Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dobrej film.

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 15:45
2 sap: Schválně si zjisti, kolik bylo například ve Vietnamu vystřeleno nábojů na jednoho mrtvýho. Já Ti to řeknu. Něco kolem 400k. Tento údaj není ani zdaleka přehnaný. Takže to zas tak nereálný není.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 15:51
Bugi napsal:
2 sap: Schválně si zjisti, kolik bylo například ve Vietnamu vystřeleno nábojů na jednoho mrtvýho. Já Ti to řeknu. Něco kolem 400k. Tento údaj není ani zdaleka přehnaný. Takže to zas tak nereálný není.


ANo, tohle muzu potvrdit. Na druhou stranu si musime uvedomit jake zbrane se v teto valce pouzivaly. Velkou cast z tohoto cisla maji na svedomi vrtulniky (Valka v Namu byva oznacovana jako "Valka vrtulniku") a gunshipy. Kdyz si vemete takovej M163 Vulcan - za minutu naplive neco kolem 3000 naboju. A podobnych "procesavacich" zbrani byla v Namu pouzita pekna spousta. Kolik mohl na jeden zatah naplivat takovej Hercules upravenej na gunship si netroufam hadat...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 15:53
Pozor. V té studii, z které to mám, se mluví pouze o pěchotních zbraních. Palubní zbraně vrtulníků do toho započítané nejsou.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 15:55
Bugi napsal:
Pozor. V té studii, z které to mám, se mluví pouze o pěchotních zbraních. Palubní zbraně vrtulníků do toho započítané nejsou.


Hmm tak to je zajimave... Ja ac jsem cetl mnoho knih, tak vzy bylo uvedeno jen cislo - nebylo to upresnovano... Ale je to mozne, verim tomu. Taky jak dlouho ta valka trvala...

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 20:44
busch napsal:
Z válečných je hodně dobrá série Bratrstvo neohrožených.


Souhlasím, kdysi když to dávali na HBO, tak sem zkouknul všechny, jinak špatný nejsou Zachraňte v. Ryana, Hartova válka, Přežili jsme Ardeny, Nepřítel před branami, Pianista, Pád třetí říše......

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 11:25
A co takhle Shrek 1,2 a nebo z tuzemské tvorby Brak Very Happy
on les aura!

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 11:36
mina napsal:
A co takhle Shrek 1,2 a nebo z tuzemské tvorby Brak Very Happy

Všechny tři perličky Smile

Johny007 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 23

10 000,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 13:14
Me se libilo, Are We There Yet, Ice Age, The Terminal a dalsi, ktere si uz nepamatuji.. Z tech starsich matrix, mozna i pan prstenu, ale to byla celkem nuda.. spise par parmenu.. a dal uz fakt nevim.. spis co se mi nelibilo..

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 11:33
Bugi napsal:
2 sap: Schválně si zjisti, kolik bylo například ve Vietnamu vystřeleno nábojů na jednoho mrtvýho. Já Ti to řeknu. Něco kolem 400k. Tento údaj není ani zdaleka přehnaný. Takže to zas tak nereálný není.

Hledal jsem neco a nenasel, ale asi sem hodim jeden zaber z filmu. Tohle neslo minout Very Happy
Jinak nektery zabery... Shocked

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 11:36
Jaký máte názor na Good bye Lenin?
on les aura!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 4 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna