Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Chytrá domácnost

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Co říkáte na chytré asistenty?

Hlasování není časově omezeno.
Super, to chci!:
0% 0% [ 0 ]
Je to k ničemu!:
0% 0% [ 0 ]
Nesmysl. Platit za štěnici, co vše co řeknete pošle někam na internet?!:
100% 100% [ 1 ]
Celkem hlasů : 1 / Hlasujících: 1
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík

Věk: asi 21 let
609 210,- VK

Chytrá domácnost

Zasláno: po 21. říjen 2019 09:26
Vím, že tu někteří máte chytré žárovky, chytré zásuvky nebo další chytré věci. Jako je to fajn, ale hledat telefon a spouštět aplikaci kvůli zhasnutí žárovky mi přijde jako stejná práce jako vstát a jít zhasnout ručně. Navíc různí výrobci mají různé aplikace takže když by člověk měl víc věcí, tak by v tom měl časem akorát bordel... Přemýšlel jsem nad různými těmi chytrými asistenty jako Google Home nebo Amazon Alexa. Povídat si s nimi člověka časem omrzí, ale zaujala mě možnost ovládat tím i chytrou domácnost. Protože říct "Hey Google turn off lights at living room" je méně práce než nahánět nějakou aplikaci v telefonu (a v budoucnu to snad půjde česky, takže to bude ještě méně práce Very Happy ) Co si o těchto "chytrých asistentech" myslíte? A co různé chytré spotřebiče? Máte nějaké nebo nějaké chcete? Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík

Narozen: 2.8.1987 (32 let)
291 548,- VK
Zasláno: út 22. říjen 2019 11:42
Chytrý reproduktor fakt ne. Pořád online, pořád poslouchá a nahrávky posílá kdoví kam. Tak výkonný hardware není, aby rozpoznával hlas lokálně a opět lokálně odpovídal. Krok toho stále neumí česky.

Co se týče chytré domácnosti, tak mám hloupý panelák a necítím potřebu rozsvěcet na dálku. Možná nějakou kameru, ale zase ta bezpečnost a cenově dostupná řešení nejsou s dobrým obrazem.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek

32 742,- VK
Zasláno: út 22. říjen 2019 22:13
Já mám chytrou ženu, to stačí Mr. Green
Veselé Vánoce!

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík

Věk: asi 21 let
609 210,- VK
Zasláno: st 23. říjen 2019 08:06
Elephant: Tak samozřejmě, že se to vše zpracovává na serverech Googlu (u Google home/asistenta) respektive na serverech jiných společností u konkurenčních asistentů... Ale zase na druhou stranu myslím že daleko důvěrnější věci na mě už Google dávno má - od historie mé polohy po výpisy z bankovního účtu, co mi chodí na Gmail, který používám jako hlavní osobní e-mail... Vzhledem k tomu, že mu věřím s Gmailem, tak proč bych mu nevěřil i s tímhle...

Busch: No chytrou ženu mám taky, ale nevim co by mi řekla kdybych po ní chtěl tyhle věci jako zhasínání světel Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek

32 742,- VK
Zasláno: pá 1. listopad 2019 00:46
hafni... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Veselé Vánoce!

Odpovědět