:40
Tak instalačku toho spb dej někam na kartu a pak jí nainstaluj jako ve WM Very Happy a displej se yamzká tím posouvátkem y pravého boku, pokud je funkční Mr. Green
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 22. listopad 2012 16:08
Jo, ale to by to sbp někde nějakou instalačku muselo mít... Navíc tam je problém i s tím, že ty aplikace musí být nějak certifikovaný...A ještě k tomu všude psali, že to nejde, že by to někdo nejdřív musel cracknout, protože to ověřuje přes net sériovej klíč... bohužel nokie mají jenom lamy, tak to nikdo necracknul... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: čt 22. listopad 2012 18:53
Aha, no ja to sbčko měl cracknuté jen an WM, ani an Android se to cracknuté nedá sehnat, ale myslím že na symbian je i nějaká zkušební verze, tuším na 30dní. Ale certifikát to chtít nebude, to jsem ještě u symbianu 3 a výš neviděl Mr. Green
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 22. listopad 2012 20:00
Zkušební verze není.. ta je jen na 2D verzi... A ona chce 3D...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 8 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna