Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Demokracie v ČR

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Je Čunek rasista?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, je:
6% 6% [ 1 ]
» Není:
93% 93% [ 14 ]
Není, ale stejně se mi jeho kroky nelíbí:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 15 / Hlasujících: 15
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Demokracie v ČR

Zasláno: so 14. duben 2007 14:07
Na můj vkus se už nějak moc dlouho řeší kauza Čunek a pořád se pánové nějak nemůžou domluvit.

Jaký je váš názor na "rasistické" kroky Jiřího Čunka?

Já si myslím, že tu máme čím dál silnější rasismus naruby. Cokoliv někdo udělá nebo řekne proti Romům, tak to udělal z rasistických důvodů a ne proto, že neplatili nájem, rozbíjeli pronajatý byt a podobně.

Politici, kteří vyzývají Čunka k odstoupení podle mně naprosto odporují názoru 90% (můj odhad) svých voličů, jejichž názory mají naopak hájit.

Nemluvím už ani o sílícím potlačování demokracie, kdy člověk nemá právo říct svůj názor. Když někdo Romy pro barvu pleti zmlátí, ať jde sedět, ale názor snad může mít každý jaký chce. Nebo už zase ne?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 14:11
Proc by mel byt rasista, kdyz rekl pouze pravdu se kterou navic vetsina lidi zcela souhlasi... Wink
Veselé Vánoce!

vondra.89 (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 116
Bydliště: Doupě slizu
10 270,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 14:24
Nechce se mi vyjadřovat k tomu, že pan Čunek má pravdu, to je snad zřejmé.
Ovšem trochu mi vadí současný způsob vnímání světa pomocí médií - tu Topolánek někoho fuckuje a hned na to někdo reaguje, tu Čunek něco řekne, a zase na to někdo musí reagovat; naše uhrovité máničky (fotbalová reprezentace) si pro jednou neodepřou šoust a hned se to zase řeší...
Copak nikdo nemá nic jinýho na práci, že se musí řešit takový broskvoviny?

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 14:44
Romule,s tím rasismem naruby jsi mi vzal slova z úst.Podle mě Čunkovi výroky rasistické nebyly.A co se týče té první jeho kauzy s penězi...tak to je už na jeho svědomí.Osobně mu moc nevěřím jeho výmluvy typu "Zapomněl jsem,že jsem vložil půl milionu do zkrachovalé banky".Ale to už je asi trošku OT. Silence

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 16:10
2 norton: no, je to k Čunkovi, tak to zase tak moc OT není. Myslím si, že dokud se někomu nedokáže tresný čin, tak platí presumpce neviny. A jako důkaz přijetí úplatku nepovažuju to, že si někdo nevzpomene (nebo prostě jenom nechce veřejně říct), kde vzal před několika lety peníze. Z neprokázaného obvinění by se neměly vyvozovat žádné důsledky. To by pak mohl "byt odstraněn" kdokoliv, kdo se někomu zrovna nelíbí.

Na druhou stranu jsem rád, že presumpce viny zlomila před lety vaz Grossovi. Na všechno byl opatrnej, aby měl všechno podložený a všechno "legální". Byl jsem rád, že ho nachytali aspoň na tohle. Whistle
Zasláno: so 14. duben 2007 16:31
Malé, ale vtipné OT: http://mimon-cz.blogspot.com/2007/04/e-mail-na-hlavikovm-pape.html
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 17:00
Já nevim, média furt řikaj jak to je rasistický, politici ho nějak nemusí, ale přitom s nim skoro celá ČR souhlasí.. Navíc když řekne, že kdo chce mít nárok na podporu, tak se musí opálit, tak tam přece neni nic rasistickýho ne? To z toho udělali až ti ostatní...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 18:37
Ja v tom vidím to úsloví o potrefené huse... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 18:50
2 Romulus: Jo,jasně že platí presumpce neviny.Jenom jsem chtěl říct,že já osobně tomu moc nevěřím.Ale je na jiných aby dokázali,zda to bylo tak,či onak.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 20:29
Chlapy, jako kdyby ste mi mluvili z duse Wink

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 20:52
On to s tim opálením myslel tak, že je s tim takovýho papírování, že se nejdřív musíte jet někam na sluníčko uklidnit, aby jste na to měli nervy.. Mr. Green A všichni z toho dělají rasismus Brick Wall Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 00:05
Takhle romové ve Vsetíně bydleli:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Takto bydlí, když je "xenofobní" Čunek nechal vystěhovat do nelidských kontejnerových bytů:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Takové nájemníky asi pan Bursík ve svých domech v Praze řešit nemusí, jinak by asi mluvil poněkud jinak.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 13:46
Ty woe takovej prepych pro neplatice, proc si krucinal stezujou??

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 14:14
Protože ci*áni... Dáš jim prst, a už si berou celou ruku a měděný kabely ze zdi...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 17:07
Zle, dáš im prst a oni ti zoberú všetko okrem neho Wink Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 18:42
čunek je dobrý v tom, že umí říst, to co si myslí cca 99,9% obyvatel této země a co kdysi velice špatně interpretoval sládek.
jinak ta kauza s úplatky, tak tam má smůlu, že bleskově nepředložil všechny důkazy, které by mu pomohly. teď už mu nic nepomůže. ono je to dost podezřelé, že se ty důkazy objevují až teď
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 20:16
Čunek nejspíš úplatek fakt vzal, stejně jako je berou všichni. Akorát si naštval bývalou sekretářku a ta to na něho cákla... To je celej problém... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 23:43
No jo, pomsta zhrzený milenky Rolling Eyes

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 08:02
Čunek úplatek nevzal, jeho synovec mě a Wojckovi řekl, kde se ten půl milión vzal, ale nevím jesi to tady můžu troubit, takže si počkáme až to Čunek řekne sám
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 08:22
Tak fajn. To jsem rád. Měl by si to teda ale co nejrychleji vyřešit, ať ta horda přížívníků začne konečně dělat něco užitečnýho a ne se hádat jestli má nebo nemá odstoupit.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 08:23
Právě že i když to nebyl úplatek. Stejně by měl průser (ne u veřejnosti, ale jinde). Proto to nechce říct
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 08:57
Čunek by si jen měl dávat pozor jak tu pravdu říká. Přeci jen je veřejný činitel a měl by mít trošku lepší slovník. Jinak "chodící tmu" která umí jen řvát a krást nemusím. Ti co pracují i rádi(i takové znám) jsou lidi.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 09:09
Bohužel cigány co by se chovali jako lidi neznám. Naše sídlište vypadá spíš jak ghetto, ale mi tu nemáme takový cigány jak ve Vsetíně nebo jinde v republice. Ti naši jezdí BMW a Meďourama, chodí ověšení zlatem, pěněz maj že neví co s něma. A to jen celý dny stojí před barákem, řvou a dělaj bordel. Taky bych se tak chtěl mít
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 20:12
doufám, že se jim to brzy skončí Applause Applause
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 22:47
1. Je zajímavé, jak média nádherně překroutila to, co vlastně Čunek řekl. Tady je přesná citace:
iDnes.cz napsal:
Čunek na otázku, zda budou jako Romové dotováni i ostatní lidé, řekl: "To se budete muset jet někam opálit, začít dělat s rodinou binec, na náměstí dělat ohně a potom se vás teprve někteří politici zastanou a řeknou - on je chudák."
Co je na tom rasistického?
2. Znám spoustu cikánů (sami si tak říkají, tak proč bychom jim tak neměli říkat my?), kteří se chovají slušně a nejsou "problémoví". Jeden mi dokonce velel na škole a rád na něj vzpomínám.
3. Vystěhování cikánů ze Vsetína bylo korektní. Ale co se mi na tom nelíbí je, že je nastěhovali k nám! Evil or Very Mad Jako bysme jich už neměli tak dost.
4. Je zajímavé, že Čunkova kauza a následné "upalování čarodějnic" ve vládě způsobilo ještě větší nesnášenlivost Čechů k této menšině.
5. Bursík řekl, že s Čunkem v jedné vládě nebude. Doufám tedy, že ho Topolánek neodvolá, dokud SZ neopustí své posty. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 22:53
ad 1) Čunek neřekl nic proti Cikánům, ale proti rasismu naruby, ve kterém se vyžívají politici

ad 4) nejde o větší nesnášenlivost k Cikánům, ale k jejich obhájcům - si myslím

ad 5) ať Bursík táhne odkud přišel... Hraje si se svými pár procenty na kdoví jak důležitého politika... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 22:57
V té poslední větě jsem chtěl říct, že MT neodvolá Čunka. Bursík a jeho melounci. To je fakt banda tupounů.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 23:07
Bugi,souhlasím s tebou ve všech bodech...až na tu dvojku,já žádné takové neznám,ale tím netvrdím,že neexistují.Bohužel je jich velice málo.

Proč existuje vůči cikánům,taková averze,když k ostatním menšinám není,nebo je nesrovnatelně menší?Je to nejspíš kvůli tomu jak se chovají...Jenže to jim nevysvětlíte... Brick Wall

A to s tou potrefenou husou je taky velice výstižné. Applause

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 15:26
Presne, proti samotným cigáňom, myslím nikto nič nemá. Vadí nám skôr spôsob ich života(neumývajú sa(dnes som skoro skapal od smradu, keď som išiel v autobuse s jedným cigáňom), bývajú v špine, nepracujú). Nechápem, čo je na tom rasistické. Teoreticky by sa dali porovnať s bezdomovcami. No a teraz mi povedzte, kto z vás má rád bezdomovcov. Celé tieto výhody pre ostatné rasy a podobné koko*iny(ako feminizmus) sú jedným z najhorších výmyslov posledných pár rokov Neutral .
Na počiatku bola prázdna množina.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 18:08
to s tím životním stylem cigánů je fakt. pracoval jsem v bohumíně a to je to pravé cigánské město. na jejich obhajobu musím říct, že je jich stále dost slušných, kteří se k životu staví stejně jako většina. dodnes mám mezi nimi spoustu dobrých známých. jejich problém tkví v jedinné věci: neumí si udělat pořádek sami mezi sebou a problémy hážou na většinovou populaci.
já osobně nenávidím takové ty frajery a nemakačenka a podobné neschopné živlya špíny. a těch je dost i mezi bílými
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 20. duben 2007 08:24
Stačí projít okolo Hlavního nádraží! Tam jich je! No a jaký bordel dělají v MHD. Ještě že dělají noční kontroly! Pray Nezáleží na barvě pleti, ale na chování. Vadí mi i tací co sem přijedou na návštěvu a čekají, že se jim budeme přizpůsobovat, ale u nich doma se musíme přizpůsobit mi jim!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 19:37
Já asi zas přestanu sledovat zprávy, protože mě to akorát dycky nase*e, jak je to u nás jak v kocourkově a lidi si furt nedají a melou furt to svý jen aby měli co nejvíc peněz...
Politikům je ústava uplně u zadku a když náhodou někdo rozhodne podle ní, tak oni šup šup, ať je do půl měsíce změněná. Hlavně, že před volbama slibujou hory doly a nejsou schopní je zařídit za 4 roky. Ale ústavu změněj za dva tejdny, jen aby mohli bejt dýl (v tomhle případě zas) u svýho koryta.
Až budou volby, tak nikdo prosimvás NEVOLTE ČSSD, ODS, SZ, KDU-ČSL a tyhle podobný hajzly, co si tam jakou dobu hrabou. Když už, tak toho Trautnberga, ten má prachů dost, tak snad tak hrabat nebude. Ale raději volte nějakou menší stranu. Já se budu rozhodovat asi mezi Českou Pirátskou Stranou a nějakýma těma Veřejnýma Věcma...

A dostali mě taky nakladatelé, kteří od Googlu chtějí peníze za to, že skenuje ty jejich knížky. To jsou snad uplně retardovaný? Zkusil jsem si na Googlu vyhledat pár knížek. Všude bylo "náhled není k dispozici" a nebo "stručný obsah", ale celá knížka nikde. Naopak když někdo něco hledá, tak mu to nabídne knížku, ve který to je a následně i možnost, kde si jí může koupit... A za tohle nakladatelé chtějí ještě platit? Dyť maj bejt rádi, že jim je to timhle způsobem propaguje... Jsou to stejný vyžírkové, jak ta OSA a její výpalný, který dělá piráta z každýho...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 19:42
dokud budou o dění na internetu rozhodovat lidé, kteří ani neví, jak stáhnout písničku, tak na tom budeme bledě, proto volit pirátskou stranu..
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 19:46
ČPS má super program, myslím, že jí taky budu volit, ale jedna věc mně na ní štve... že nemá ani jednoho člověka, kterej by byl schopnej mluvit v TV a to je podle mě dost důležitá věc.

Třeba tady...
http://zpravy.idnes.cz/video-stahnout-film-z-internetu-neni-kradez-mini-sef-ceske-piratske-strany-1uw-/domaci.asp?c=A090826_074402_domaci_lpo

Opsanej rozhovor nevypadá tak špatně, ale když jsem si pustil video, tak jsem si řekl, že tohle je chlap, co snad 16h dřepí akorát u PC a pak nedokáže ani nic kloudnýho říct a jestli je to šéf strany, tak to potěš koště. Pray

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 19:48
zase na druhou stranu díky tomu, že neumí normálně komunikovat, tak neumí ani lhát...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 19:48
Moucha: právě proto přemejšlim i o něčem jiným. Sice jsem ty videa neviděl, ale o nějakým (tušim, že tam řekl, že se spojí s komunistama) jsem slyšel to co píšeš Ty... Je to těžký. Ale jasný je mi v tom, že určitě nebudu volit to, co je ve vládě, z těch je mi špatně a přál bych jim defenestraci (tu starou dobrou, kdy je vyházeli z okna, pod kterýma měli připravený kopí Wink )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 19:58
2Liv: to máš pravdu, ale sám musíš uznat, že by to asi chtělo lepšího člověka... Protože kdyby se čistě náhodou dostali do PČR, tak by byli denně pod kontrolou médií a podobných blbostí. Ono vystupování na internetových fórech je něco jinýho než vystupování v TV Wink

Ale taky určitě nebudu volit ty zmetky ve vládě, to podle mě nemá cenu.

Jinak, co říkáte na propagandu TOP09? Mně se její kampaň docela líbí a třeba myslim, že Schwarzenberg nemá zapotřebí na politice co nejvíc nahrabat...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 20:15
Jj, to jsem psal už v tom nas*aným příspěvku. Smile
Přece jenom je to kníže, má rodinu z evropy, zdědil slušný prachy... Škoda, že je jen jeden. Myslim, že by bylo fajn mít vládu plnou takových lidí, který víc nepotřebujou a tak to fakt dělají pro lidi... (A je to pro ně čest, jako britská sněmovna lordů Wink )

Mmch u ČPS by bylo fajn, kdyby fakt měli nějakou zpětnou vazbu, kde by jim lidi napsali, co by si přáli atd... (Ne jako ODS/ČSSD - napište nám volební program, který chcete = napište, co chcete, aby sme vám naslibovali)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 20:23
Tak myslim, že ČPS mají tu zpětnou vazbu právě na jejich stránkách ve fóru. Tam jim můžeš napsat co chceš atd, vždyť tam se přece zrodilo všechno Laughing

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 20:28
tak to o čps a komunistech bylo absolutně vytrženo z obsahu (otázka byla, jestli by čps spolupracovala s komunisty, když by umožnili svobodný internet či co, takže odpověď byla Ano a novinářský zmetci to zmedializovali).
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 11:41
jenda^^ napsal:
Až budou volby, tak nikdo prosimvás NEVOLTE ČSSD, ODS, SZ, KDU-ČSL a tyhle podobný hajzly, ...



o tomhle jsem už tu mluvil. a taky jsme tu řešili otázku -koho tedy volit?- samozřejmě, že jsme na to nepřišli... Evil or Very Mad
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 11:54
ČPS a nebo třeba Věci veřejné (který se mi taky nezdají špatný, ale zatím jsem se o ně nezajímal) Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 11:55
to by mohlo být na změnu. ale jak chceš ukecat cca 5 mil. lidí???????
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 11:56
no, a nejít k volbám je nejhorší... nahráváte tak KSČM, jejíž voliči k volbám jdu vždy... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 11:59
a co kdybychom šli všichni volit komanče? ať je sranda ne??? a když se nám to nebude líbit, tak uděláme převrat!!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 12:00
ad předposlední drutkovo příspěvek: To mi vadí nejvíc "ale ty ostatní volit nebudou". No a? Tak já je volit budu. Aspoň pak budeš moct na vládu nadávat s tim, že ty jsi těmhle parchantům nedal hlas... Nejít k volbám mi přijde ale jako uplně nejhorší možnost... Wink Byl jsem volit i když jsem byl na vozíku a volební místnost nebyla bezbariérová Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 12:02
já jdu volit každopádně, ale fakt nevím komu dát hlas. tak jak to tu bylo napsáno. těm parchantům co jsou tam teď už hla nedám, ale ostatní strany mají malou podporu, takže to asi nebude mít cenu Think Think Think Think Think Think
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 12:04
To asi moc ne, ale jak jsem psal, rozhoduju se mezi těma dvěma... to romulus, ten dá hlas modrým ptákům (minulý volby si to tu šíleně obhajoval... Smile )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 15:52
já ho pořádně vytočím a dám hlas komančům!!!!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 16:14
drut: to udělej a jsi horký adept na ban..
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 16:53
poslední bitva vzplála,
dejme se na pochod,
internacíonála
je zítřka lidský zrod
Magor Magor Magor Magor Magor
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 20:08
to je moc.. Mr. Green

Poslední bitva vzplála,
dejme se na pochod,
banda blbounů plešatejch mu možná příjde vhod!

netušil jsem, že Landa se nechal inspirovat internacionálou.. Laughing Laughing Laughing
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 16. září 2009 16:42
Hele, co to ten Paroubek včera zase "vymyslel"? Teď jsem se o tom dočetl v novinách... d'oh! Pořád jsem měl za to, že největší de*il v parlamentu je Topolánek, ale teď už opravdu musím přehodnotit. d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 17. září 2009 03:39
i když už jsem četl několik článků o tom, proč to udělal, tak to furt nechápu. přece teď má dobré volební preference! Brick Wall
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: čt 17. září 2009 11:22
Jde o to, že by mohly být předčasné volby zpochybněny a Paroubek si to nechce vzít na triko. Jo, takhle to dopadne, když Ústavní soud zdivočí...
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 17. září 2009 11:39
Najednou si to nechce vzít na triko, ale když vyslovoval nedůvěru vládě a bojoval, aby byly volby co nejdřív, tak mu bylo všecko ukradený.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: čt 17. září 2009 11:49
To byla jeho povinnost jako vůdce opozice.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 17. září 2009 12:05
Povinnost vůdců opozice je svrhávat vládu? Tak to je skvělá povinnost.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: čt 17. září 2009 12:09
Ano, proto v té sněmovně jsou. Vláda, která nemá ve sněmovně většinu, je k ničemu. Tohle se snad probírá v občance, 7-8 třída?
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 15. říjen 2009 17:43
A blbci co vládu svrhnou aby se dostali kl předčasným volbám, které pak zazdí jen aby neztratili vliv a tak utratili zbytečně mraky peněz tam patří. Spíš za mříže. Měla by být jen úřednická vláda bez politického vlivu. Ta u nás funguje nejlépe. To je najednou klídek. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: čt 15. říjen 2009 19:16
To sou zase kydy...

Předčasné volby zazdil Ústavní soud. Zjisti si alespoň základní fakta.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 15. říjen 2009 19:52
Jj a Parouback a Tupánek se rozhodli zazdít ÚS... A Parouback to nakonec odřek.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 15. říjen 2009 20:46
ÚS to začal na něčí podnět, ale pablb Paroubek to dokončil. Sám to řekl že nechtěl přijít o vliv. Otáčí jak se mu to hodí. Jako s poplatkama a vším co mu pomůže kecat a slibovat nemožné. Díky jejich tahanicím jsem přišel o práci. Vyhnal bych je nyní ven makat a myslím že by je to přešlo.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: čt 15. říjen 2009 21:02
Volby v říjnu by znamenaly rozpočtové provizorium a velkou pravděpodobnost, že by ÚS zrušil i ty. Paroubek je vážně velkej lump, když takové volby odmítnul.
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 15. říjen 2009 21:05
Beate, politika už dávno není u blahu lidi (tak od prostředka antiky), ale o svých osobních zájmech, tak mě to ani nepřekvapuje. Jde jen o to vybrat ty, co ti nejmíň vadí Wink Takže státní zaměstnanci, důchodci, nezaměstnaní levici a podnikatelé s rentiéry pravici (a věřící lidovce).

//tím tu nikoho neobhajuju, jen vysvětluju ten bordel, co tu je.
NoArtist / NoName

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: ne 18. říjen 2009 19:03
2quab: Neměl je vůbec vyvolávat
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: ne 18. říjen 2009 20:13
Jak už jsem psal výše, byla to jeho povinnost. Fisherova vláda je nepoměrně lepší než byla Topolánkova korupční vláda.
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 19. říjen 2009 11:35
někdo to tu už psal. jakákoliv apolitická vláda je lepší než politická
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna