Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Batoh/brašna na notebook - poraďte s výběrem

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK

Batoh/brašna na notebook - poraďte s výběrem

Zasláno: ne 7. říjen 2007 10:57
Jeník sice radí baťoh od ťamanů Mr. Green ale já bych fakt radši pořádnou ochranu a kualitu Mr. Green od ťamanů baťůžek mám 2 měsíce a nic těžkého v tom nenosim a už se trochu pářou ucha Mr. Green

Nejvíce mě zaujala značka Crumpler, která je sice poněkud dražší, ale např. na tenhle pěkný baťůžek má být doživotní záruka, a i když ten baťoh stojí přes 3000, nebyla by to asi špatná investice. jak se vám zdá? U nás se dá koupit např TADY

pak je zde ještě varianta brašničky přes rameno, v tom případě bych asi volila téže značku, tento model, u nás ke koupi TADY.

Jsou to sice fakt pálky, ale podle všeho (testům v Computeru celkem důveřuji) to je dobré zboží, a protože já jsem hodně opatrnej člověk a když už bych to měla někam nosit, tak to nechci cpát do ťamanskýho baťohu, kterej se za pár měsíců rozpadne. Strašně se mi na téhle značce líbí design a taky to, že součástí toho zavazadla je i takovej ten malej obal a mega kapsiček.

Prosím o nějaké rady, zkušenosti, tipy....
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 7. říjen 2007 15:24
Makavelina napsal:
...ale já bych fakt radši pořádnou ochranu a kualitu ...

Tak to zkus Durex Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: ne 7. říjen 2007 15:56
trefna odpoved Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Maki: ked na notebook,tak ta cez rameno je very good Wink len ta cena..ee Not Talking
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 7. říjen 2007 16:33
Mr. Green to Jeňa: taky od ťamanů? Mr. Green

to hanni: no asi půjdu do té cez rameno, ale ještě zkusím najít nějakou podobně qualitní za nižší cenu... Think když takhle je tak pěkná!
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: ne 7. říjen 2007 17:53
CASE LOGIC Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 8. říjen 2007 14:52
MAO ma predbehol Wink Ked chcem kvalitne puzdro alebo brasnu,kupujem zasadne CaseLogic. Pomer kvalita/cena celkom dobry a vyber obrovsky.

Arrow http://www.caselogic.com/index.cfm?sub_site_id=5

Arrow http://www.hej.sk/pocitace-pda/shop/2987/case-logic/
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 8. říjen 2007 15:49
Embarassed tak mě asi budete mít na blbca, ale ty jsou pěkně hnusné Mr. Green JÁ VÍM že vzhled toho není důležitý, ale já nechcu takovou obludu Crying or Very sad Crying or Very sad Mr. Green

edit: tak omlouvám se, tenhle je moc pěkný baťůžek nebo aj tato taštička Mr. Green děkuji
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 9. říjen 2007 12:59
To maka: Batoh je skutočne najlepšie riešenie. Viem o čom vravím, chodím tak s notebookom dennodenne a nemôžem si to vynachváliť. Problém všetkých brašien je hlavne v nepohodlnosti a zlom rozložení váhy. Notebook predsa len nieje najľahšia vec na nosenie a keď je človek vyčerpaný, tak je preňho ťažké udržať vôbec ten notebook na plece. Ďalej je brašňa nestabilná, môže sa ti ľahko stať, že sa ti zošmykne z pleca(napr. keď pôjdeš po schodoch, to sa nedávno stalo aj kámošovi). Väčšina ľudí v okolí, čo poznám a majú notebook(upozorňujem, že na intráku sú to snáď všetci Smile ) banujú, že si kúpili kedysi brašňu.

Akurát ti neodporúčam batoh od ťamana, ale nejaký v rozumnej cene(tak okolo 700-1000 korun) menej známej značky(napr. Loup - mam od nich ten batoh a drzi mi uz asi 3. alebo 4. rok bez väcsich problemov(akurat sa mi podarilo znicit par snurok, co na nom bolo, ale tie niesu potrebne k funkcnosti)).
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 9. říjen 2007 14:05
třeba takovej baťůžek by taky šel

u tašky se právě bojím toho co si napsal, a za druhé radši mít zatížená obě ramena než jen jedno a pak se svíjet bolestí Mr. Green tatík tahá ten svůj denně v tašce do ruky, což nechápu, protože je těžkej jako prase. Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 9. říjen 2007 14:48
Applause Určite neobanuješ, brašňa najskôr vymyslel nejaký blázon.
Na počiatku bola prázdna množina.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna