Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vejce pro Paroubka v každém městě!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 27. květen 2009 21:04
Obrázek
 
ta babka dole levym rohu mě pobavila.. Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 04:56
Thompson napsal:
ee, To nejsou dementi, Paroubkovi to v Práglu pěkně natřeli.Praha je jedinné centrum demokracie u nás! Very Happy


pokud se zlodějině a diskriminci říká demokracie, tak ano

jinak jsem pro to, aby se z házení vajíček (nejlépe pukavců) stal legální způsob vyjádření občanů nesouhlasu s politiky. takový topol, bém a čuňas by jistě měli velkou spotřebu mýdla a pracích prášků... Laughing Laughing Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 07:22
v brně to bude určitě probíhat podobně. Smile
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 09:53
Co máš pořád proti Topolánkovi? ČSSD byla ve vládě dvě volební období a měla relativně silný mandát, aby prosadila lepší zákonné podmínky proti klientelismu (hlavně zveřejňování veřejných zakázek včetně výsledků výběrových řízení) a nic neudělala. ODS potřebné změny slibovala, ale byla jenom jedním z členů koalice, jejíž vláda měla slabý mandát a ještě zkrácený. Dneska se můžeme jenom dohadovat, kolik předvolebních slibů by splnila, kdyby k tomu měla prostor.
Nechci se ODS nijak zastávat, ale co se děje, se na ni házet nedá. ODS nekrade (dokonce ani přímo ten Topolánek ne), kradou konkrétní lidi. A vyžírkové a kariéristi se cpou do všech stran, ve kterých mají šanci se dostat ke korytu, kde sežerou všechno, co jim zákony dovolí.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 10:29
Je to jasný důkaz fašizace pravice u nás. Děsí mě postoj policie, která místo aby konala, jenom přihlíží. Na plzeňsku už byli zmláceni dva volební manažeři ČSSD.
Jestli se někdo takového chování zastává, je stejně vinen jako ti, kteří ho konají. Svěčí to něco o vychování a inteligenci.

Hajtla!
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 10:49
Quab: Slyšel jsi, co Paroubek na těch mítincích říká? Mám na mysli běžný projev, ne to, co teď říká o útočnících. Souhlasíš s tím? Nemá právo člověk, který s tím nesouhlasí, dát to nějak najevo? Transparenty mu zabaví a roztrhají, i hloupý leták Paroubka urazí, aniž by ho četl.
Možná řekneš hlasovat ve volbách, jenže když pak opozice udělá všechno proto, aby výsledek voleb neplatil celé volební období, je to taky k ničemu.
Říkám to nerad, ale vejce mi přijde sice na hraně, ale pořád ještě jako nenásilný projev nesouhlasu. Že byli zmláceni (pokud opravdu byli) manažeři ČSSD, je to už lumpárna, kterou pochopitelně nemůže nikdo schvalovat. Že podobným útočníkům může dodat odvahy i házení vajíčky se nedá vyloučit. To je pravda.

Edit: a "fašizace pravice"? Prosím Tě... Nesouhlasím ani s jedním z těch slov. Není to fašizace a nemusí jít o pravici. Prý jde hodně o lidi z Czechteku a těm nejde o pravici, ani levici.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 13:02
Rolling Eyes škoda vajíček, je to dětinské a nevhodné, nemám ráda Paroubka ale svým způsobem mi ho bylo docela líto jak tam stál a všude na xichtě měl rozblemcaná vajíčka, to by se asi nelíbilo nikomu z nás, skořápka je někdy dost tvrdá a dostat do xichtu vejcem určitě není moc příjemné. Chovejme se jako lidi, když už se oni chovají jako zvěř.
Hey, hey apple!

Obrázek

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 13:27
Je mi úplně jedno co říká, pokud to není protiprávní.

Člověk co s ním nesouhlasí, to může dát najevo, ale ne na mítincích ČSSD. Ať si vezme transparenty a jde si křičet do parku. Na to má plné právo. Když s tím přijde na mítink, měla by ho okamžitě sebrat policie.

Taky bych ti to vajíčko hodil do xichtu, abys věděl, co je to nenásilný protest, ale neudělám to, protože nejsem jako ty.

Ano je to fašizace, je to samé co dělali fašisti ve Španělsku, Německu, Itálii. Je to samé, co dělá Lukašenko v Bělorusku.
Sociální demokracie je tu už 130 let, za tu dobu bojovala s fašismem, komunismem a bude bojovat i s idiotismem. Má mé plné sympatie.
Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 13:35
Tak mi řekněte, jak vyjádřit jinak názor, takovým s prominutím hajzlům?Navíc nevím, co tu říkate o fašistických praktikách Rolling Eyes je to normální forma nesouhlasu, navíc, co to mění na věci, že ti studenti nezažili tu dobu?Díky komu se tu změnil režim, hm?Stejně to ještě bude trvat min. 30 let než se u nás změní snad režim Rolling Eyes , kdo se hlavně zastával Paroubka?Důchodci, protože jim dá víc peněz a to se jim líbí, přitom na mladší generaci nemyslí a sexy mozek státní dluh pravdu nezaplatí.Největší sranda je v maďarsku, tam velice chtěli levice, ta skvěle stát zadlužila stát a co se děje?Najednou chtějí extrémní pravici a takovým lidem bych na*ral ať se pěkně vyválejí ve svých s*ačkách!
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 13:52
házet vájíčka po lidech je špatné, áááno?

Je mi jedno, co kdo říká, ale házet po něm rajčata nebo vajíčka není nic dobrého (p. s. skořápka může zranit). Rozhodně to není nenásilná forma protestu. Kdyby se ti debílci, co to hází, raději starali, jak zabránit tomu, aby lidé ČSSD nemuseli volit. A navíc by měli potom zaplatit čistírnu.

Důchodci, státní zaměstnanci (a to nemyslím úředníky, co jen sedí a nic nedělají, ale lidi i třeba s několika VŠ - lékaře, učitele), co mají po x letech praxe stejný plat jako dělníci ve škodovce a modrá vláda jim potom nezvedne plat ani o inflaci. To je podle mě humus. Dokud si toho nevšimnou, tak to tak bude pokračovat dál.

A umí jen křičet o trestu za úspěch v případě progresivnímu zdanění - teď je tu dokonce degresivní zdanění kvůli stropům na odvody (ano, počítali jsme to ve škole). Přitom progresivní zdanění (neříkám skok 10, 50, 90) docela normální způsob financování rozpočtu ve většině evropských zemí. Zřejmě dáno revolucemi. To už můžeme zavést jednotný daňový poplatek jako ve středověku. Každý zaplatí 10.000 na daních a jde se dál. Přece, abych platil 10% z 50000 stejně jako někdo 10% z 20000 je trest za úspěch.

Je mi z těch keců už zle.
NoArtist / NoName
Příspěvek upravil 2× Elephant, naposledy čt 28. květen 2009 14:02.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 2 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna