Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaký cyklocomputer ?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cyklistika
lukenet v práci (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: čt 26. červenec 2007 16:03
dneska jsem si koupil sigmu 906 .. tak uvidíme, tu cateye-ku jsem si totiž omylem rozbil...

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 26. červenec 2007 17:20
svagor ma Sigmu a tiez mu uz sluzi roky..
Obrázek

lukenet v práci (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: čt 26. červenec 2007 19:40
jj, vypadá docela slibně - jen co mi trošku vadí jsou ty německý popisky Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 15. březen 2008 19:22
Tak tohle téma pro mě začíná bejt zase aktuální. Ten starej se rozbil... Ne přímo cyklocomputer, ale ten snímač...
Takže co byste doporučili? Sigma BC 906 vypadá hezky, ale mínusy jsou cena (chtěl bych něco do 300 a našel jsem přes 400) a pak ty německý kecy (to by mě dost štvalo)..

U CatEYE koukam na web a taky pěkně drahý...

Nebo nevíte, kde by se dal sehnat jen samotnej snímač (levně)?

//tak teď koukam, že ta Sigma, co jsem našel, patří k těm nejlevnějším Mr. Green Jinak je moc hezká a překous bych i tu cenu, co jsem našel (439,-) jenže s poštovným to vyjde asi na 560 a tolik peněz do svýho kola rvát moc nehodlam Smile (navíc se chystam koupit GPS k mobilu, takže to základní pak snad zmákne i ten mobil)
Zasláno: st 16. duben 2008 17:00
Noo, takže abych dokončil své povídání o výměně cyklokompu... Dneska jsem šel po městě, tak jsem se stavil v místním cyklo a řikam, že bych potřeboval nějakej pořádnej cyklocomputer... Chlápek na mě podíval a seřadil přede mě právě několik Sigem...
Takže jsem si domů odnesl již zmíněnou Sigmu BC 906 za 495,-. Vypadá dobře, funguje, ukazuje. Už se tim, až jí pořádně projedu. Applause Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 16. duben 2008 17:09
ja sem mel takovej zakladni Echowell stal me tusim 399 a od vanoc mam taky Sigmicku Smile Hlavne zeru vyskomer a teplomer Laughing
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 16. duben 2008 17:13
No mít přebytečných 2 a půl tisíce, tak taky budu žrát teploměr a výškoměr Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

JarekNecas (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 1

10 045,- VK
Zasláno: út 8. leden 2019 19:17
Zdarec, ja prozatím používám cyklopočítač, nejvíce se mi na něm líbí že jakožto špatně vidící člověk (mám 5,5 dioptrií) má velké číslice, takže dobře vidím na to kolik mám ujeto atd.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 9. leden 2019 01:56
Já mám už pár let cyklopočítač z Lidlu (myslím)... Very Happy Velká čísla to má, dokonce to má i led podsvícení po zmáčknutí tlačítka... A všechny potřebné funkce to má taky... Výškoměr ani GPS nepotřebuju, to mám v mobilu... ;D Teploměr to má taky Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. leden 2019 10:46
Tady zase chybí nějaký odkaz Green

Já mám pořád tu sigmu, jak jsem před 10 lety řešil ty koruny o pár příspěvků výš. Po bouračce bylo potřeba koupit nový kabely, jinak funguje pořád super. Dokonce přežila, když mi ji před pár lety Hanka hodila do horský bystřiny, přes kterou jsme přetahovali kola. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cyklistika
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna