Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zase volby

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 19. říjen 2013 23:53
Můžeš si dát facku levicí Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 20. říjen 2013 12:09
Já ani nevím, kdo tam všechno je Mr. Green jesi je tam nějaká romská iniciativa, tak je zvolím! Určitě slibují 100% zaměstnanost a tu já chcu Magor
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 20. říjen 2013 14:13
Já myslel, že slibují, že nebudete muset dělat a že vám zvýší dávky... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 22. říjen 2013 10:52
Helé, koho mám volit?
Trotly, co tam jsou, nechci, Babiše nechci, Okamuru nechci, Zemanovce taky ne, Bobošíkovou taky ne..... Takže mám to hodit Pirátům nebo Svobodným? Piráti jsou blbouni, ale možná by byli v parlamentu zajímavé oživení. Svobodní se snaží působit vážněji, ale ve výsledku mi přijdou jako zrovna takoví blbouni, jen s nějakýma odlišnostma v programu. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 22. říjen 2013 11:17
Přesně takhle to vidím taky... Jediní, o kom přemýšlím, že bych je šel volit jsou Piráti nebo Svobodní... Na obou stranách mi ale vadí spousta věcí... Zatím nevím, pro koho se rozhodnu... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 23. říjen 2013 17:45

(Otevřít a přehrát na YouTube)
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 25. říjen 2013 07:49
Probral jsem volební lístky a vyházel ty, které nechci. Zbylo mi pár stran, které mi nevadí nebo o nich nic nevím...
Piráti, Svobodní - už jsem se vyjadřoval, těžko se rozhodnout
Změna - chtěl jsem si pročíst jejich volební program, ale mají tam nějaké slinty, jak chtějí všechno lepší, takže vyřazeno.
Koruna Česká - výhoda by byla v tom, že kdybychom se stali královstvím, tak aspoň nebudeme mít hlavu státu ožralýho burana. Smile Ale volit je teď nebudu.

Já vlastně taky taktizuju, jenom ne tím dementním způsobem, že "tihle malí se stejně nedostanou, tak to hodím KSČM", ale o něco míň dementním způsobem "tihle by se mohli dostat, tak je podpořím a třeba se přes těch 5 % přehoupnou."

A upřímně, udělalo by mi radost, kdyby se dostali i Piráti i Svobodní. Sice se jejich příznivci moc nemusí, ale jsou to zajímavé strany a bylo by zajímavé je v parlamentu sledovat.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 25. říjen 2013 09:06
Hele, a kdo by jako měl být králem? Kdybychom si prvního krále zvolili, tak by to zase mohl být ožralej buran... výhodou je, že až by zemřel, měli bychom královnu... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 25. říjen 2013 09:33
Myslím, že jsem někde slyšel, že by to navázali na nějaké dědice Habsburků, nebo někoho takového, co má starší panovníky v rodokmenu a zároveň má českou národnost.
Nevím, nechce se mi to hledat, když je nevolím. Mr. Green
Ale je jasný, že kdyby to volili lidi, tak by to nedopadlo dobře. Smile Ono selskýmu rozumu přijde, že co vyberou lidi, to bude lepší, ale tak to v ČR moc nefunguje. Smile Vždyť na prezidenta byli lepší kandidáti (neříkám, že dokonalí) než Zeman a Schwarzenberg a jak to dopadlo...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 25. říjen 2013 13:16
Já jsem se rozhodl pro Piráty. Je mi sympatický, že je nikam nezvou Mr. Green a když jsem si pouštěl nějaké rozhovory s Bartošem, tak mi to dávalo celkem smysl.

Stejně zas každej hňup bude volit ČSSD (a vyhrajou...), protože jsou nasraní na ODS a TOP a až nás stačijou za ty 4 roky nasrat, tak zas všeci budou volit ODS a TOP. Je to pořád stejné. Každý volá po změně a nových lidech, ale u voleb pro to nic neudělá.
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 24 z 31




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna