Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Android

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 56, 57, 58  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 4. prosinec 2016 22:11
Haha, ach Google, to je fakt skvělý user experience to odemykání telefonu se základním Androidem...

Youtube Video
Přehrát video na YouTube

(čas 0:49 - odemykání = 1. rozsvítit telefon, 2. odemknout displej tažením, 3. zadat gesto)

Proč se jako musí dělat ten druhý krok? To mi hlava nebere. Když jsem zkoušel ROMky, tak jsem myslel, že je to bug v Cyanogenmodu.

Jinak jsem tedy koukal, že neoficiální Nougat na LG G2 fičí docela svižně.
Ale asi si počkám, až nebude padat aplikace telefonu v každým druhým menu nastavení, bude fungovat Miracast... No a bez 60fps videa a s tím debilním odemykáním bych asi přežil, resp. bych nepoužíval heslo. Smile
Zasláno: st 14. prosinec 2016 12:34
Všichni s Androidem bez problémů poslední dobou?

Občas se mi poslední měsíc brutálně vybíjí telefon. O půlnoci jsem šel spát s 50 % baterie a ráno ve 4 mě probudilo pípání telefonu, že je vybitá baterie.
Největší spotřebu podle grafu mají Služby Google Play.

A Hanka si taky stěžuje na rychlé vybíjení, ale té to tedy v baterii neukazuje nic než obrazovku, systém a pohotovostní režim, tak nevím, jestli je to stejný problém a jen to nezobrazuje aplikace, nebo něco jiného.

Jinak ten problém u mě nastává náhodně. Ráno jsem mobil restartoval a od té doby ubylo jen pár procent. Po pár dnech se ale vždycky najednou začne rychle vybíjet...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 14. prosinec 2016 15:35
ja jsem to mel nekdy minuly tyden, pres noc mi zmizelo 25% no.. ale nekoukal jsem co to bylo, jen jsem to v praci vrazil na nabvijecku Mr. Green jinak me ale android leze na nervy, prijde mi to vsechno hrozne pomaly.. koupil jsem kvuli tomu novou sd kartu, nejrychlejsi co jde.. a po tydnu je to pomaly zase.. bych blil :/
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 14. prosinec 2016 16:19
Tak aspoň nejsme sami... No, asi nezbude nic jinýho než počkat na aktualizaci služeb a doufat, že to Google nedojebe ještě víc.
Podle Apkmirror mám tu poslední verzi z listopadu.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 14. prosinec 2016 19:23
Dojebaný služby Google, na mi5 mi to dělalo až do nějakýho updatu a pak OK. Na Core Primu to funguje normálně. Teoreticky, kdo máte root, tak můžete udělat downgrade přes apk a pak tam zakázat zápis a update by neměl proběhnout.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 15. prosinec 2016 08:24
Teď mají služby Play jen pár procent, ale baterka se stejně přes noc vybila z 50 %. Tak já nevím, možná je už v hajzlu baterka, přece jen mám telefon 2 roky. Nabíjim jednou za 2-3 dny, takže to vychází na nějakých 300 nabití. Nemají ty baterky vydržet v pohodě kolem 1000?
No a nebo je jenom telefon zblbnutej, protože jsem o víkendech zkoušel různé ROMky a smazaly se mu tím nějaké ty nabíjecí statistiky... Think

Obrázek

(Hmm, teď koukám, že li-pol baterky mají vydržet jen 300-400 cyklů. A G2 má li-pol Confused )

//hmm hmm, je o 3 hodiny později a z baterky od té doby ubyly jen 3 %. Snad to fakt jen blbě ukazuje. Koukal jsem na nějaké jiné telefony a nic se mi nelíbí. V10 je moc velká, G5 má tlačítka na boku a debilní oddělovací bradu...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 15. prosinec 2016 14:06
tyhle statistiky výdrže baterie všechny jen otravují, měli by je zakázat!
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/hardware/423772-apple-vyzral-na-horsi-vydrz-macbooku-pro-smazal-ukazatele-zbyvajiciho-casu.html
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 15. prosinec 2016 17:28
No to mi vysvětlete. Půlnoc až ráno - 6 hodin a 35 % v háji. Ráno až doteď - 10 hodin a ubylo 10 %

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 15. prosinec 2016 20:35
Vyměnit baterku na G2 by neměl bejt až takovej problém, byť je to pitva skoro celýho telefonu.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 15. prosinec 2016 21:15
No, všude jsou dotazy, kde sehnat baterku a výsledky jsou buď že koupená baterka je čínský fake, co vydrží míň než stará originální baterka, a nebo je to originál, ale asi z nějakého starého vyřazeného telefonu, takže je taky KO, nebo není KO, ale nová zdaleka ne...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 48 z 58




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna