Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nostalgia

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK

Nostalgia

Zasláno: čt 22. březen 2007 22:55
Sem píšte všetko, čo vás napadne, čo vám chýba.
Mňa táto téma napadla hlavne preto, že som si prezeral toto fórum, pozrel sa na aktuálne prehliadajúcich a uvidel tam Krokodýla. Vtedy som si spomenul na staré dobré časy na SM, keď bol este siemens v rozkvete, človeku to aj dosť chýba. Crying or Very sad
Na počiatku bola prázdna množina.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 23. březen 2007 09:17
Nejsem zastáncem "starých" časů, ale chybí mi taková ta pomalejší a klidnější doba, kdy jsme i více drželi pohromadě. NECHCI bývalý režim, ale ten méně uštvaný styl života bez mobilů! No a ti kdo mi chybí tak se již nemohou vrátit, takže taky nemá smysl to řešit! No a ta co žije je již zadaná! Sakra proč máme někdy vzpomínky! Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 19. říjen 2008 22:41
Hrál jsem si s generátorem topiců a rozesmutnil jsem je. Schází mi ty časy, kdy VSN měla asi půl roku, lidi sem chodili rádi, bylo si o čem povídat, byla tu sranda, nový příspěvky... Chodili sem tací jako třeba Mark Pawl, Ricky, jarďas, Szkepek, borix, sidbin, Bugi, Norton, manas... no prostě všichni z VyHozených, ale i ti, kteří se nepřihlásili, organizovali to... Bylo to moc fajn...
Škoda, že už je tohle pryč a poslední pokus, jak VSN trochu oživit (povolení přístupu ženským) spíš některý přispěvatele odradil... Crying or Very sad
Kdepak jsou ty časy, kdy jsem se těšil domů, až se mrknu na Vé-eS-eNko... Teď už to beru jenom jako takovou rutinu: kliknout na ikonu VSN, vidět, že nejsou žádný nový příspěvky, kliknout na další...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 11:27
jo jo, je to přesně tak ...
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 17:03
...ked som mal BAN a prosil Romulusa, aby mi ho odobral Sad Laughing
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 17:31
ja neviem jak to tu chodivalo ., sem asik jeste moc mlady na nostalgii Rolling Eyes
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 17:37
podle mne je to i o zaměstnanosti. většina si za ten čas našla lepší práci, ale ovšem obnáší to i více času stráveného v rachotě. všimnul jsem si toho u mně, u bíta, či magora nebo makaka Sad Sad Sad
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 1. leden 2009 00:56
Myslim, že je to vhodna chviľa, aby sme si pripomenuli nostalgiu roku 2008 Think

S mojim brachom teraz spominame na všetko, konkretne za mňa su to tieto chvile:
-Zuzka
-Pariž Place Vendome
-Londyn Regents Park
-Hiro
-Štrasburg EU parlament
-Jeden letny tabor
-Oslavy mesta
-Dalši letny tabor (moje sestry)
-francuzsky existencializmus
-zlepšenie vzťahu s niektorymi ľudmi

Pôvodne som to chcel hodiť do mojho noveho topicu, ale ide mi nahrať ide prva fotka, tak neskôr Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 27. květen 2012 15:24
Teď jsem náhodou kliknul na "Mužstvo" a musel jsem zamáčknout slzu... Takovejch známejch jmen a nikdo z nich tu už nechodí...
Mrzí mě to, vzpomínám si, když jsem se začal psát, vždycky jsem se těšil, co nového si tu zase přečtu.

Ale život jde prostě dál, nedá se s tím nic dělat Smile
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna