Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hry

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 126, 127, 128  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 27. září 2019 22:56
Aha tak ten upgrade byl jeden z prvnich co jsem mel Smile
No takhle ja v jedne z prvnich map zjistil, ze existujou nejaka mista kam se nedostanu.. ale ta paka tam byla dost daleko od toho teda Smile
Takze jsem jich nasel jen par, a to vetsinou nahodou Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 11. říjen 2019 06:49
Romantika

Obrázek

Na to, jak Arkham Knighta všichni pomlouvali, když vyšel, to není tak hrozný. Za ty roky ho asi relativně vyladili, takže nejde úplně příšerně. Dost to teda při hraní hrabe na disk, ale ani s jen 8 GB RAM to moc často nesráželo FPS pod 60.
Ale je tam opruz, jak často hra vnucuje dělat něco s Batmobilem. To auto není ani trochu zábava ovládat, takže když ho nepotřebuju, nechám ho být a přes město lítám Batmanem a na auto zapomenu. Už několikrát se mi tak stalo, že jsem se v nějaké misi zaseknul, několik minut chodil dokola a nemohl nic vymyslet a až pak, protože mám zapnuté napovídání, Batman pronesl "teď by mi dost pomohl Batmobil".
Kromě toho je ale Arkham Knight dost podobný starším dílům a baví mě.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 12. říjen 2019 22:20
Já teď dohrál Homeworld Deserts of Kharak... Super, ale podle mě moc krátké... Sad Je to prequel k Homeworldu... Rovnou jsem si pořídil i Homeworld remastered a Homeworld 2 remastered... Ty jsem sice kdysi dávno hrál v jejich původní verzi, ale myslím, že stojí za to i v nové grafice... Jsou to asi jediné opravdu 3D strategie co existují (jako že se člověk fakt může pohybovat v prostoru a ne jen na 2D ploše)
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 13. říjen 2019 19:46
p!p@ napsal:
je k tomu nějaký Surviving Mars a to je lepší jak KCD!

Tenhle týden na Epic Game Storu zadarmo, ať je ta hra cokoliv. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 13. říjen 2019 19:49
Je to budovatelská strategie o kolonizaci Marsu... Je to docela komplexní... Já to mám taky odněkud zadarmo... Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 24. říjen 2019 19:47
Press space to pay respects

Obrázek

Arkham Knight dobrý! Líbilo, i na to auto jsem si nakonec celkem zvykl. A taky se mi vlastně docela líbilo, že to na závěr nevnutilo nějaký nesmyslný bossfight a vlastně to dopadlo celkově docela blbě! Laughing
A podle menu se zdá, že jsem to dohrál opravdu poctivě. Laughing

Obrázek

A jinak fanděte si Joaquinu Phoenixovi, Heatheru Ledgerovi, Jacku Nicholsonovi nebo komukoliv... Nejlepší Joker je stejně ten v sérii Arkham.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 25. říjen 2019 08:43
Já jsem si konečně pořídil Mashinky a je to skvělý. V něčem lepší než TTD, v něčem horší.

Nemá to na mě takovou tu správně nostalgicky retrografiku, proč si vždycky nainstaluju OpenTTD.
Na druhou stranu to má skvělý mechaniky ohledně vylepšení zastávek nebo samotných továren. A nezáleží tam celkem jen na penězích, ale na dalších tokenech, které se musí dostávat z průmyslu. Takže Vás hra nutí, abyste propojovali vše a né jen lidi.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 25. říjen 2019 09:32
Lidi se ani v ttd moc nevyplatili, to až když člověk měl průmysl a nahrabano Mr. Green Hmm kolik to teď stojí? I když, možná zas dám jen ttd Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 25. říjen 2019 09:49
24,99 US$ respektive 22,99 € Zas taková pálka to není na to kolik času nad tím pak člověk stráví... Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 27. říjen 2019 22:48
UZ na to asi nemam nejak trpelivost. Stavim si mezimesta, pak se mi objevila posta, a uz me nebavilo i jen pridat blbej vagon na postu Laughing
A vsechny ty prumysly.. ach jo Mr. Green Taky jsem zjistil, kdyz jsem po dojeti do druhe ery delal tutorial, ze to nadrazi dvojsmerove co vzdycky delam rucne uz tam je v sablonach Mr. Green To je zase pozitivni. Jinak je to super, i ty semaforky jsem se naucil, jsou asi i trochu jednodussi nez v TTD - tam jsem se je ucil dlouho, a mel jsem rad ty chytre semafory s rezervaci trasy, to tady asi neni zase.
Jinak je to super, ttd s novou grafikou tak nejak Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 119 z 128




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna