Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Posilování (Opravdové)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 41, 42, 43  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Posilování

Používáte suplementy(Proteiny,Sacharidy atp.)?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
16% 16% [ 8 ]
Ne:
84% 84% [ 42 ]
Celkem hlasů : 50 / Hlasujících: 50
Sniper_RAT (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 27
Bydliště: Račice (Vyškov)
10 000,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 08:40
Tak to znám...mám taky pár takových kámošů co tam jenom kecaj a necvičí...Já chodím do takový ,,soukromý" posilovny tady na vesnici,je to levný,moc lidí tam nechodí a je to blízko.Doma mám taky nějáký čínky,ale není to ono,to chce mít pořádný vybavení.... Think (dvojsmyls?) Mr. Green Wink
Jediné čeho v životě lituji je to,že nejsem někdo jiný.

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 11:59
Taky zacinam, a hafo me to bavi(teda krome bricha, to je strasny muceni). Viditelny vysledky zatim moc nejsou, ale uz si davam vpohode mnohem vic nez nazacatku. Zadny srajdy neberu, jen sem trochu zmenil stravu abyych trochen nabral(tvaroh, mliko, lupinky a tak), su takovej chudej. Smile
A nazor na steroidy? NE Shame on You

Hyna (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 35

10 000,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 17:42
Anonymous napsal:
Taky zacinam, a hafo me to bavi(teda krome bricha, to je strasny muceni). Viditelny vysledky zatim moc nejsou, ale uz si davam vpohode mnohem vic nez nazacatku. Zadny srajdy neberu, jen sem trochu zmenil stravu abyych trochen nabral(tvaroh, mliko, lupinky a tak), su takovej chudej. Smile
A nazor na steroidy? NE Shame on You

To sem byl ja Very Happy Zapomel sem se prihlasit...

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 13:02
Nechci nic říkat ale posilování mi příjde o ničem radši si zaplavu nebo projedu se na kole a nebo se přihlásím na bouchačskou brigádu kde se s něčím tahám Cool
on les aura!

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 15:42
mina napsal:
Nechci nic říkat ale posilování mi příjde o ničem radši si zaplavu nebo projedu se na kole a nebo se přihlásím na bouchačskou brigádu kde se s něčím tahám Cool

Mě zase třeba přijde o ničem hrát fotbal, nebo nedejbože se na něho dívat Wink
A na takové brigádě si akorát namůžeš svaly Mr. Green
Veselé Vánoce!

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 07:35
Posiloval jsem asi rok kdyz jsem chodil do skoly a bavilo me to jako zadnej sport nikdy pred tim(fotbal atd. nesnasim). Je skvely videt jak telo nabyva na sile a kdyz jsem si pri treninku mohl vzit vetsi vahu nez minule, tak me to bavilo jeste vic. Ted pres rok chodim do prace a vubec na to nemam cas, coz me strasne mrzi. S postavou jsem na tom hur nez kdyz jsem zacal cvicit. :(((

Vojda (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 19

10 025,- VK
Zasláno: so 6. srpen 2005 21:54
Ja chodim do posilky (domaci) od zacatku dubna a s vysledky sem celkem spokojenej vykonost se mi zvysila skoro o 40%. Zkratka me to bavi a doufam ze jeste dlouho bude
Steroidy nee Shame on You

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 11:09
Posilovna je pro mě zabitá, tak rok mě to bavilo, pak už to bylo spíš o vůli a tu já moc nemám...

Willy (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 2
Bydliště: SNV
10 000,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2005 17:20
Ja posilujem este kratko (iba necele 2 mesiace) a hlavne ruky, vidim, ze sa to zlepsilo, citim, ze som silnejsi, ale mam problem s vahou. Mam okolo 187 cm a iba 60kg. Co s tym?
Arrow Bertalandia

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2005 17:43
Willy napsal:
Ja posilujem este kratko (iba necele 2 mesiace) a hlavne ruky, vidim, ze sa to zlepsilo, citim, ze som silnejsi, ale mam problem s vahou. Mam okolo 187 cm a iba 60kg. Co s tym?

Žrat jak prase, nic jinýho Mr. Green
Prostě tak každý 3 hodiny do sebe něco nacpat, hodně bílkovin a musí to jít nahoru...jídlo je velká část úspěchu. Jak jíš blbě, tak můžeš posilovat 8 dní v týdnu a k ničemu to nebude....
Veselé Vánoce!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Posilování
Strana 2 z 43




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna