Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

čítanie/čtení/

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby

Čítate knihy ?

Hlasování není časově omezeno.
Ano,nemôžem bez nich žiť :-):
35% 35% [ 7 ]
Ano,ked je čas:
15% 15% [ 3 ]
Ano,ked ma niečo zaujme:
30% 30% [ 6 ]
Ako kedy.....:
5% 5% [ 1 ]
Len povinne čitanie:
0% 0% [ 0 ]
Nie,netrapi ma to,knihy patria minulosti:
0% 0% [ 0 ]
Kniha ?????:
15% 15% [ 3 ]
Celkem hlasů : 20 / Hlasujících: 20
Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK

čítanie/čtení/

Zasláno: so 3. únor 2007 13:26
Tak čo chlapi,čitate knihy ?
A čitate niečo hlbšie ako Mladi v hajzlu ? Very Happy
Vaši oblubení autori ?
Aku knihu ste prečitali naposledy ?

Manualy,časopisy a komixy nepište Angel
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 13:33
Nectu vubec

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 14:16
snažím se číst, ale není nějak čas Mr. Green ted čtu programování ve Flashi.....naposledy jsem četl nějakou fantasy, už si nevzpomenu jakou.....bylo to hooodně dávno Laughing

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 14:22
Čtu téměř pořád. Hlavně literaturu faktu, sci-fi, fantasy, thrillery, válečnou literaturu. Ale přečetl jsem i Mackbeth od Shakespeara. Skvělý čtení.
Mí oblíbení spisovatelé jsou D. Eddings, I. Asimov, D. Koontz, J. Kulhánek, S. Hassel, J. Nowak, M. Žambach, L. Cooper, L. Kessler a spousta dalších.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 18:06
Přečtu skoro všechno, ale hlavně sci-fi a odbornou literaturu(zvlášť kosmologie).
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 18:32
Bugi nemohl by jsi mi doporučit nějakou zajimavou knihu z obdobi 2sv. valky ? Něco co tě bavilo.. abych mel v noci co delat.. dik moc.. Wink

Jinak ctu malo, protoze me malo co zaujme, naposledy jsem cetl vsechny dili mladi v hajzlu..

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 19:31
Dneska sem konečně dočetl Temnou věž Cool
Veselé Vánoce!

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 20:51
Tak si ešte sam odpoviem.

Čitam,iba ked ma niečo zaujme,nie som ten typ človeka,čo ide do knižnice,aby si vybral,čo bude čitať najbližšie tyždne.
Proste je tam idem už s tipom a to si vždy aj odnašam domov.
V poslednom čase ma zaujal Mario Puzo,už mam za sebou Krstneho otca,Sicilčana a Posledneho dona,teraz čitam Omertu.

Neviete,kto ešte piše pekne mafianske romany ? English is easy,Csaba is dead,niečo na ten spôsob,ak to poznate,poul som to už na CD a skoro som sa udusil smiechom Smile
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 22:03
busch: gratuluju! konečně se někdo našel. Applause Cos říkal na ten konec?
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 22:26
Ze sem ho teda vubec necekal...a pocit,ze kdybch to cely ted precetl zase znova,tak by to treba dopadlo uz jinak Wink
Veselé Vánoce!

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 23:43
Smile tak nějak.. škoda že to po druhým přečtení bylo stejný Mr. Green ( Sad )
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 4. únor 2007 02:49
2 PecanZ: Určitě si sežeň Svena Hassela. Píše skvěle. Je to Švéd (myslím) odvedený (dobrovolně) wehrmachtem. Jen ty jeho knížky navazují dost na sebe, takže bys je musel číst popořadě. Nebo Leo Kessler (americký válečný zpravodaj). Píše hlavně o jedné brigádě SS. Zapoměl jsem jak se ta brigáda jmenovala.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: ne 4. únor 2007 12:36
To bugi: Dobrý výber, obzvlášť Assimov.
Na počiatku bola prázdna množina.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 00:20
A to jsi ještě neviděl moji soukromou sbírku, která se blíží první tisícovce knížek. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 01:50
Vždycky jsem dost četl, knížky mám rád. Hlavně sci-fi, humor a literaturu faktu.
V poslední době jsem si nějak zvykl před spaním číst knížky v mobilu (*.pdb), takže knihovnu navštěvuji na internetu.
Teď po dlouhé době znovu čtu šest dílů Rámanů od A.C.Clarka/G. Lee. Kdysi se mi to moc líbilo.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 09:49
Dříve jsem četl hodně, ale poslední dobou jen složenky a složenky! Ještě noviny, ale na knihu nemám moc čas. Pokud mám práci, kde se dá číst(čerpací zkoušky na studních) tak vezu několik knih a snažím se to dohnat. Nejlepší způsob jak zahnat nudu!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 16:47
lion: ty máš všecky Rámy? Shocked Applause Applause ... jak bydlíš daleko? Mr. Green Whistle
Zasláno: po 5. únor 2007 16:48
lion napsal:
...V poslední době jsem si nějak zvykl před spaním číst knížky v mobilu (*.pdb), takže knihovnu navštěvuji na internetu...


Takhle jsem jednou četl temnou věž, až do tý doby, kdy jsem si u snídaně do mobilu vylil mlíko Laughing
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 22:02
mám rád literaturu faktu a dokumenty. taky dobrá komedie mě chytne. poslední co jsem četl byl ostravak ostravski (už jsem četl všechny)
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 23:38
lukenet: Bohužel je nemám v knižní podobě (jen poslední díl od Leeho: Noc dvojího úplňku), knížky jsem měl půjčené z knihovny. Poprvé jsem Rámy četl asi před pěti lety. Moc mě to chytlo. Teď je čtu podruhé, dával jsem si pauzu, abych děj dostatečně zapomněl Wink Teď je mám v .pdb v mobilu.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 12:49
Tak tohle nedokážu. Když už si jednou knížku přečtu, tak je pro mě už tabu. Nedávno jsem hledal něco, co jsem nečetl, a prvních pět knížek jsem vzdal hned na prvních stránkách, protože jsem je už četl. Číst jednu knížku víckrát je pro mě nemožný.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 15:44
To je možný jen u nás sklerotiků Mr. Green

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 17:32
Zacal sem cist az v posledni dobe a to vzdycky kdyz je cas. Celou cestu do skoly, ze skoly, dejepis a podobny prilezitosti k zabiti casu. Ale ctu jenom fantasy. Nic jinyho me nezaujalo (nepocitam pocitacovou literaturu to je neco jinyho). A ctu jenom na mobilu. Nedokazu si predstavit ze bych sebou vsude tahal knizku. Bych asi neprezil. A na mobilu si muzu cist i po tme (v pokoji si rozsvitit nemuzu mam ho s 2 brachama) takze mobil je pro me idealni a vytahnu ho vsude kde to de (nepocitam pocitacovou literaturu u toho preferuju knizky normalni - kdyz sem u PC tak je prece jenom pohodlnejsi listovat v knizce). Precet sem vsechny Harry Pottery (kupodivu me zaujali), pak warcraft - den draka (hooodne dobry) a ted ctu Eragona.

PS: Jestli nekdo mate nakou warcraft knizku na mobil, byl bych strasne moc rad kdybyste mi ji poslali (asi nejlip na mail). Popripade napiste kde by se dali stahnout. Dik moc
Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 18:23
Ja čítam všetko len na mobile/psp. Teraz kvôli tomu aj robím program na čítanie textov pre PSP s diakritikou, keďže zatiaľ taký nieje a pri tom, aký to má veľký displej je to hanba.
Na počiatku bola prázdna množina.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 18:51
raději toho čtení z mobilu rychle nechejte. zkazíte si oči , ani nebudete vědět jak
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 21:03
Bugi napsal:
Číst jednu knížku víckrát je pro mě nemožný.

Môj pripad,ak znovu začnem čo i len jednu stranu,už to nema pre ma zmysel,lebo viem,čo je o dalšich 50 stran,kde sa to vyrieši.
Retrospektivne som sa pozrel len raz,lebo som zabudol jednu suvislosť.
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 23:09
drutek napsal:
raději toho čtení z mobilu rychle nechejte. zkazíte si oči , ani nebudete vědět jak
Pozde Anxious
Obrázek

bohemia (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 140
Bydliště: Fulde-Obermulde
10 670,- VK
Zasláno: st 7. únor 2007 00:37
Hosi, hosi... to ja ctu hlavne veci do skoly. Takze si moc vybirat nemuzu. Ale zase si nestezuju, davaji nam cist docela zajimave veci. Z nasich miluju Capka, Haska... i toho Jiraska:) Jako kluk jsem miloval scifi, nedavno jsem si stahl do mobilu 1984 od Orwella. Precetl jsem to za dva dny. V tom mobilu. Mam Siemens M55... vsichni kolem me meli za trotla, jak jsem to cetl na tom silene malem displayi:)))
Can´t you ask a little more sexfully?

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: st 7. únor 2007 02:08
Já bych si dal líbit na čtení třeba tohle. Wink

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 7. únor 2007 14:49
Jj. E-booky jsou skvělá věc. Už se těším na dobu, kdy to bude promakanější běžně dostupná věc. Složíš do kapsy a jdeš.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

coyotelada22 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 11
Bydliště: Slovensko
10 050,- VK
Zasláno: st 7. únor 2007 16:31
necitam, zas take hrozne to nieje
Zena ma vzdy pravdu a ak ju nema, tak ju ma

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 7. únor 2007 20:33
zrovna sem si z knihhovny přinesl 8 knížek, jsem zvědavý, kolik jich přečtu, tipuku jednu Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 13. listopad 2009 20:59
začal jsem ve škole číst cimrmana
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: pá 13. listopad 2009 22:11
Dočetla jsem už potřetí trilogii o Nomech od T.Pratcheta, Dva písaře a přemýšlím co dál.
Varda Elisabeth

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 26. listopad 2009 16:06
Stále čtu jen zákony, vyhlášky, odborný tisk, datovou schránku, mejlovou poštu (30 denně), písemnou poštu, sešity (200 do týdne), bulvární časopisy = oddech pro mou informacemi přesycenou hlavu Zvracím , NJN, a naposled jsem zvládla dvě knihy jmenující se :Deník odbarvené blondýny - dobrá oddychovka. A poučná - jak se dá "soužít" s chlapy... Magor
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 27. listopad 2009 01:34
další díl se prý jmenuje - jak se dá souložit s chlapy - . prý to vydává nějaký feministický spolek Mr. Green
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: pá 27. listopad 2009 08:23
tak to musím mít - člověk se učí celý život Applause Magor Dance
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 27. listopad 2009 15:17
už jsem přečetl 8 cimrmanů... Mr. Green
holt při matice není co dělat..
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 28. listopad 2009 03:37
po deseti letech jsem se opět přihlásil do knižního klubu a už tři měsíce čekám na katalog. na to že vychází třikrát ročně a ten poslední měl vyjít v listopadu, tak je to nějaké divné Think


už bych si docela rád něco pěkného přečetl. sice mám tolik fušek, že na to nemám čas, ale v prosinci nebudu mít co dělat
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 5. leden 2010 22:26
Dnes som začal čitať tie Ostřě sledovane vlaky a dnes ich snad aj dokončim, ostava mi 30 stran, len neviem, ako budem z nich robiť referat, ked je to pisane takym "dobrym" spôsobom Think
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 6. leden 2010 11:16
Je to dobrá knížka. Ale třeba by ti mohl pomoct i film... Akorát že ve filmu je jinej konec
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 6. leden 2010 14:59
Ja som mal z toho taky pocit, najprv wow, to je genialita, potom WTF ?, ale celkom sa do toho dostal.
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 9. leden 2022 23:29
Nedávno jsem dočetl knížku Kronika zániku Evropy: 1984–2054 a musím říct že super. Podle mě docela uvěřitelný scénář... Abych začal stavět kryt... Rolling Eyes
Zasláno: čt 16. únor 2023 18:38
Já právě dočetl první knížku Nadace a chystám se na druhou. Akorát teda se to dost liší od seriálu... Think

Taky koukám, že jsem tu nenapsal knížku Nonstop, kterou jsem kdysi přečetl. Podle mě jedna z nejlepších scifi knížek. Byla inspirací pro scifi horor Symptom pandorum.

Z trochu jiného soudku: ještě doporučím psychologický thriller Ta přede mnou
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: po 3. červenec 2023 06:53
Nadaci jsem dočetl celou sérii. Právě čtu Metro 2033. Kdysi jsem to hrál jako hru a knížka je ještě lepší jak hra... Smile
Zasláno: st 27. září 2023 04:03
Tak, tahle pohádka mi otevřela oči. Knihy jsou nástroj satanův a měly by se pálit.
Youtube Video
Přehrát video na YouTube
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna