Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Koronavirus Covid-19

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: so 2. květen 2020 22:48
sloník to má v merku Applause Applause
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 5. květen 2020 10:00
https://www.businessinsider.com/attacks-cellphone-towers-coronavirus-5g-conspiracy-2020-4
V Británii prý konspirátoři zapálili 50 telefonních vysílačů, protože věří, že 5G síť způsobuje koronavirus... Ježiš, já čekal až to nějakej debil udělá doopravdy, tuhle konspiraci vidím pořád dokola už od počátků koronaviru... A přitom to nedává vůbec smysl... Předtím to byla sranda a dobrý indikátor na to koho si má člověk oddělat z přátel (jasně že mě, protože jsem jim začal jebat do jejich memíček s touhle konspirací Very Happy )

Co na to Busch? Beztak sem teď moc nechodí protože má moc práce s přiděláváním chemtrails rozprašovačů s koronavirem na vysílače... Slinták Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 13. květen 2020 16:36
Na červen už měl Ryanair i BA letenky, ale už zase nemají. Předpokládám že mi to zruší, a letět budu moct až v červenci (mají pár letu cca okolo 20.6. ale dřív ne)

No jsem zvedavej co bude lítat. Wizzair zatím prime lety mezi londynem a Prahou pořád nema.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 13. květen 2020 19:08
Tak vždycky můžeš letět přes Sofii nebo Minsk Magor

Naposledy se asi povedlo, ne? Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 13. květen 2020 19:13
Ještě se asi brzy znovu otevře třetí možnost - letět v byznysu přes Katar 😀
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 13. květen 2020 19:34
Ono neprimo se da letet uz dost, Amster treba vypada dobre.. a pres CDG to jde taky myslim, ale francii zatim bych neriskoval Laughing

No uvidime za mesic.

Problem s temahle prestupama je casto cas, a dost i penize. Posledne to byl drahej spas docela. Takze ja radsi primej a levnej Laughing Navic zavazadlo - cestou zpatky bych potreboval kufr, a to tyhle pidi prestupy za bojovych podminek nechci vubec resit s tim.
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 13. květen 2020 20:16
ČSA podle jejich newsletteru obnovuje lety do vybraných destinací Smile Třeba za chvíli budou všeci v Londýně imunní (jak tvrdil Boris) a brzy obnoví lety i tam.. Very Happy
citace:
Vážení zákazníci,
od pondělí 18. 5. 2020 plánujeme po více než jeden a půl měsíci od dočasného pozastavení provozu letů z/do Prahy obnovit některé naše linky.
Amsterdam, Frankfurt, Paříž, Stockholm
od 24. května 2020: Kyjev
od 25. května 2020: Oděsa, Bukurešť
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 13. květen 2020 20:23
V ČSA jsou hlavně slibotechny. Ukrajinci ještě ani znovu nerozjeli v Kyjevě metro a sami mluví o návratu vnitrostátních letů nejdřív na začátku června a mezinárodních daleko později a ČSA zvládnou mezinárodní už od 24.5. ... Magor
NoArtist / NoName

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 14. květen 2020 22:07
p!p@ napsal:
https://www.businessinsider.com/attacks-cellphone-towers-coronavirus-5g-conspiracy-2020-4
V Británii prý konspirátoři zapálili 50 telefonních vysílačů, protože věří, že 5G síť způsobuje koronavirus... Ježiš, já čekal až to nějakej debil udělá doopravdy, tuhle konspiraci vidím pořád dokola už od počátků koronaviru... A přitom to nedává vůbec smysl... Předtím to byla sranda a dobrý indikátor na to koho si má člověk oddělat z přátel (jasně že mě, protože jsem jim začal jebat do jejich memíček s touhle konspirací Very Happy )

Co na to Busch? Beztak sem teď moc nechodí protože má moc práce s přiděláváním chemtrails rozprašovačů s koronavirem na vysílače... Slinták Magor


Vis jak je těžký ten barel s chemtrails dostat nahoru na vysílač?
Veselé Vánoce!

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 14. květen 2020 23:38
Tohle je rovnou na Darwinovu cenu - Chtěli vymyslet lék na koronavirus a zbohatnout, místo toho přišla smrt
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 43 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna