Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Banky a jejich poplatky

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK

Banky a jejich poplatky

Zasláno: po 5. únor 2007 17:21
Banky sice nejsou státní úřady, ale snad mi to prominete.

K založení tohoto topicu mě inspirovala anketa na Bankovnípoplatky.com, která zveřejnila anketu o nejabsurdnějším bankovním poplatku. Předchozí, první ročník, měl docela úspěch a některé banky na něj reagovaly zrušením poplatku za zrušení účtu.

Je až s podivem, co si český zákazník nechá líbit. Za co všechno je ochoten platit bankám. Člověk jim dá vlastní peníze, aby s nimi mohli obchodovat a oni za to ještě chtějí další poplatky. My máme s manželkou momentálně 2 konta a celkové poplatky jsou cca 700,- měsíčně. Šílený.

A co vy? Jaké máte zkušenosti? Co je podle vás nejabsurdnější poplatek?

Můžete také podepsat petici.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 17:41
Já mam jedno konto a neplatim nic Slinták
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 18:36
Ja platím len raz ročne za povinný ročný výpis z účtu(asi 30 Sk).
Potom ešte prípadne za hotovostný vklad priamo na pobočke, ale to nepoužívam.
Na počiatku bola prázdna množina.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 20:51
Mám účet u GE Money! Celkem slušně mne dřou, ale nabízí účet bez poplatků!! To musím ověřit! Je to sice při přechodu z jiné banky, ale to by nebylo moc fér vůči stálým zákazníkům!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 21:45
já mám taky účet u gemb a ten účet bez poplatků stojí 119,- kč měsíčně. i tak jsem po tom hrábnul, protože jsem doposud platil kolem 160.- až 180.- kachlí měsíčně.
v ceně internetbanking, mobilbanka s 50ti sms/měsíc, libovolný počet výběrů, jeden vklad na kase a ještě další blbosti
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 12:31
Pokud chcete banku, která má ne-li nulové, tak aspoň minimální poplatky, tak se podívejte na FIO. Je to teda družsteví záložna, ale jako snad jediná banka v CZ dokáže, že když si k nim dáte peníze na běžný účet a nehýbete s něma, tak si po určité době vyberete víc, než jste vložili. U ostatních bank je to míň, míň a míň. Hned jak se vypořádám s těma svýma současnýma bankama, tak k nim přecházím. No ono to bude nějakou dobu trvat. Ale těch cca 8700,-, co bych za loňský rok ušetřil na bankovních poplatcích, mi už asi nikdo nevrátí. Sad
Edit: Tak jsem si spočítal, kolik jsme loni zaplatili našim bankám na poplatkách za 2 běžný konta co máme. Bylo to celkem 7635,- Kč. Myslím, že bych pro tuhle sumu našel jistě jiný uplatnění. d'oh!
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 14:20
Nevíte, která banka a jakej druh účtu je pro mě nejvýhodnější, když měsíčně dostávám na účet cca do 15 tisíc?
Rád bych u dotyčný banky využíval internet banking a měl tu debetní kartu, se kterou jednou za čas (1-2× za měsíc) vyberu nějakou drobnou částku (1-5 tisíc Kč).

Aby mně zase ty prachy nesebrali za ty jejich poplatky za každý uprdnutí. Teď jsem u Český Spořitelny, ale tam ještě jaksi pořád neví, že už nejsem student, a tak mám studentský konto s nízkýma poplatkama. Jenomže co jsem četl, že ČS docela zvedla poplatky za všecko možný, tak nevím, jeslti by se mi vyplatilo u ní zůstat nebo raději jít jinam...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 18:31
Slyšel jsem, že česká spořitelna je nejhorší u nás vůbec, že už jí maj prej jen důchodci Mr. Green mrkni na ČSOB, nevím jak je na tom ona, ale má ji hodně známích lidí... Taky jsem dneska četl o nějakým kontě u Komerčky, dost výhodný, ale to je myslim jen pro studenty...
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 20:32
No u ČS je výhoda asi hlavně v tom, že mají dost bankomatů skoro všude...
Mrknu na tu komerčku a možná i na ČSOB, ale teda k ČSOB mám, nevím proč, nějakej takovej odpor. A navíc nemá pobočku v Nejdku... Mr. Green
To je vlastně fakt, že o různých těch mBank, Reifeissenbank a cojávimbank asi nemá moc cenu uvažovat, protože bych kvůli nim případně musel jezdit až někam do háje, kde mají pobočku...

Jen tak mimochodem - jde s Visa Electron platit přes internet (přes paypal)? Furt někde čtu že s Electronem to nejde, ale vyhazovat prachy za něco jinýho než mi dají automaticky, se mi nechce. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 20:44
Já mám KB přes 3 roky, založila jsem si účet u KB proto, že firma kde pracuji má účet u KB a tím pádem když se posílaj vejplaty tak je mám mnohdy ještě tentýž den na účtě Mr. Green (kolegyně s ČS je má až za 2-3 dny) Mr. Green

Jinak jsem ani nikdy nepátrala po tom, co je kde výhodnější nebo levnější nebo tak, neměla jsem zatím důvod protože mi KB zatím poskytuje všechno co potřebuju..

Já mám Visu Electron a platím s ní přes Paypal už nějakou dobu naprosto v pohodě. Jen jí musíš mít pro placení přes net aktivovanou (nevím jak u jiných bank, já u KB jen musela jít na pobočku a říct co chci a paní mi to aktivovala, do týdne to pak bylo aktivní a mohla jsem platit přes net i přes PP)

A co GE? Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 21:21
Taky mám Visu Electron a placení přes paypal, moneybookers nebo třeba v Tescu uplně bez problémů. Smile Mám to u ČSOB a bez problému, měsíčně poplatek myslim 16 kaček.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 21:51
KB mají i naši a máma říkala, že sice má to konto za 50 Kč měsíčně, ale nakonec stejně platí přes stovku... Mr. Green
Koukal jsem na to, co nabízí ČS, naklikal jsem si, co bych si představoval (kartu, internetbanku, SMS...), a vyšlo to na 109 Kč měsíčně.

Na tu ČSOB teda ještě zkusim mrknout, ale tam je blbý, že na pobočku bych musel někam 20 km dycky dojet...

Mimochodem - u KB jsem se dočetl něco na ten způsob, že když platím v obchodě kartou, tak mám 5 placení měsíčně zdarma. To jako fakt nebo to je jen příklad?
http://www.sazebnik-kb.cz/cs/tipy/3.shtml
Já myslel, že placení v obchodě kartou je vždycky zadarmo (a ne jen 5x) a platí to ty obchody.
//ne, tak je to jen příklad Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 22:14
To placení v obchodech... to je teď novinka u bank.. už ty převody nebudou platit obchody jako doteď, ale Ty to budeš muset zaplatit.. takže placení kartou Tě vyjde o 2% dráž.. jako to fakt nechápu.. všude ve světě je to normální, aby se platilo kartou a zadarmo, jenom tady se bude muset platit i za tohle.. přitom je to přes kartu daleko lepší než hotovostně..

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 23:27
Wojcek napsal:
Slyšel jsem, že česká spořitelna je nejhorší u nás vůbec, že už jí maj prej jen důchodci Mr. Green mrkni na ČSOB, nevím jak je na tom ona, ale má ji hodně známích lidí... Taky jsem dneska četl o nějakým kontě u Komerčky, dost výhodný, ale to je myslim jen pro studenty...
Wojcku: důchodci a já Mr. Green protože jí vyžírám - před měsícem jsem si k nim zase došel myslím pro dvě kila za isic Angel a navíc mám to jen pět minut pěšky Magor
NoArtist / NoName

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 14. červenec 2010 07:09
KB má teď novinku v pojištění karty, nejenom že máš s kartou pojištěný i klíče a mobil (když je ztratíš současně), ale nově mají teď i pojištění zboží, které zaplatíš tou kartou, když něco koupíš, zaplatíš kartou, cestou domů se ti s tím něco stane a ten krám kde jsi to koupil ti reklamaci neuzná, tak s tím můžeš jít na banku páč to máš pojištěný... takové trochu nezvyklé a podle mě nelogické Very Happy ale třeba se někdy může hodit Very Happy
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 14. červenec 2010 15:09
osobně můžu doporučit gemb a jejich konto genius activ. stojí to sice 120,-/měs, ale v ceně je jak internet banka, tak gsm banka a výběry z vlastních bankomatů z darma. jediné poplatky navíc které platím, jsou poplatek za vklad u přepářžky. jo, to je ta pi*ovina, kterou normální člověk nepochopí Brick Wall Brick Wall . ale naštěstí to platím cca 1x/6týdnů. a je to 6,-/vklad Think
a ještě jedna dobrá věc. platby kartou jsou asi nejrychlější ze všech bank. a když ti někdo vloží peníze na účet, tak s nimi okamžitě disponuješ. některé banky si je ponechají do druhého dne Magor
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: st 14. červenec 2010 23:08
Já přemýšlel o G2 u KB, ale nevím jestli bych účet použil...
Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 15. červenec 2010 07:48
2drutek: Wow, to platíš kilo za to, co já mám za 16 korun. Mr. Green Ale tak když ti to někdo posílá z jiné banky, než kterou máš ty, tak to tam nemáš hned ten den ne? Think

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 15. červenec 2010 08:07
No já jak koukam na tu KB tak ty ceny vypadají docela dobře, ale ten ceník mají tak blbě udělanej, že nevim, jestli mu věřit.
Je tam perfekt konto za 49 Kč a u něj hvězdička, že s telefonním a internetovým bankingem za 85 Kč, ale přitom je u něj napsáno, že obojí má... tak já nevím, asi tam budu muset zajít a zeptat se... a oni mi dají leták s tím samým, co je na internetu, že to tam je napsáno Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 15. červenec 2010 15:11
pecoš: patrně to tam je ještě ten den, protože výplatu máme jako první ti, co máme gemb. ale asi to bude druhý den Think
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 22. listopad 2010 18:14
Dnes jsem zrušil účet v Český spořitelně. Paní na přepážce se tvářila, jako by jí strhli z platu zůstatek na mým účtu (jestli to fakt dělají, tak jsem si většinu peněz neměl převádět pryč) Mr. Green
Ale jinak to probíhalo asi tak, že jsem přišel, paní řekla, že mám jít k ní, tak jsem si sednul, říkám, že chci zrušit účet, dal jsem jí občanku, číslo účtu a kartu, 3 minuty něco cvakala, pak se zeptala, kam chci převést zbytek, pak vytiskla, dala podepsat, vrátila občanku... no asi za 5 minut bylo hotovo. Ani se neptala, proč ruším. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 2× jenda^^, naposledy po 22. listopad 2010 18:16.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 22. listopad 2010 18:15
V ČSOB mně minulý týden pěkně naje.ali, zato že mi poslali dopis, abych to 14 dnů vrátil dluh 1,54 Kč mně sebrali 210 Kč. Brick Wall Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 2. leden 2012 23:43
Heleďte, kde si založit účet, kterej by sloužil jenom k tomu, aby u něj byla embosovaná karta (placení přes internet) zadarmo?

Úroky jsou mi celkem jedno, ale důležitý je, aby to nechtělo nějakej minimální zůstatek, poplatky za vedení účtu atd...
Občas bych rád nějakou drobnost po internetu koupil, ale u Fio bych musel mít kartu za 25 Kč měsíčně, takže by mě většinu času stálo víc peněz, že tu kartu vůbec mam, než co bych fakt utratil Mr. Green

Ten účet bych používal tak, že bych jednou za čas poslal třeba 500 Kč a těma bych nějakej čas cáloval třeba v Android Marketu aplikace, platil rapidshary atd...

Zatím koukám po takových jako Zuno nebo mBank, ale moc se neorientuju. A taky bych byl rád, kdyby za to placení nebyly taky moc vysoký poplatky (moc v těch cenících nechápu, jestli při placení kartou platí i např poplatek za platbu do zahraničí 180 CZK) Mr. Green

//Fíííjo Mr. Green Zeptal jsem se na Superfóru/Finexpert a tam jsou tak ochotný lidi, kteří opravdu diskutují. To jsem už dlouho neviděl a na Superfóru ani nečekal! Shocked (Spíš jsem čekal diskutéry jako jinde "ty vole, 25 Kč měsíčně tě přece neožebračí socko")
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: so 7. leden 2012 19:58
A na co jsi prisel, taky bych to uvital, jistota je jistota
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 7. leden 2012 20:40
Nakonec jsem se rozhodoval mezi Zuno a AXA Bank a včera jsem nakonec poslal smlouvu k Axa.
Zuno má nejspíš lepší internetbanking a AXA má zase o pár procent lepší kurzy pro placení v cizích měnách.
Ještě je možnost mBank, ale ta má kurzy prý daleko nejhorší.

Ale je to fakt jen k tomu, co jsem popsal. Asi bych na těhle účtech nechtěl mít normální účet na vejplatu. S tím jsem spokojenej u Fio, kde nemam skoro žádný poplatky.
Zasláno: st 11. leden 2012 18:10
V pátek odpoledne jsem poslal poštou do Axa smlouvu a další papíry, co chtěli, a dneska (3. pracovní den po odeslání!!!) přišla od nich smlouva s jejich podpisem a přihlašovací údaje k účtu. To byla rychlost, hlavně od Český pošty bych to nečekal. Smile

Teď jsem tam ještě poslal peníze (první převod ze zvolenýho účtu účet v Axa aktivuje a pro vydání karty je třeba mít na účtě min. 2000 Kč), tak jsem zvědav, za jak dlouho ten převod dorazí a za jak dlouho pak dojde ta karta. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 12. leden 2012 11:53
já mět společnost, která vydělává na tom, čím víc klientů má, tak se taky setsakra snažím Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 12. leden 2012 11:55
Co jsem si četl na FinExpertu, tak před rokem, kdy začínali, jim to trvalo třeba měsíc nebo i dva Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 08:22
Mám takovou zákeřnou otázku: Který účet je nejvýhodnější?
Chci si založit studentský účet, kde toho bude co nejvíc zadarmo. Zatím mi vychází nejlíp mBanka a ČSOB studentský účet...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 09:09
Za ČSOB Studentský účet se něco platí, nebo ne? Nebo minimálně budou chtít platit, až přestaneš být studentem... Bez poplatků jsou takový ty mBank, Zuno, Fio, AXA...
S mBank ani Zuno nemám zkušenost.
Ale Fio mi na normální užívání stačí a funguju zadarmo. Problém by mohl být akorát s tím, že výběr z bankomatu je s novou kartou myslím za 30 Kč. Zadarmo je několik výběrů měsíčně přímo z bankomatů Fio/Pharro, který nejsou úplně všude (na webu Fio je mapa, na Android je aplikace, která je online umí hledat).
No a AXA je na tom dost podobně, ale nemá ty vlastní bankomaty. Axu mám jen proto, že má internetovou kartu, takže ji používám jen na placení v Google Play, PayPal apod.
U mBank a Zuno to je imho úplně stejně (normální věci bez poplatků, za výběr z cizího bankomatu pěkná pálka a vlastní bankomaty nejsou), uvažoval jsem nad nimi když jsem zařizoval tu internetovou kartu, ale AXA měla výhodnější převodní kurz, což bylo vlastně jediný, co bylo pro tu potřebu jiný.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 09:31
Ideální by bylo, abych mohl vybírat kdekoliv a neřešit to... Jenže chtít za ten výběr 30kč, to se zbláznili.
U ČSOB by měl být studentský tarif zadarmo, co bude potom, mě až tak nezajímá, přejít jinam můžu vždycky. Ale teda žádnej ceník tam nevidím, by mě docela zajímalo, co stojí výběry.
mKonto vypadá výhodněji, se mi to zamlouvá čím dál víc
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 10:39
Koukám, že mKonto má 3 výběry z bankomatu za 9 Kč, když se na účtu jinak nehejbou peníze. To je docela slušný.

V ČSOB jsem našel tenhle ceník, ale nikde tam nevidím tu kartu Student. A ty normální jsou teda drahý jak prase Shocked
http://www.csob.cz/cz/Csob/Sazebniky/Stranky/Sazebnik-pro-fyzicke-osoby-obcany.aspx#konta
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 16:06
ČSOB chce 35kč za výběr z bankomatu + 1.5% z částky.
Ale zas mBanka nemá nikde bankomaty...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 16:35
No ono je všude něco a každá banka má svá plus a mínus. Leta letoucí mám účet u GE a jsem celkem spkojen. KB,Spřka a ČSOB v jednom srovnání vycházeli nejhůře. Stačilo mi když jsem účet rušil v KB tak to byl opruz a ještě mne to přišlo draho, neb ten "odborník" byl totální blb a platil jsem co jsem nemusel, pak se jen usmál a že to nevěděl a nic, ani omluva. Thumb down! Thumb down! Thumb down!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 19:17
LivArt: já jsem ten ceník tak moc nezkoumal, ale není ta cena u mBanky ze všech bankomatů? a ČSOB bude mít takovou pálku na cizí, ale z vlastních to bude levnější, nebo ne?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 19:32
Jenda: nvm, nějak mi to není jasný. Zítra se jdu do čsob poptat...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 1. září 2012 14:42
mám to jako beat u ge. je todocela drahé, ale s kartou bene+ se mi nějaké prachy vrací zpátky, takže mě to měsíčně vychází na nějakých 30 kč. ale poslední tři měsíce s tou kartou mám problém při placení v zahraničí. když jsem to asi po třetí řešil v bance, tak mi normálně na drzačku řekli, že tu kartu v zahraničí nemám používat. při tom je te mezinárodní platebka Brick Wall Brick Wall
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 7. září 2012 11:42
Tak ode dneška mám ČSOB. Teď je u nich akce, že pokud si založíte studentský účet, můžete si na platební kartu dát svůj obrázek... Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 7. září 2012 17:58
Svůj obrázek na kartě? Něco jak když měl Einex na ploše svůj obrázek? Slinták Magor
Obrázek
 
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 7. září 2012 19:00
Kéž by bylo vidět víc jeho hrudníčku Slinták
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 23. duben 2013 16:59
Fio banka mě docela překvapila. Sice vynucují změnu karty na tu jejich novou, ale dostanu ji s podmínkami, jaké má ta stará (do doby, než by stará propadla, takže to vyjde nastejno jako bych neměnil) - to se hodí, protože nemáme ve městě bankomat Fio, ale jen ČSOB, a s novými podmínkami je výběr ze všech cizích bankomatů za 30 Kč, se starými je ČSOB za 6,-.
A výměna je zdarma, neplatím žádný měsíční poplatky... Jen ty úroky by nemuseli každou chvíli snižovat. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 7. květen 2013 22:34
Airbank potěšila, za 3 dny založený účet komplet přes net, za pár dní došla karta...uvidíme jak bude dál fungovat.
Veselé Vánoce!

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 11. únor 2014 15:25
Poraďte, kde si nejlíp zařídit účet.
Tak aby mě to měsíčně stálo naprosté minimum nebo nic. Abych měl platební kartu.
Jsem student, ale už jen rok.
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 11. únor 2014 18:17
Kartu ti dají dneska snad všude. Bez poplatků jsou Fio, mBank nebo třeba Zuno (existuje ještě?). Osobně mám Fio a jsem spokojený, ale to bych byl asi kdekoliv, kde nemají poplatky, protože od nich jinak vcelku nic nechci. Smile

U Fio je z části výhoda a z části nevýhoda v tom, že mají vlastní bankomaty, ve kterých máš měsíčně asi 5 výběrů zdarma. Ale ty nejsou zdaleka všude, i když se postupně jejich počty docela zvyšují. Z cizích bankomatů máš pak výběr asi za 30 Kč, což není nic moc cena.
Ti další nemají vlastní bankomaty, takže vybíráš vždycky z cizích, ale zas ten výběr z cizího pak není taková pálka - tedy aspoň u mBanky, jestli se nepletu, platíš za výběr 9 Kč a když v měsíci zaplatíš kartou "v obchodech" přes 2000 Kč, tak je jeden výběr zdarma (za víc utrácení je víc bezplatných výběrů, myslím, že max. 3). Snad jsem ty čísla trefil správně a něco v poslední době neměnili.
U Zuno nemám žádnou zkušenost.
Možná jsou ještě nějaké banky bez poplatků, ale moc se v tom neorientuju.

Doporučuju mrknout do fóra na FinExpert a kdyžtak se třeba na nějaké upřesnění přeptat i tam. Když jsem tam byl naposledy, tak mně tamní lidi přišli velice milí a znalí. (Z jiných fór jsem zvyklý, že se slušně zeptám, a buď nikdo neodpoví, nebo se většina tváří jako bych byl pitomec, co tomu nerozumí, takže do toho nemá co hrabat, nebo tomu hovno rozumí a radí blbosti.)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 11. únor 2014 22:28
Já to právěže chcu využít jen na měsíční platby, kdybych pronajímal garáž a taky abych si mohl kupovat letenky. Bylo by tam pořád jen minimum peněz. Ty výběry u Fio pro mě nejsou problém, v Brně se určitě něco najde. Na nic jinýho bych to asi nevyužil.
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 11. únor 2014 22:55
Wojcek: Zkus se podívat na čsob studentský účet. Tam se potvrzuje studium jen při zakládání a v 21 letech, do 26 pak máš ten účet zadarmo.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 12. únor 2014 00:25
Jak dneska vlastně vypadají ty studenský účty? Je to vůbec k něčemu? Pamatuju, že když jsem asi v 16 zakládal studenstkej účet (tenkrát ještě nízkonákladový banky nebyly), tak všude (ČS, ČSOB, KB...) byly ty studenský účty sice míň naprd než normální účty, ale i tak to bylo horší, než to, co mám teď u Fio jako běžný účet.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 12. únor 2014 00:38
Já s tím nemám vůbec žádnej problém.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 12. únor 2014 13:47
Na ČSOB jsem koukal, je to snad dokonce do 30 let. Ale nikde se nedá pořádně dočíst, kolik jim budu měsíčně platit za vedení nebo já nevim za co všechno se platí. Jen je že všechno zdarma a sluníčkový Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 12. únor 2014 21:36
Já neplatím nic, co se týče vedení účtu a platební karty. A výběry ve vlastních bankomatech jsou taky zdarma. Vklady taky. Jedině snad převod, ale ten stejně jako u běžnýho účtu.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 12. únor 2014 21:49
Hehe, platit za převod, to je lama. Magor Ale u ČS to mají líp, tam ti strhnou za převod a pak strhnou ještě 2 Kč za to, že ti strhnuli. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 12. únor 2014 22:06
Za převod jen do cizí banky. Ale je možný, že taky ne, ještě jsem to nepoužil.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 20. únor 2014 00:44
Ano, spořka jsou opravdu experti, účtují poplatek za to, že si strhnou poplatek za vedení hypotéky. Aneb poplatek za poplatek Zvracím
Veselé Vánoce!

p!p# (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: so 22. únor 2014 14:18
Přemýšlím, že bych si na placení přes net a tak pořídil účet u mBank... Teďka nabízejí až 1000 Kč pro nové klienty (s tím, že já bych dostal jen 600,- protože půjčku nechci)... Máte s mBank nějaké zkušenosti? Smile

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 24. únor 2014 20:50
Nikdo nic? Very Happy No nevím... mBank na mě působí prostě nějak... polsky... Very Happy a asi tomu ani nepomáhá ten polák na motokole, kterého mají na hlavní stránce... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 24. únor 2014 22:12
Založení tě nic nestojí, navíc máš pobočku rovnou u vás, tak to prostě zkus. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 24. únor 2014 22:43
Si to založ jako já tenkrát AXA Bank. Měl jsem účet a na něm maximálně kolem 2000 Kč, abych mohl platit kartou. Akorát, že já tam případně ty peníze posílal bez poplatku, protože jsem neměl druhej účet u ČSOB. Laughing
MBank jsem před nějakou dobou zařizoval Hance jako první banku a je asi vcelku spokojená, naučila se platit s kartou, teď o víkendu jsem ji naučil platit kartou po internetu... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 8. duben 2014 21:07
Tak už jsem nějaký ten týden klientem mBank... Very Happy
Jendo, taky má Handa tu jejich platební kartu tak strašně měkkou? Mě to přijde, že to nic nevydrží a celkem bych se bál to nosit pořád v peněžence... Very Happy Zdá se mi, že zrovna na tomhle by šetřit nemuseli... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 8. duben 2014 21:25
Hanka napsal:
Ne, platební kartu nemám měkkou Smile Prostě normální karta ... Nosím jí v peněžence přes rok a je pořád jako nová.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 8. duben 2014 22:02
Hmm... asi to za ten rok změnili... Prostě přijde mi, že ji mám z měkčího plastu, než jsou jiné karty... tahle jde ohnout skoro do pravého úhlu... Very Happy (to jsem teda nezkoušel, ale o 30° ji ohnu v pohodě Mr. Green )
I když zase na druhou stranu takhle bude těžší ji zlomit.... Smile

P.S. Jaktože Handa píše z tvého účtu? Ty jsi ji tu ještě neregistroval? Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek
Příspěvek upravil 1× p!p@, naposledy út 8. duben 2014 22:05.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 8. duben 2014 22:03
Napsala mi to na ICQ. Asi nechce psát osobně na fórum plný úchylů. Zřejmě jí stačilo, že odsud poznala jirkucv Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 9. duben 2014 08:10
Platebku mám taky normální, ohýbat jsem ji nezkoušel. Ale řidičák jde ohnout konci k sobě... Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. duben 2014 08:16
Takže jsme se plynule dostali k tomu, že jsou teď i šmejdské řidičáky. Můj je dokonce ještě o nějakou desetinku mm silnější než karta od Fio. A kartička pojištěnce je taky taková. Ohýbat k sobě bych to nezkoušel. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 9. duben 2014 08:17
Kartička pojištěnce ohnout nejde, popraská a rozpadne se.. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 9. duben 2014 11:11
o řidičáku mi ani nemluvte... Hand ten jde ohýbat jak platební karta mBanky a to proto, protože má snad třetinovou tloušťku oproti jiným kartám... navíc je to tvrdý plast, takže zlomení je mnohem jednodušší... Rolling Eyes U nízkonákladové banky to chápu, ale u dokladu od našeho státu? Kdyby alespoň byl taky nízkonákladový a nemusely se platit poplatky za vedení života v tomhle státě... Mr. Green Twisted Evil
Zasláno: st 17. prosinec 2014 12:19
super... mBank zavádí od 1. března poplatek 30 Kč měsíčně za vedení platební karty, pokud platby tou kartou nejsou vyšší jak 500 Kč měsíčně... hmm... nasrat...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 17. prosinec 2014 15:21
Taky by mě to nasralo, mít mBank. Ne, že bych kartou za měsíc nezaplatil 500,-, ale stejně je to pěkně blbej poplatek. Doufám, že Fio nevymyslí nějakou podobnou volovinu.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 17. prosinec 2014 17:47
jako přemýšlím o změně banky... asi nejsem zákazník, o kterého nemá mbank zájem... některé měsíce mám platby menší jak 500, tak by mě to nakonec vyšlo draho...
Zasláno: po 29. prosinec 2014 22:44
hele, nevíte někdo jestli se dá uskutečnit platba v měně, kterou banka nenabízí v podávání platebního příkazu v internetovém bankovnictví?
(jako tady Obrázek
Potřebuju zaplatit ubytování v Turecku (nejedu tam na dovolenou, ale na vědeckovýkumnou stáž Very Happy ) a oni to chtějí v Tureckých Lirách a ani mbank a ani fio (které jsem si taky pořídil Very Happy ) tam tu možnost nemají... Navíc jsou to dementi, chtějí to zaplatit do 5. ledna a napsali mi to až teď a to si asi tak rychle v tuhle dobu účet u jiné banky nezařídím... Very Happy (což je taky blbost, že... Very Happy ) Posílat jim to v korunách je asi blbost, protože nevím jaký kurz bude jejich banka mít... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 30. prosinec 2014 13:57
A jak to platili ostatní? To ten hotel neumí eura? Nebo zaplatit kartou?
Tak si místo toho asi radši kup stan. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 30. prosinec 2014 16:17
Kámoš má českou spořitelnu nebo co a ta umí i turecké liry, tak to kdyžtak pošlu jemu a on mi to zaplatí... ne, eura ani platbu kartou neumí, chtějí převod v tureckých lirách, poslali mi čísla účtu (nějakej IBAN a SWIFT code)... hold Turecko... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 30. prosinec 2014 17:09
Pošli jim to přes Transferwise, převod sice trvá asi 5 dní, ale možeš poslat cokoliv kamkoliv Very Happy
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 30. prosinec 2014 22:04
Wow, tahle služba vypadá hodně dobře... Smile Máš to vyzkoušené? Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 31. prosinec 2014 12:52
Já osobně to mám vyzkoušené 2x, vždycky bez problému. Kámoš mi ze svýho anglickýho účtu (HSBC) převáděl libry na koruny na můj českej účet (ČSOB) a vždycky bez problému. Kurz taky perfektní, takže spokojenost. A kámoši z UK si přes tohle posílají peníze do ČR pořád. Je tam jen nějakej drobnej poplatek, ale ten se myslím při prvním použití transferwise neplatí Smile
Já to můžu jenom doporučit!
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2015 23:18
super, vyzkouším... Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 11. březen 2015 23:29
No, nakonec to za mě tenkrát zaplatil kámoš, kterej má Era... akorát jsme na poplatkách zaplatili rovných 1000 Kč... docela zlodějina... příště určitě využiju ten transferwise...

No teď jsem kupoval letenky přes net a Turkish Airlines si účtovali poplatek 230 Kč za platbu kartou... Mad

Každopádně jsem to platil kartou Fio, protože mbank má smůlu - kartu jsem zrušil kvůli tomu jejich poplatku... tenhle měsíc jsem sice utratil pětimístnou částku, ale jiné měsíce mám třeba nulu... a taky jde o princip...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 12:20
Já tedy teď odcházím taky asi po 9 letech od ČS a jdu k Equa bank, nejsem nějak náročnej klient.. Takže mi v podstatě stačí to, co tam je. Vše zadarmo.. Very Happy Tak nějak nic od nich nečekám. Potřebuji jen, aby mi tam chodila výplata, občas si vyberu, takže nemusím řešit bankomat a internet banking. Co můžu, tak stejně platím kartou Smile

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 24. duben 2015 17:55
viděl jsem, že jenda psal v topicu o GTA o kurzu fio banky... osobně si nemůžu stéžovat... Smile hotovost, co mám v peněžence je bohužel ta nejdražší... Sad
kurz ve směnárně v Olomouci 1 TRY = 12,35 Kč
střední kurz podle ČNB 1 TRY = 9, 421 Kč
reálný kurz FIO při platbě kartou spočítaný z toho, co mi strhli 1 TRY = 9,51 Kč Smile

přijde mi, že mBank měla kurzy horší...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 24. duben 2015 19:03
Když jsem před pár lety sháněl účet bez poplatků, kde bych dostal kartu s možností placení přes internet (tenkrát Fio ještě měli bezplatně jen karty od ČSOB, kde internetově platit nešlo), tak mi na Finexpertu na můj dotaz, jestli mBank nebo Zuno řekli, že mBank má ty kurzy jedny z nejhorších.
No a když pak končila Axa, která měla kurzy nejlepší, tak jsem narychlo koukal, jak jsou na tom kurzy u různých bank a Fio byla tuším na druhým místě o pár promilí, takže jsem zůstal zas jen u jedné banky. Smile

Moucho, jakou má výhodu ta Equa oproti třeba Fio nebo Zuno, že ses pro ní rozhodl?
Tuším, že jsem na ní kdysi taky koukal, ale zarazila mě tam podmínka, že se musí měsíčně připsat nějaký peníze, aby to bylo zadarmo, tak to mě odradilo od dalšího zkoumání.
A nebo to byla nějaká jiná banka s divným názevm Laughing
Fph! Magor
 
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 25. duben 2015 09:32
Za měsíc přestanu bejt studentem, takže odcházím od ČSOB kde je studentskej zadarmo a rozmýšlím, kam jít, ale asi zatím taky k Fio Think
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 25. duben 2015 12:16
Jestli jsi v 21 doložil, že jsi student, tak máš do 25 let čas.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 25. duben 2015 17:05
Mám 25 Mr. Green ale když doložím ve 26, že jsem student, tak to prodlužujou do 30, ale to už studentem nebudu...
Ale já stejně v červnu odlítám do Anglie na neurčito, takže možná nebudu zakládat žádnej, nevim
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 26. duben 2015 16:53
jenda^^ napsal:

Moucho, jakou má výhodu ta Equa oproti třeba Fio nebo Zuno, že ses pro ní rozhodl?
Tuším, že jsem na ní kdysi taky koukal, ale zarazila mě tam podmínka, že se musí měsíčně připsat nějaký peníze, aby to bylo zadarmo, tak to mě odradilo od dalšího zkoumání.
A nebo to byla nějaká jiná banka s divným názevm Laughing


Joo.. to bylo asi dřív, tuším, že tam musel být příjem nebo obrat ve výši 10 tisíc měsíčně, ale to už tam taky není.. A i kdyby, kdo z pracujících nemá měsíčně obrat 10 tisíc na účtě.. Smile
Oni ty účty budou asi dosti podobný, tak jestli Tě tam asi vyloženě něco neprudí, tak bych neodcházel Smile
Na měšec.cz je dobrý srovnávač ..
http://www.mesec.cz/produkty/osobni-ucty/porovnani/?vybrane%5B0%5D=2598&vybrane%5B1%5D=1676

Já to bral tak nějak kvůli velký svobodě, že když 2x za měsíc potřebuji vybrat peníze, tak si prostě jen najdu nejbližší bankomat Smile A taky, že v zahraničí je za výběr je 9 korun z kteréhokoliv bankomatu Smile

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 16. květen 2017 23:09
Chceme si se ženou zařídit společný účet... Prostě účet s dvěma disponenty... A aby to bylo pokud možno bez poplatků a byly k tomu dvě karty... Moje žena nechce, aby to bylo u Fio, protože to má jen jeden design karty a tak by si tuhle společnou kartu pletla se svou kartou... Mr. Green

a nebo jinak... jak to řešíte vy? Máme se na nějaké společné účty vykašlat? Jsem otevřený všemu... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 17. květen 2017 07:15
Tak ať si na jednu nakreslí lihovkou nějaký obrázek. Nebo nalepí samolepku. Laughing
Rodiče měli kdysi dvě karty i u komerčky, takže to jde asi všude možně, ale kde to je bez poplatků, to fakt netuším. Není to s poplatkem i u té Fio? (Nebo je s poplatkem jen jeden disponent + 2 karty?)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 17. květen 2017 19:35
Kdyz jsem to kdysi resil u fio tak za to chteli prachy navic. Ja mam ted Csob Premium kde je vsechno mozne zadarmo pokud splnis nejake podminky, a tam to jde zdarma.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 22. květen 2017 17:50
hm... podmínky jsou nanic... nechci se stresovat jestli zrovna touhle kartou zaplatím x tisíc abych ji měl zdarma... proto jsem si ji zrušil u mbank... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 22. květen 2017 21:19
O jakych podminkach mluvis? Ja nevim o zadne, pokud mas to konto tak to ma byt zdarma, bez dalsich podminek.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 23. květen 2017 12:56
No u toho tvého účtu nevím.. ale některé banky to tak měly... a ty jsi psal "pokud splnis nejake podminky"
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 23. květen 2017 14:22
No jak rikam, ucet ma nejake (velice snadno dohledatelne) podminky, ale v ramci toho uctu je ta druha karta zdarma. Zadne dalsi podminky.

Asi nejrealnejsi podminka je mit mesicne na uctu prijem 50 000,- nebo mit vetsi hypoteku
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 26. květen 2017 01:03
no... nejsem milionář jako ty, tak nic... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 26. květen 2017 09:01
znama ma ten ucet taky, a pokud mate vic prijmu, tak se pro tu podminku scitaji - ji tam chodi vyplata jeji a manzela + najem za byt, a taky to maji zadarmo. No a nebo si koupit barak no Mr. Green
Zasláno: st 2. květen 2018 09:08
Podelany Fio.. jak jsem ztratil pristup k normalnimu bankovnictvi, tak jsem si musel telefon koupit s Fio kartou, kam si uz jen odlejvam penize abych na ne nevidel.. Ale pro jistotu jsem si zmenil PIN (na ten stejnej co jsem si myslel ze mam, ale kdyby nahodou.. abych nejel do Alzy a tam nezjistil ze to nebyl on Mr. Green)

No a ti smejdi si pocitaji 20,- za zmenu pinu, a jeste 9,- za zeptani na zustatek (coz se musi, aby se zmena provedla). Teda, tech 9,- by asi neuctovali kdyby to byl Fio bankomat, ale stejne je to hnus.. je to par korun sice, ale i tak me to sere, takove zbytecne poplatky. Misto aby byli radi ze lidi nejdou na pobocku, tak to jeste pokutujou takhle :/
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 3. květen 2018 00:03
To si vezmi, že jsem ve světě potkal i bankomaty, co zobrazují zůstatek hned po zadání PINu a na nic se neptají Slinták
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 3. květen 2018 08:56
Ja myslim ze to delali i nejake bankomaty u nas, nebo mozna na slovensku? Smile

Ne ze bych to pouzival, koukam na to v bankovnictvi, a pouzivam to prave jen jako transakci na projeti toho pinu.. ale mohli by sakra aspon napsat ze to budu calovat, kdyz me napomocne k te vymene nasmerujou - v jakemkoliv tuzemskem ATM Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 5. duben 2019 18:51
Hurá, Fio Banka po několika letech slibů konečně rozjela Google Pay a fakt to funguje. Ale není to až tak moc fajn. Odečítá to peníze z účtu. Laughing

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 5. duben 2019 19:17
Sberbank to má už od začátku... super věc, kartu jsem dal ženě a sám platím mobilem. Super že tím jde vybírat i z bankomatů... Hlavní výhoda je že nemusíme řešit nic jako dvě karty ke společnému účtu...
Obrázek
Fio mám taky... Ale asi tam nejde nahrát víc karet, že?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 5. duben 2019 19:21
Jde to, na záložce "Platby" mám dole uprostřed tlačítko "+ Platební metoda". Pak se nějaká karta nastaví jako výchozí a ta se používá, když přiložíš telefon k terminálu bez otevření aplikace, co jsem někde četl.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 5. duben 2019 19:38
Aha, tak to je super... Smile to si tam nahraju rovnou všechny 3 karty co mám... Slinták já se spíš bál že jestli to vůbec jde, tak abych nemusel čekat na spuštění aplikace a pak vybírat jakou kartou platit... Rolling Eyes
Zasláno: út 23. duben 2019 18:24
Zkoušel to už někdo? Funguje to s něčím i v ČR? Kdyby to tak fungovalo úplně se všema kartičkama bylo by to super Smile Obrázek
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 23. duben 2019 18:55
To jen naskenuje čárový kódy na zákaznických kartičkách a pak to teoreticky zobrazíš na telefonu a v obchodě to oskenují místo kartičky. Prakticky v obchodě tu kartičku nakonec stejně najdeš, protože to bude rychlejší než se snažit čtečku žárových kódu přesvědčit ke čtení displeje.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 23. duben 2019 19:40
takže žádná NFC emulace kartiček s RFID čipem? škoda... Sad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 23. duben 2019 19:55
Nevypadá to. Možná bych být tebou zkusil zmáčknout + a podíval se, co to nabízí. Jsou tam nějaký předvolený obchody, takže ani nejde naskenovat nějaký úplně vlastní čárový nebo QR kód a pojmenovat si ho.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 23. duben 2019 20:42
Bohužel no... Vypadá to že to fakt jen skenuje čárové kódy nebo QR kódy... Obchody kde je kartička dělaná přes RFID a ne přes čárový kód to ani nenabízí... Sad
Zasláno: so 8. červen 2019 22:22
Jo, Google Pay je super... teda dokud se člověku nevybije mobil... byli jsme se koupat v přehradě a já si z mobilu prozřetelně vytáhl karty a vše aby mi nikdo nic nešlohl.. a pak jsme šli do obchodu.. a ve chvíli placení mi chcípl mobil... takže trapas a musel jsem se domluvit, že si skočím domů pro kartu a za 5 minut jsem zpět... Very Happy
Zasláno: pá 4. říjen 2019 09:52
Co říkáte na to že ČSSD chce zavést bankovní daň?
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/bankovni-dan-zvysi-poplatky-a-zdrazi-uvery-varuji-ekonomove-40298680
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 4. říjen 2019 10:38
Já si myslím, že by to ve výsledku zaplatili klienti bank.. takže další daň pro běžný občany.. Nikdo si přece nenechá snižovat svoje zisky.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 4. říjen 2019 10:55
Jo, tohle přesně mě napadlo... lidi jásají, že stát zdaní ty zlé banky, ale neuvědomují si, že vlastně zdaňuje ve výsledku je... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 4. říjen 2019 17:35
ČSSD půjde stejně brzy od válu, jejich debilní nápady už jsou irelevantní.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 4. říjen 2019 19:13
Myslíš? Podle mě to příště zase vyhraje Babiš a bude potřebovat někoho do koalice a kdo jiný s ním půjde? Piráti nebo TOP09 asi ne...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 1 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna