Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Co máte na Vánoce

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2005 22:23
Bez pc a netu jsem byl 3 týdny. Navíc u nás počítač jede nonstop (kvůli BOINCu), ale zítra u něj nejspíš nebudu sedět celej den.
A abych nebyl OT: kapr se celý život válí v bahně, tak se není co divit, že mi smrdí. I když, prase žije ve svých fekáliích, ale poznat to na něm není. Mr. Green A brambory taky rostou z hnoje. Když se to tak vezme, tak ta štědrovečerní večeře fakt stojí za to. Think
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Orpheus (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 72
Bydliště: Bratislava(SK)
10 025,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2005 22:36
Najprv vianocne oplatky s medom, potom vianocna kapustnica so slivkami( milujem, ale slivky vzdy vyberem), pak zemiakovy salat s rizkem nebo lososem a suup na darky Smile

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 01:23
to ja ZASADNE KAPRA! file na vanoce nebo rizek, to si koupite u tamanu kdyz dete na obed, ale kapra mate jen na vanoce, nehlede na to ze je to tradice nasich kraju...
Obrázek

reichsfuhrer (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 235
Bydliště: tam kde zrovna neprší
10 000,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 09:49
Tak to ja dneska drzim pust(uz aby byl vecer). na veceri mame tradicne kapra a bromborový salat. jako polivku ale mame zelnacku.

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 10:19
Kapr je sice tradice, ale co ma potom delat clovek, ktery ryby neji jako treba ja?
Obrázek

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 11:25
Pokousim se letos celej den nezrat, pred chvili jsem vstal tak to zatim de, ale prvni krize se uz blizi Smile Jinak tchyne dela tak skvelyho kapra ze ac jsem na nej doma zanevrel, tady si ho rad dam, akorat mi ho musi nekdo prebrat od kosti - jak to nejim tak vubec nevim jaky sou ty taktiky odkostovani kapra a akorat se v tom strasne hnipu... U stedrovecerniho stolu si pripadam jako duchodce Smile Ale co dodat, Vanoce mam proste rad Very Happy
One world, one soul.

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 13:44
CrazyCZ napsal:
Kapr je sice tradice, ale co ma potom delat clovek, ktery ryby neji jako treba ja?
nevis o co prichazis...
Obrázek

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 14:12
U nás je to klasika rybí polívka, kapr a salát....ale nijak extra této tradici neholduju, spíš naopak...

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 15:45
manas napsal:
nevis o co prichazis...


no jo, je to asi nejakej mentalni blok, proste kdyz vim, ze je to ryba, tak bych to nedal do huby.
Obrázek

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 16:42
i kdybyses ale prekonal a kapra si dal tak ti stejne chutnat nebude, protoze furt budes myslet na to, ze je to ryba...
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 2 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna