Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Koronavirus Covid-19

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 7. květen 2021 13:46
LivArt napsal:
Jakožto příznivce a podporovatel Inciativy Sníh ti řeknu, že jsi se asi choval jako trubka, that's why. Neviděl jsem, že by se s někým nesnažili nevést věcnou důkaznou diskuzi, pokud to teda vůbec dávalo smysl.
Pro zastánce Inciativy Sníh a skupiny MESeS (pravděpodobně ze španělštíny - měsíce) - jak to chodí na ministerstvu zdravotnictví a že MESeS je novodobý kardinál Richelieu a Sníh jeho pravou rukou.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/delame-jen-bile-kone-rikaji-o-rozvolnovani-urednici-z-ministerstva-153470
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 10. květen 2021 21:36
"Podle samotných úředníků jsou nesmyslná a nezákonná." - úředník je úředník, není odborník na danou problematiku a ani to po něm nikdo nechce. Jeho úkolem není rozhodovat, ale zpracovávat. Stejně jako například městská policie není soud.

"Informace, které máme k dispozici.."
"Se ví.." - zdroje nic?

"Nevíme, z čeho vychází" - Kde ti lidi do teď žili? Umí používat internet? Umí si otevřít třeba web Sněhu?

"zní mimo jiné z neoficiálního záznamu schůze" - proto ta schůze byla neoficiální, tam si může každý plkat, co uzná za vhodné. Ale nikdy to není oficiální výstup té organizace.

To je článek někde na úrovni textů na konspiračních webech.
---
Ono to, že si epidemie žije svým životem, má překvapivě svůj důvod - myslíš, že na Taiwanu jsou teď nejlepší, protože na to kašlou nebo proto, že na to 3 týdny nekašlali, zavřeli se komplet, testují jak šílení a izolují nakažené?

Ono obecně nemůžeš nechat cca 1/4 obyvatel kašlat na opatření a pak brečet, že nefungují. Tady máš simulaci, jak se Covid může šířit podle počtu nakažených ve společnosti. A tady, jak to vypadá mezi lidmi, když k tomu šíření dochází.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 11. květen 2021 14:10
Jenže vláda a její expertní skupiny opakovaně ukazují, že po snížení čísel situaci nedokáží udržet. Kvůli volbám si v září hrají na Švédsko a následně v říjnu začínají ze sebe dělat Tchajwan a pak x další iterací.

Tak mi zdůvodni jednotlivá vládní opatření. Nebo mi ukaž aspoň vyhodnocení jednotlivých opatření. To se nedělá vůbec. Mám to potvrzené od ÚZIS i MZČR.

Pro začátek - k čemu je potřeba test na zahrádky, proč do zaměstnání je 1x za 7 dní, do služeb 1x za 3 dny a do školy 2x týdně? To nikdo neví.

Nebo proč loni a letos v zimě slibovali, že nikoho bez očkování nebudou diskriminovat do té doby, než otevřou očkování všem, a teď jede na plné pecky nesolidární diskriminace těch bez očkování?
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 11. květen 2021 14:49
Jo, to mě před pár dny pobavilo, když mi z českého fitka přišlo že 3.5. obnovují provoz, ale že:

citace:
zákazník se musí prokázat PCR testem ne starším 7 dní nebo antigenním testem ne starším 72 hodin – oba testy jsou platné jen z odběrové laboratoře ( výjimku mají očkovaní po druhé dávce po 14 dnech, musí se však prokázat potvrzením MZ nebo ti, kdo prodělali onemocnění Covid 19 a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní )


Jinak myslím, že Elephant těmi úředníky myslel úředníky soudní, jako třeba soudce, kteří občas vládě některé její opatření ruší, viz třeba teď:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/soud-zrusil-opatreni-o-povinnostech-pozitivne-testovanych-zamestnancu-40359877
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 11. květen 2021 15:46
Elephant: Myslíš jako to Švédsko, kde lidi dobrovolně zůstávali doma a stačilo jim doporučit, jak by se měli chovat? To tu nebylo ani vloni na jaře. Co ale udělali stejně, je, že na to začali kašlat a chytlo to přesně druhý extrém, jako u nás na podzim. A jako na Taiwanu (tedy trasovat, testovat a nechodit nikam, pokud to není vysloveně nutný) se tu taky nikdo chovat neumí.

Vyhodnocení opatření že se nedělá? A proč jsou teda od včera otevřené (některé) obchody?

K přenosu nákazy mezi dětmi ve škole existuje studie, that's why (ono to taky třeba bude tím, že u dětí se předpokládá daleko nezodpovědnější chování než mezi dospělými). [3]

O diskriminaci lidí bez očkování můžeš mluvit ve chvíli, kdy budou neočkování jen ti, co to odmítli (a ti si to zaslouží, protože jsou nebezpeční, neboť jsou to potenciální továrny na mutace). Do té doby je to jen plkání bez hlubších znalostí.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 11. květen 2021 19:13
O diskriminaci lidí bez přístupu k očkování můžu mluvit už teď. Protože vláda rozjela předvolební kampaň zaměřenou na důchodce a po těch už nechce testy ani karanténu. Loni napříč Evropou slibovali, že k tomuto nedojde.

Ani, opatření se nevyhodnocují jednotlivě a se štěstím aspoň celkově. Ale graf od ÚZIS se zakroužkováním poklesu neberu jako dostatečně fundovanou analýzu.

Ještě jsem nikde nenašel ani z ministerstva nedostal, jak moc je snižování čísel pomohl zákaz nočního vycházení nebo polovičaté uzavření okresů. Např. Pokles začal už před jejich uzavřením. A mám písemně vyjádření od ministerstva, že neumí změřit přínos dílčích omezení, jak jim už několikrát nařídil soud, včetně ústavního.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 11. květen 2021 19:15
A poslední věc - můžeš mi říct, prečo zůstala otevřená květinářství a psí salóny (ty většinu času), ale byla zavřená knihkupectví a elektro? Ono jsou taky studie, že přínos uzavření obchodů je marginální.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 11. květen 2021 20:07
Elephant napsal:
A poslední věc - můžeš mi říct, prečo zůstala otevřená květinářství a psí salóny (ty většinu času), ale byla zavřená knihkupectví a elektro? Ono jsou taky studie, že přínos uzavření obchodů je marginální.

Mno, ne, viz možnosti simulace výše. A tady máš reálny příklad.


citace:
O diskriminaci lidí bez přístupu k očkování můžu mluvit už teď

Mno, ne, protože očkování nebylo ukončeno. Až potom se může jednat o diskriminaci. Nemůžeš křičet nic o diskriminaci, pokud ještě stojíš ve frontě.

citace:
Ještě jsem nikde nenašel ani z ministerstva nedostal, jak moc je snižování čísel pomohl zákaz nočního vycházení nebo polovičaté uzavření okresů. Např. Pokles začal už před jejich uzavřením.

Tak jistě, protože nemůžeš vyjádřit podíl, pokud zrušíš (nebo zavedeš) víc podmínek naráz. Ale pokud by nikdo nic nedělal, tak by zas občané řvali, jak vláda nic nedělá a že to, co dělá, nestačí. Tak to tu máme.

BTW jestli tě takhle na tom tvém gymplu učili pracovat s infromacemi, tak chápu, že jste ostatním vysokým školám k smíchu.

(Ano, je to faul, obří, ale už mě ta diskuze nebaví, protože je to jak s dezinformátory - ne, uhneme jinam, ne, uhneme jinam, pořád dokola.)
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 11. květen 2021 20:13
Ale o diskriminaci se jedná i před ukončením očkování. Co o tom asi technik může vědět, že?

Pokud soud vládě nařídí vyhodnocovat jednotlivá opatření a záměrně je zavádí tak, aby je nemohla vyhodnocovat jednotlivě, tak je to faul a plivanec do ksichtu demokracie.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 11. květen 2021 20:15
Co to má společného s demokracií? Jakože se nemůžeš rozhodnout, která opatření chceš a nechceš dodržovat? To holt tak v nouzových stavech bývá. Nope, prostě krizovka, děláš, co můžeš, to bys měl teda jako technik vědět.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 76 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna