Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ricky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Máte mě rádi?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
83% 83% [ 35 ]
Ne:
16% 16% [ 7 ]
Celkem hlasů : 42 / Hlasujících: 42
TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 16:24
romulus napsal:
Jak víš, že Tě maminka nemá třeba se sousedem? Think

to je jedno, ne? hlavně že ví, kdo na něj bral dětské přídavky.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 19. září 2005 21:15
Taxem v rámci soutěže sesmolil nějaký ten popis, snad vám to bude stačit...
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 19. září 2005 21:19
Já bych radši foto "tvoje sestra a tvoje ruka"...kldině aj bez tvojí ruky Slinták Slinták
Zasláno: út 20. září 2005 15:50
Že se nestydíš, vožralo vožralá....a navíc za bílého dne Rolling Eyes Not Talking Hand

Obrázek
Veselé Vánoce!

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 17:27
busch napsal:
Že se nestydíš, vožralo vožralá....a navíc za bílého dne Rolling Eyes Not Talking Hand

http://img252.imageshack.us/img252/2034/heyahkopie1sf.jpg


hmmm, no, to se nam tu tvori pekna sebranka. buschi, myslim, ze s tim budem muset neco udelat, nenechame tady kanibala neboozralu, mam pravdu ? Razz
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 19:12
Ale podotýkám, že to kolo není moje! Shame on You Takový šunt! Hand To jsem tehdy kradl pro busche, proto mě vyfotil, byl tam se mnou! Wink Sami můžete vidět, jak ta fotka dopadla! d'oh! Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 19:39
Ricky napsal:
Ale podotýkám, že to kolo není moje! Shame on You Takový šunt! Hand To jsem tehdy kradl pro busche, proto mě vyfotil, byl tam se mnou! Wink Sami můžete vidět, jak ta fotka dopadla! d'oh! Mr. Green

Slinták Ricky ta fotka nema chybu, zacinas byt pro me mirnym favoritem. Jeste praskni ci jsou ty gumaky, kdyz to kolo neni tvoje. Predpokladam, ze k tomu kolu slouzi jako cyklisticke tretry... Wink Very Happy

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 19:44
sap napsal:
Ricky napsal:
Ale podotýkám, že to kolo není moje! Shame on You Takový šunt! Hand To jsem tehdy kradl pro busche, proto mě vyfotil, byl tam se mnou! Wink Sami můžete vidět, jak ta fotka dopadla! d'oh! Mr. Green

Slinták Ricky ta fotka nema chybu, zacinas byt pro me mirnym favoritem. Jeste praskni ci jsou ty gumaky, kdyz to kolo neni tvoje. Predpokladam, ze k tomu kolu slouzi jako cyklisticke tretry... Wink Very Happy


No ty gumáky jsou moje a jsem rád, že jsi tak bystrý a tím pádem se nemusím obhajovat sám... Applause Jasně všichni vidíte, že mi tam to kolo busch naaranžoval a ačkoliv jsem se bránil focení, přesto zneužil mého stavu a vyfotil mě! Evil or Very Mad Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 19:57
Já ti dám naaranžoval Twisted Evil A prý kradl pro busche!!! Sprostě si mi ho ukradl a eště si mi při té nehodě odřel lak!!! A aby toho nebylo málo, ještě na mě drze mával!!! Fuj, styď se Exclamation Hand
Veselé Vánoce!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 20:08
busch napsal:
Já ti dám naaranžoval Twisted Evil A prý kradl pro busche!!! Sprostě si mi ho ukradl a eště si mi při té nehodě odřel lak!!! A aby toho nebylo málo, ještě na mě drze mával!!! Fuj, styď se Exclamation Hand


O co ti jde? Shocked Já dostal za to, že ti udělám reklamu, zaplaceno... Čistě z přátelství a soucitu jsem si těch 500 Kč od tebe vzal, ale proč to děláš ty? Rolling Eyes Slinták
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 2 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna